PSK_FANATYK
Dołączył/a: kwiecień 2011
PSK
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
akurat Masherano to mógłby się wysypać
0
Alba ściągał Barce od początku sezonu w dół, więc kontuzja jego to paradoksalnie wzmocnienie Barcy. Martino nie ma dylematu i stawia na Adriano.
a Adriano o niebo lepszy a nawet gdyby Adriano złapał kontuzje to w jednym meczu mogą zagrać jednocześnie Montoya i D.Alves.
0
FABREGAS ciągnie ten wózek, wczorajszy mecz tylko to udowodnił. KONIEC Barcy grającej w jednym meczu Iniestą i Xavim gra albo jeden albo drugi, ich dwóch razem to tylko bezproduktywne zwalnianie gry.
Masherano na obronie to dramat.
Cieszy forma Adriano.
Messi tylko udowodnił całemu światu, że jest najlepszy na świecie,
nie było i nie ma lepszego piłkarza od Leo!
0
tak bo akurat Ajax to poważny rywal,
mecz z Sevillą jest ważniejszy dla Barcy
0
aktualna Barca bez Fabregasa jako rozgrywającego - NIE ISTNIEJE !
już nawet tak nie cierpi jak nie ma Messiego czy Neymara bo jeden drugiego uzupełnia, Cesc to piłkarz klucz jako serce rozegrania
0
Osobista opinia - Puyol - najlepszy obrońca w historii Barcelony i w historii piłki nożnej !
0
Wróci El Capitano na Ważne mecze wróci spokój i siła Barcy, będzie miał kto w końcu dyrygować Pique, Sergio i Albą.
0
Póki co z Tatą i jego pupilem Masherano na stoperze to w lm i w meczach z mocnymi rywalami nie mamy szans, a problem polega na tym że Sergio i Song nie wpuszczą Javiera na pozycje pomocnika defensywnego, a Martino nie posadzi rodaka na ławce, bo musi być w formie na mundial w Brazylii, patowa sytuacja.
0
Obiecanki cacanki
0
Popieram!
0
Nowa Barca: Courtois
D.Alves. Mangala Pique Alba
Sergio
Fabregas Iniesta
Deulofeu Messi Neymar
0
Tata nie zna jeszcze dobrze piłki europejskiej, boję się o transfery w jego wykonaniu,
Osobiście uważam, że największe talenty w historii futbolu to zwłaszcza Ameryka południowa ale Barca jak ma kogoś kupić z tego regionu to niech będą to tylko sprawdzone nazwiska już znaczące w światowym futbolu tak jak choćby Neymar.
Oby tylko Barca kupiła na bramkę Ter Stegena lub Courtisa ten Guzman może być tylko za Pinto
0
Fabregas zastępuje na naszych oczach Xaviego,
umarł król, niech żyje król !
0
Debilny artykuł, żal że to trafiło na tą stronę.....
0
póki co napęd Barcelony: Fabregas, Valdes, Messi, Neymar,
reszta bez formy albo z problemami fizycznymi,
a i nie zapominajmy o WIELKIEJ DZIURZE (Masherano na stoperze to dramat) w obronie ale za to możemy podziękować Zarządowi kochanemu
0
ruch Realu jak dla mnie nie zrozumiały całkowicie zakup Bale'a i sprzedaż Ozila to tak jakby Barca kupiła Neymara i sprzedała Iniestę....
0
nie zdziwiłbym się że gdyby Special Five został jeszcze sezon w Realu a Pep w Barcelonie i zakupili by właśnie Ibrahimovica, który by się nie zastanawiał 5 minut i zrobiłby wszystko aby się zemścić na Guardioli, bo jego doświadczenie w Barcelonie na zawsze w nim zostanie jako ubytek
0
z niepokornych napastników który wiekiem, warunkami fizycznymi umiejętnościami idealnie pasowałby Balotelli, mając na skrzydłach Neymara i Messiego niszczyłby rywali ale po pierwsze kupić go to trzeba rozbić bank tak jak za Neymara, a do tego jest ryzyko czy nie powtórzyła by się z nim sytuacja jak z Ibrahimoviciem,
poza tym współczesny futbol nie ma za wielu dobrych klasycznych 9 dobrze zbudowanych silnych, doskonale grających w powietrzu i ciałem - jest to raptem: Ibrahimovic, Baloteli, Lewandowski, Drogba, Mandzukic, Cavani
piłkarze pokroju Rooney Van Persie Falcao Reus Giroud czy Messi i Cristiano mimo że są lepsi to nie są to już typowe 9
0
Sam Ibra w tej wypowiedzi wyjaśnił całemu światu dlaczego nie pograł w Barcelonie i był największym niewypałem transferowym w historii Barcelony.
0
genialne zdjęcie do artykułu mówiące wszystko o meczu Barcelony i o sile Barcelony w tym sezonie, to właśnie to wielkie TRIO !
0
to najlepszy prawy obrońca w historii Barcelony i jeden z najlepszych w historii futbolu,
nietykalni w Barcie aktualnej to Valdes Alves Messi,
kwestią czasu jest aby do nich dołączył Neymar i Fabregas
0
wypad z tej strony wszyscy kibice innych drużyn wraz z fanami Special Five !!!! won !
0
oj Ty głupi, głupi Ty
0
decyzja tylko Martino i chwała mu za to
0
oby długo odpoczywał
0
no way ! ! !
0
składu Barcy nie ma bez Daniego Alvesa!
każdy w formacji defensywnej jest do zastąpienia ale nie on
0
no i to mi się podoba,
w końcu trener który ustala wyjściową 11 aktualną formą, kondycją fizyczną graczy, nazwiska nie grają i to najważniejsze,
bardzo dobrze, że nie powołał zwłaszcza Xaviego,
w końcu na rozegraniu zobaczymy przyszłość i aktualność Barcy Iniestę i FABREGASA,
brak powołania Sancheza to duża szansa dla Tello, który jak przekona do siebie Martino to może długo nie oddać szansy Pedro lub Sanchezowi.
pozostaje tylko czekać na dzień w którym Tata uczyni tak jeszcze z z Masherano i w wyjściowej 11 zagra Puyol i Pique, wierzę że już niebawem.
Na Valencię prawdopodobnie i oby:
Valdes
Alves Masherano Pique Adriano
Song
Fabregas Iniesta
Messi Pedro Neymar(Tello)
0
bo tylko Barca bez względu na trenera potrafi utrzymać się na szczycie przez wiele sezonów !
Bayern to nie Barca!
0
futbol jest piękny jak bayern przegrywa