0

najbardziej nie miła wiadomość to porażka BVB, ale i tak wierzę, że wyjdą z Arsenalem z tej grupy.

0

tvn turbo

0

z minionej 1 rundy lm najbardziej cieszy poza Hatrickiem Leo i golem Pique,

wygrana Basel nad Chelsea i utarcie nosa pyszałkowatemu Siwemu !

a i jeszcze jeden miły moment nie strzelony karny przez Ibrahimovica

0

akurat przeciwko tym drużynom Bayern Real jeśli Barca i Tata chcą wygrać to musimy ich rozmontować grając szybką, techniczną piłką tylko i wyłącznie po ziemi, rożne tylko i wyłącznie rozgrywane krótko i piłka po ziemi, do tego strzały za pola karnego,
do zwycięstw z tymi rywalami nie potrzebujemy wysokich zawodników tylko i wyłącznie ten arsenał którym dysponujemy jest w stanie zrewanżować się i Realowi i Bayernowi

0

taka zamiana jest możliwa Robert do Bayernu jak zdrajca a Mandzukic w BVB

0

jaki wyścig? jaki wyścig? co za bzdury?
oczywista oczywistość że Leo zabiera kolejną Złotą Piłkę , proste

0

oby tak było, chociaż za Xaviego może Iniesta

0

z Celticiem na remis, Barca do fazy pucharowej zabiera ze sobą Celtów !

0

bo jest po pierwszej wypłacie Barcy i od razu zmienił garderobę, auto i dom :)

0

Rooney pasuje do BArcy ale po pierwsze to nie 9 a po drugie to piłkarz pokroju którego już mamy - Sanchez, problem Chilijczyka jest tylko jeden - uwierzyć w siebie i wtedy będzie jednym z najlepszych na świecie.

9 Barcy może być Pedro lub Sanchez a Messi i Neymar na skrzydłach.

0

osobiście miałem w środku taką sportową złość kibica jak zobaczyłem hatricka Cristiano, dlatego wczorajszy mecz i popis Leo - był dla mnie najlepszym darem całego dnia - odpowiedź prawdziwego Mistrza - Najlepszy z Najlepszych !

0

najważniejsze jest jednak to \, że Leo potrafi dać niesamowitą riposte Cristiano, a odwrotnie to nie działa, dlatego coraz bardziej jestem spokojny o kolejną złotą piłkę,
idol Messi, dziękujemy Ci Mistrzu przede wszystkim za twoją prostotę i skromność za to Leo był jest i będzie największy!

0

idealny mógł okazać się Marquinhos, niestety zamiast dziś grać u boku Pique to wczoraj strzelił gola dla PSG

0

cieszy także gol po dośrodkowaniu strzelony głową! Vamos Pique! Barca to Ty!

0

i nie zapominajmy bo coś cicho o tym: GENIALNY VICTOR VALDES! Mistrzu zostań!

0

genialna riposta Wielkiego Mistrza, największy z największych Leo Messi,tylko udowodnił całemu światu,że kolejna złota piłka tylko jemu się należy!

0

bardzo cieszy wygrana Basel, utarcie nosa Siwemu, do tego lubię jak zespół niżej notowany ogrywa faworyta, szkoda Celtów ale może jeszcze powalczą

0

genialna riposta Wielkiego Mistrza, największy z największych Leo Messi,tylko udowodnił całemu światu,że kolejna złota piłka tylko jemu się należy!

0

popieram kwestię Sergi i Dos Santosa mile byłbym zaskoczony gdyby na Ajax wybiegli Song Sergi Robero Fabregas,

co do Bartry jest to piłkarz do sprzedania za słaby na Barce

0

60-70 minuta - przy wysokim prowadzeniu szansa gry dla Sergi Roberto, Tello, Dos Santosa

0

przewidywany skład myślę że to aktualnie najbardziej optymalny skład Barcelony - oczywiście chciałbym zobaczyć Sancheza na pozycji 9 a Leo i Neya na skrzydłach,
a może za Sancheza szanse dostanie Pedro,
meczu nie zobaczę na żywo bo w tvp jest ciekawszy mecz BVB Napoli ale o godz. 23 mam nadzieję, że odzwierciedlą najważniejsze momenty spotkania Barca- Ajax w skrótach wszystkich meczów lm.

0

najlepszą 9 Barcy może być Sanchez lub Pedro,
a Neymar i Messi na skrzydłach i jako piłkarze tzw. wolne elektrony rozmontują każdą obronę.
wyjaśnienia znajdziesz poniżej.

jak Barca nie poprawi obrony nie znajdzie następcy Puyola to będziemy mieć najlepszy atak w LM i najsłabszą obronę.

0

pożyjemy zobaczymy kto ma rację, te 2 puchary to jego przebłyski, ale już zeszły rok pokazał jego "wielkość" zwłaszcza w meczu z BVB i Atletico Madryt,
do tego Cirstiano bez Ozila jak i cały Real już nie będzie miał tak łatwo, oddać najlepszą swoją 10 SZOOOOOOOOOOOOOOK

0

przede wszystkim na stadionie działało boixois nois

0

to proponuje Ci:
- zobacz grę Pedro w ostatnich według Ciebie '3 słabych; jego sezonach dla reprezentacji Hiszpanii tam grał często właśnie na pozycji 9 lub oszukanej 9 za każdym razem schodził do środka jako napastnik i ile goli nastukał? był i jest (w tym czasie) najlepszym napastnikiem w hiszpanii,

- zobacz Sancheza na mundialu 2010 jak miał za sobą kibiców, trenera i wszystkich kolegów z drużyny gdy był mocny psychicznie był jednym z najlepszych zawodników całego turnieju, jednym z objawień tego turnieju,

dlatego Messi i Neymar robią wiatraki na skrzydłach ściągają na siebie obronę rywali a wtedy Sanchez lub Pedro niszczą rywali,
lub po efektownej akcji jednego lub drugiego skrzydła dobijają piłkę do pustej bramki lub robią egzekucję w sytuacji 1na 1 z bramkarzem.

co do reszty twoich poglądów nie wypowiem się bo nie ma sensu
nie rozumiesz wartości mes que un club
i do tego tak jak napisałeś w swoim profilu 'jesteś sezonowcem'
a przynajmniej twoje wypowiedzi na to wskazują

0

no nie teraz to mnie rozbawiłeś, najlepszym graczem poza Cristiano i gwarantem ich sukcesów La Liga i Puchar Króla to był Ozil najlepsza 10 Realowi od wielu lat, który na rozdawał 3/4 goli Realu to jego podania pozwoliły Cristiano Benzemie i Higuainowi na takie a nie inne statystyki a Realowi na sukcesu,
Real sam strzelił sobie w stopę oddając Ozila,
Modric nie był nie jest i nie będzie poziomem Ozila,
jak narazie jedyny dobry ruch Realu to transfer Isco

0

Gundogan w Barcie może grać ale za Sergio, może Barca pomyśli i za rok sprzeda Masherano i Songa a ściągnie Gundogana

0

staram się zrozumieć twoje rozumowanie ale nie ganiąc Ciebie albo jestem młody ze względu na wiek, albo na staż kibicowania Barcie,
wydaję mi się że jesteś jednym z tych którzy rzucają w przepaść historię, dumę, tradycję - które dają klubowi nieskazitelność, wieczność, nietuzimkowość,
a Ty chcesz przez innowacyjne poglądy stworzyć tylko klub który bez względu na wszystko będzie tylko i wyłącznie wygrywał z każdym i w każdych rozgrywkach nie patrzysz na tego efektu żadne konsekwencje,
cała idea La Masi by umarła, szkoleni chłopcy zostali by nagle zniszczeni, DNA Barcy któro Cię irytuje to nie tylko Pedro Tello ale także Iniesta Puyol Messi Xavi ale także i Camp Nou La Masia, tzw. tiki tak', boixois nois, utrzymywanie się na poziomie 70-85% w meczu przy piłce, jeśli decydowanie się na transfer to też tylko piłkarzy pasujących do idei klubu
a Ty chciałbyś to wszystko zmienić licząc tylko miarą sukcesu, tak jest nastawiony dzisiejszy świat i dzisiejsza młodzież nic tylko brać brać brać, ja chcę jak najwięcej od życia jak najwięcej zarabiać, bo skończyłem studia bo mi się należy! bo ja wiem najlepiej.

to zła droga, wierzę że Barca na zawsze pozostanie mes que un club !

0

sory odwrotnie Neymar na lewym Messi prawym :) gafa

0

ale ja chcę widzieć Barce w ataku z Neymarem na prawym skrzydle Messim na lewym a na 9 Pedro lub Sancheza,

poza tym Barca nie jest ewenementem że nie ma klasycznej 9 tylko jest drużyną nie do podrobienia, jedyną w swoim rodzaju
nasz styl jest wyjątkowy i wierzę że tak już pozostanie na zawsze,

niech sobie Pep eksperymentuje z 9 w Bayernie a Barca pozostanie wierna poglądom, keep it real !

Barca to mes que un club !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?