PSK_FANATYK
Dołączył/a: kwiecień 2011
PSK
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
na gran derbi zagra na pewno Neymar i Messi kwestia dla Taty kto koło ich boku Sanchez czy Pedro
0
dokładnie tak !
0
cieszy bardzo gol Fabregasa, nasz lider środka pola!
wierzę, że w końcu przyjdzie pora na 2-3 gole w jednym meczu Neymara, chociaż wydaję mi się że Neymar to piłkarz od wielkich meczy i może on najbardziej zabłysnąć w Gran Derbi
0
60% goli Cristiano to dołożenie nogi, 80% goli Nisterooya to dołożenie nogi,
85%goli Inzaghiego to dołożenie nogi,
szkoda tłumaczyć takim ślepakom jak Ty !
0
ha i nagle cicho o złej grze Pedro,
coraz więcej kibiców Barcy to sezonowcy!
0
kto to jest Diego Lopez ?
0
tragedią to jest że Ty możesz komentować na tej stronie,
0
Messi też nigdy nie biega za dużo, tak robią Ci najwięksi
0
widzę że ta strona i komentowanie podczas meczu należy do 5-6 latków, już wolę aby zajęli się graniem w gry....
0
dzieci neostrady już zaczynają się bawić w komentowanie meczu :/
0
najlepszy z defensywy D.Alves odpoczywa
0
nikt w Barcie poza Messim nie jest wart wiecej niż 10mln, chociaż nawet i takie sumy jak są aktualnie to są za duże,
powinno być tak:
Messi 3mln euro rocznie
Xavi Fabregas Neymar Puyol Iniesta Valdes Alves Pique Sergio Pedro- 2mln rocznie
Sanchez Pinto Montoya Adriano Alba Song Tello 1mln - rocznie
0
to mecz o pietruszkę ze słabym rywalem, lepiej zobacz Polaków, mecz z Francją kluczowy
0
dziennikarze sportowi a zwłaszcza komentatorzy NC+ to bieda
0
Xavi może tylko dać coś Barcie grając 20-30 minut w meczu, jako zmiennik Iniesty lub Cesca
0
niestety tacy 'znawcy' obrzucają winą Pique a jego wszystkie problemy to to że nie może się skupić na swojej pracy tylko musi poprawiać błędy Masherano
0
jesteś jednym z tych ślepaków którzy nadal nie zauważyli, że Messi z Neymarem ciągną wózek o nazwie Barcelona, a Neymar w krótkim czasie pokazał, że już jest jednym z najlepszych na świecie zawodników
0
to Masherano przegrywa pojedynki ze względu na swoje warunki fizyczne lub złe ustawienie, brak mu inteligencji boiskowej do tego jest powolny i niestety jego błędy nieudolne interwencje rzutują na całą linie defensywy i później Pique Sergio i boczni obrońcy nie są w stanie tego nadrobić jak zostaje taka wielka dziura w defensywie, problem Barcelony tkwi w Masherano,
wierzę że na Gran Derbi zobaczymy skład:
Valdes
Alves Pique Puyol Adriano
Sergio
Fabregas Iniesta
Messi Sanchez Neymar
0
często nie popieram twoich poglądów, ale to bardzo trafna uwaga, niestety aby Ajax wrócił na europejskie sezonu to musiałby go przejąć jakiś multimilioner, tak jak podobno ma się stać z Interem.
Eredivise samo się nie rozwinie i jeśli nie zakup drużyny przez jakiegoś bogacza to kluby Ajax, PSV, Twente, Feynoord będą niestety przystankiem i oknem do większej kariery, a szkoda bo liga holenderska potrafi być szybka, efektowna i wyłania wiele młodych talentów.
0
Xavi najlepszy dla Barcy to Xavi grający intensywnie maksymalnie 20-30 minut wchodzący z ławki na zmęczonego rywala,
sorry redakcjo ale ocena dla Fabregasa za niska !
nikt tak jak on nie rozumie się z linią ataku, ewidentnie widać chemię miedzy Fabregasem Neymarem i Leo Messim to trio aktualnie ciągnie wózek Barcelony,
ewidentnie Masherano najsłabsze ogniwo Barcelony już kolejny sezon jak gra i ściąga nas w dół, ma wielkie serce do walki Javier ale nie pasuje on do Barcelony.
0
siła futbolu płynie w żyłach Fanatyka !
0
1. miejsce - Messi
2. Pele/Maradona
0
mam nadzieję, że Barca w letnim oknie zrobi inteligentny ruch sprzeda Masherano i Songa a zakupi Gundogana!
0
ostatnio mieliśmy zupełnie odmienne zdania ale z Mangalą Cię popieram !
0
Valdes - Montoya - Pique- Masherano - Adriano
Song
Fabregas Iniesta
Sanchez Pedro Neymar
0
spakuj tornister kolego lepiej
0
i co z tego, że fajne nowe stroje, kolor czarny super, podobnie jak te aktualne wyjazdowe w barwach Katalonii,
kiedyś byłem młodszy kibicowałem Barcie i nie miałem kasy na zakup klubowej koszulki, a teraz gdy mogę to nie kupię bo jako kibic jako fanatyk nigdy nie założę tego gówna z napisem QATAR AIRWAYS,
czekam na dzień gdy to wszystko z tej koszulki zniknie i wtedy z godnością będę mógł kupować kolejne fajne wzory koszulek Barcy
0
skomentował mnie jeden banan co ma kasę i cyfrę na minus,
a drugi normalny co nie ma tyle kasy aby płacić abonament za canal+ zrozumiał mój komentarz i dał plusa,
co z tą Polską....
0
ta przewrotność "polaczków" lub dzieci neostrady
dostaję minusa bo jako patriota najbardziej poza moją ukochaną Barcą kibicuje najbardziej polskim drużynom w lm BVB i Arsenalowi,
ale niestety my jesteśmy tak durnym narodem, gdzieś to tak drzemie w nas, że nawet jak Polak w niezależnie jakiej dziedzinie życia osiągnie sukces to od razu dzieli się nam społeczeństwo i zawsze znajdzie się banda debili którzy robią nagonkę, bo razi ich nie wiem co? że ktoś osiągnął sukces że ma pieniądze i może żyć ponad stan, bo ma więcej od innych?
najłatwiej jest robić publiczny lincz, chociaż najwięcej 'odważnych' jest tylko tych wirtualnych naganiaczy.
może zamiast smarować Polaka z sukcesem sami oderwijcie zadek od tv lub komputera i powalczcie o swój sukces w życiu,
a wtedy zamiast zrzędzić na innych będziecie sami szczęśliwi w życiu!
0
większość ludzi nie ma cyfry,
szkoda że mecze Legi nie lecą na polsacie lub tvp