0

póki co Valdes kryje czapką Neura i Cecha jest w super formie od początku sezonu

0

bo Special Five to deb.. proste

0

Ramires styl Pepe :/ takich piłkarzy powinni zawieszać w wykonywaniu zawodu piłkarza na okres od 1 roku do 2 lat

0

CELTIC DO BOJU!

0

za niska klauzula, 35-45mln byłoby OK,
wierzę że w meczu z Valencią zobaczymy Tello od pierwszej minuty z Messim i Neymarem

0

oby Barca rozgromiła Milan i Ajax w 4 meczach wysoko a pkt zostawiła Celticowi awans Barcy i Celticu marzenie !
moje 2 europejskie ekipy !

0

MAsherano to dramat! to nie poziom Barcy

0

tacy jak Ty Dinio tylko zaśmiecają tą stronę swoim udziałem

0

okno się kończy, a Eto'o w Chelsea oznacza to tyle że Special Five zrezygnował z Rooneya, który dostał zielone światło od Man Utd na transfer do zagranicznego klubu, czy Barca nie mogła teraz rozbić banku i kupić Ronneya? Nawet kosztem Sancheza, który znowu traci w oczach wszystkich oglądających mecze Blaugrany. ehhh ani stopera ani Rooneya

0

dziennikarze to debile, co roku najlepiej oceniają Złotą piłkę, indywidualnie Ribery nie zasłużył na tę nagrodę,
owszem zasłużył na nią cały Bayern jako drużyna, ale za indywidualne osiągnięcia, umiejętności to 1 miejsce bezapelacyjnie Messi, 2 miejsce Cristiano 3 miejsce Falcao

0

dobre jest to, że poza zimną i daleką Szkocją, Barca nie ma wyjazdów do Rosji Ukrainy, spokojną grą nawet taką jak z Atletico wyjdziemy z grupy, a czas pozwoli Barcie wrócić na swoje tory i uzyskać coraz lepszą formę,
Puyol także zacznie grać jako Dyrygent obrony za Masherano w ważnych meczach i mocno wierzę że ten sezon może być obfity w sukcesy,
chociaż jak dla mnie najważniejszy jest triumf w La Liga później dopiero LM

0

a ja kibicuję BArcelonie i Celticowi ! jak zawsze !

0

Silva, Luiz, Verthongen, Hummels, Subotic, Mangala, Agger, Vermalen, Kompany - dla Barcy nie ma stopera albo nie bo się nie sprawdzi albo za drogi.........

0

najciekawsza jest grupa F

0

to wyjazd z tego kraju ! już!

0

awans przypuszczam:
Grupy:
A:1 Man Utd. 2Szachtar
B: 1Juventus 2Real vs Galatasaray
C: 1PSG 2Benfica
D: 1Man City 2Bayern
E: 1Chelsea 2Basel vs Schalke
F: 1Dortmund 2Arsenal
G: 1Atletico 2Porto vs Zenit
H: 1Barcelona 2Milan vs Celtic

0

najmocniejsze grupy B, D , F i H

0

szkoda że Robert Wojtczak w kwestii "najgorsze" opisał tylko pracę sędziego a nie bolączki Barcelony, które wczoraj każdy myślę zauważył,
chyba, że wszyscy robimy ideę Xaviego który za każdym razem mówi o doskonałej grze Barcelony a narzeka tylko na pracę sędziego lub stan murawy, a może tak więcej POKORY Generała( zwrócenie uwagi na swój wiek i braki fizyczne wobec rywala), a także i całej Barcelony i wszystkich cules w kręgu Barcelony

0

osobiście mam nadzieję na 'słabą' grupe dla Barcy, po stracie Tito zespół musi się zgrać z Martino, łatwa grupa pozwoli na adaptację Neymara i wyeliminowanie błędów które w grze Barcy są widoczne,
poza tym sezon jest długi a w głowach wielu z początkiem 2014r będzie mundial, dlatego najlepiej dla Barcy aby mogła spacerkiem przejść grupę ligi mistrzów, aby forma była budowana na końcówkę sezonu i walkę o la ligę i jednocześnie ligę mistrzów.

0

Real , PSG, MAn City, Napoli - najbardziej komercyjne w ostatnim czasie firmy z każdego koszyka

0

nie znasz kolego zasad losowania widze, uuuuuu

0

a w sezonach za czasów Pepa i Tito były doskonałe :) gratuluję oka

0

próbuje strzelić:

Barcelona - Schalke - Olympiakos - Anderlecht

0

po Valdesie najjaśniejszy pkt zespołu !

0

tytuł artykułu bardzo trafiony!
cieszy fakt, że gra Messiego nie wyklucza się z grą Neymara a i młody Brazylijczyk widać, że ma pewność siebie i nie grozi mu stłamszenie przez ściany Camp Nou.

pracę Martino póki co oceniam dobrze,
bardzo dobrze dobiera skład-idealna wyjściowa 11 na mecz z Atletico, do tego bardzo dobre zmiany w trakcie meczu, jedynie chciałbym w końcu zobaczyć na skrzydle Tello przez pełne 90minut, wierzę że w końcu Martino da mu szansę,
niestety trener nie potrafi przewidzieć jak zagrają jego podopieczni,
problemy Leo nadal widoczne, Messi jak na razie jest bez gazu,
Neymar faktycznie duży problem z korkami ślizgał się po dosyć słabej nawierzchni na Camp Nou, Pique też miał z nią problemy. Ale na pewno Neymar zagrał o niebo lepsze zawody niż pozostali napastnicy,
w końcu lepsza gra Sergio, skuteczny w niszczeniu gry rywala, a także mógł zaliczyć kluczową asystę dla całego meczu gdyby nie niefrasobliwość Messiego.
Fabregas poza Valdesem najjaśniejszy punkt w zespole, niestety w meczu z Atletico można było odnieść wrażenie, jakby tylko Fabregas i Valdes byli w formie.
Dobre wejście Pedro i wywalczenie karnego - chwała mu za to, takie kluczowe sytuacje Barca musi sobie znajdować w długim i ciężkim sezonie, można się sprzeczać i polemizować, że szukanie rzutu karnego wolnego, kartki dla przeciwnika to zabija piękno futbolu ale tak jest już skonstruowany współczesny sport liczy się końcowy efekt.

Piłkarz meczu: VALDES
Najsłabszy piłkarz meczu: Sanchez

mój pomysł:
jak MEssi i Neymar grają równocześnie to zostawić tym magikom przestrzeń na skrzydłach Ney na prawej Leo na lewej a Sanchez lub Pedro na środku ataku jako nasza 9, dodatkowo dać szanse Tello

0

mam nadzieję że na Gran derbi wyjdzie skład w ustawieniu:
Valdes
Alves Puyol Pique Alba
Sergio
FABREGAS Iniesta
Messi Sanchez Neymar

0

mam nadzieję że to już ostatni mecz Barcy w którym jednocześnie na boisku jest Xavi i Iniesta,
oby Martino zrozumiał to jak najszybciej, że gra jednego z nich musi powodować absencję drugiego !
wtedy wszystkie problemy w ataku zostaną rozwiązane i nagle znajdzie się strzelający gole i Messi i Pedro i Sanchez etc etc

0

Martino robi co może aby zaistnieć w Barcelonie ale także i ściągnąć z siebie presję, póki co wypływa i ratują go wyniki Barcelony, oby wygrał superpuchar bo to pozwoli mu na kilkutygodniową ulgę, obawiam się że problemy zaczną się dziać gdy ruszy liga mistrzów i gran derbi, obym się mylił,
ale póki co bez względu na poziom rywala najlepsza Barca taktycznie z zaangażowaniem do gry, z głodem do wygrywania, pressingiem a przede wszystkim z praktycznie najlepszą wyjściową 11 to Barcelona z Levante
a dlaczego?
Dlatego że w końcu zobaczyliśmy koniec ery w środku pola Iniesty i Xaviego razem!, mocno wierzę że Tata to zrozumie i w Gran Derbi zobaczymy w pomocy na rozegraniu FABREGASA u boku z Iniestą lub Xavim!

0

Xavi - już jest za wolny, za słaby fizycznie może nie jest to tylko kwestia wieku a wyeksplotowanie zawodnika po takiej liczbie rozegranych meczów,
Masherano - w meczach z ogórkami się sprawdza i w meczach gdzie defensywa Barcy nie ma co robić, niestety z dobrymi atakującymi rywalami MAsherano = dramat, szkoda że Barca nie sprzedała go do Napoli za 20mln, póki jeszcze ktoś chciał tyle za niego wart, mogła dopłacić z 20-25 i mielibyśmy teraz 2 wieże w obronie Pique - Luiz, ewentualnie Pique - Hummels

0

oj Xavi mistrzu kiedy Ty zrozumiesz, że to koniec twojej ery... z wiekiem nikt nie wygra a do tego tyle meczów już rozegrałeś że organizm twój przegrywa w rywalizacji z młodszymi silniejszymi i coraz lepszymi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?