PSK_FANATYK
Dołączył/a: kwiecień 2011
PSK
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kupić kupić kupić! nie zastanawiać się ! to nasz przyszły Tarzan!
0
w tabeli odeszli powinien być jeszcze Masherano za 20mln do Napoli,
Bartra wypożyczony lub sprzedany za 4mln, Cuenca sprzedany,
0
mierny z Ciebie znawca futbolu, młody jeszcze jesteś, wnioskuje po twoich wypowiedziach, Masherano miał być zmiennikiem dla Sergio i Keity a zwłaszcza w celu usunięcia luki po Yaya Toure na pozycji defensywnego pomocnika na której nie wgryzł się do składu, a jako stoper to dramat, może na średni klub typu Napoli to będzie piłkarz pierwszoplanowy ale nie jest on poziomem Barcelony. Masherano i Bartra odbiegają od reszty zawodników, tyle jeszcze że Bartra to młokos i można mu dać rok szansy, wypożyczyć może się rozwinie, Masherano źle zrobił że nie został w Liverpoolu, chociaż jako piłkarz napewno nie żałuje i jako zawodnik Barcy jest bardzo spełniony.
0
jeśli Luiz przyjdzie to będzie dla niego tylko pierwszy skład o pozycję drugą w obronie będzie walczył Pique i Puyol.
defensywa: D.Alves D.Luiz Puyol(Pique) Alba(Adriano) bardzo dobra,
jedna mała szpileczka Tata Martino musi określić kto idzie do ofensywy czy Alba czy Dani, nie może tak być że jeden i drugi mają zadania ofensywne jednocześnie, bo skończy się to tak jak w zeszłym roku z Realem czy Bayernem.
0
sprzedać Masherano za 20 mln nie zastanawiać się na swojej pozycji defensywnego w Barcie nie gra i jest za Sergio i Songiem a w obronie Masherano to dramat,
dodać do Masherano Bartre w cenie promocyjnej do Napoli
a za nich dwóch kupić nowego Tarzana Davida Luiza!
0
jak obrzydliwie bogata Barca nie kupi Davida Luiza za 40 mln bo skąpy Rosell dla którego od samego początku jego panowania liczyły się przede wszystkim sprawy finansowe to może w tym sezonie jeszcze nie odczuje tego drużyna i całe środowisko cules bo Barcelona z Realem ma zapewnioną hegemonię w la liga po rozkupieniu Valenci Sevilli Malagi i Atletico Madryt poziom między dwójką gigantów a resztą będzie jeszcze bardziej widoczny, a ta przepaść obniży tylko poziom ligi hiszpańskiej w europejskiej piłce kosztem ligi angielskiej i prężnie rozwijającej się lidze niemieckiej.
Ale za rok - 2 to niestety wszystkie drużyny pójdą do przodu a Barca owszem będzie miała atak marzeń Messi Neymar i w statystykach będzie królować ale strata po Thiago będzie coraz większa, Xavi już od 2 sezonów nie jest Xavim z najlepszych lat(a Real ma Isco), Puyol najlepszy obrońca zjedzony przez kontuzje,
obrona poza przeplatanymi dobrymi występami Pique i Alvesa jest dramatyczna!!! Masherano to dramat postawienie go na stoperze to strata co najmniej 1-2 goli z mocnym rywalem, Adriano nie ma warunków fizycznych na stopera. Alba bez lidera w obronie staje się lepszym w ofensywie niż w obronie. Bartra nadal nie przekonuje i nie jest wogóle poziomem BArcy aż dziw bierze że nie został sprzedany.
Sergio zamęczony przez ilość meczów - nie ma ludzi ze stali.
Modlić się trzeba o utrzymanie formy Iniesty a także o to że Tata zrobi z niego naszego rozgrywającego jak w Arsenalu. Valdes odejdzie i bramkarza to my nie mamy, Pinto to poziom 2 ligi, od początku ważniejszy na ławce i w szatni niż na boisku. 2 bramkarzy potrzebnych za rok obowiązkowo.
etc etc etc ........
0
trener tak na prawdę znikąd, Rosell i jego banda durni robi wszystko aby mieć kontrolę w Barcelony pod każdym aspektem, teraz będą mieć także trenera który będzie wobec nich potulny jak baranek aby tylko dostać kredyt zaufania na kolejne sezony, jeszcze w dodatku argentyńczyk może wogóle zrobimy w Barcelony rządy Rosella Messiego Xaviego Iniesty ???
godną pozycję i to wysoką od razu powinien dostać Neymar,
Generał powinien już w ubiegłym sezonie być tylko rezerwowym Thiago i Fabregasa, nowa Barcelona miała opierać się na sile Neymara D. Alvesa a także i D.Luiza lub T.Silvy(D.Luiz oczywiście lepszy) a jest jeszcze w szeregach Adriano a był niestety Thiago także Brazylijczyk,
może teraz nagle pierwszy skład w Barcelonie odzyska Masherano - a trener z Argentyny bardzo możliwe że będzie mu przychylny, a jest to piłkarz doskonały ale za słaby na Barcelone ponieważ na defensywnym pomocniku mamy Sergio i Songa którzy są lepsi od niego a na pozycji obrońcy Masherano to tragedia,
o Barcelono dokąd zmierzasz? ? ?
możecie się ze mną nie zgadzać ale za rok 2 to ja Wam przypomnę moje opinie, kandydatami za Tito byli Luis Enrique, Laudrup i Bielsa a tu taki klops!
żal w sercu
0
Thiago taką wybrałeś drogę koleś...
musisz sam wybrać swoją drogę, ja ci w tym nie pomogę
0
obawiam się, że Rosell jest pierdzącym pijarem
0
racja racja racja dobry artykuł
0
sory za wielBłąd:
Xavi był głównym winowajcą porażki Barcelony i Hiszpanii :)
0
o Barcelono o Barcelono dokąd zmierzasz,
widzę przed Tobą przy odrobinie szczęścia 2-3 lata syte w puchary a później o grozo widzę katastrofę która tak naprawdę rozpoczęła się od kiedy pojawił się Rossel i jego Zarząd...
Real Bayern MU PSG Man City Chelsea etc etc
będą rosły w siłę już teraz prowadzą inteligentną politykę transferową i budowanie nowego zespołu...
a Barcelona nie poszanowała Guardioli i Abidala, sprawa Valdesa do końca nie jest wyjaśniona dlaczego chce odejść i już teraz ma w swoich szeregach zniszczonego przez kontuzje Puyola i już słabego Xaviego, tak naprawdę Generała bronią tylko śmieszne statystyki, a prawda jest wszystkim znana - STATYSTYKI NIE ZAPEWNIAJĄ TYTUŁÓW, , Xavi wyśrubował sobie ten sezon tylko dzięki dobrym meczom przeciwko ogórkom gdy rozgrywał dobre mecz wobec drużyn o kilka klas niższych od Barcelony wtedy tylko już przetrenowany i starzejący się(a ma do tego absolutne prawo po tylu latach gry na najwyższym poziomie) Xavi brylował.
A w meczach z Realem, Bayernem i także Hiszpani z Brazylią w pucharze konfederacji Xavi był głównym winowajcom porażki - nic nie trwa wiecznie, Generał młodszy nie będzie. Nazwiska nie grają, Xavi dziękujemy za wszystko ale odpuść....
Real ma geniusza Isco a my najlepszego piłkarza turnieju i młodego pokolenia Thiago oddajemy wolną ręką, ponieważ nikt mu nie zaproponował miejsca w składzie za Xaviego które mu się całkowicie należało, po ostatnim sezonie Generała. żal w sercach Fanatyków,
Dokąd zmierzasz Barco ?
0
a ja się ciesze, że są marne szanse na Thiago Silve, oby Barcelona go nie kupiła, owszem jest to aktualnie jeden z najlepszych stoperów na świecie, piłkarz kluczowy ale po pierwsze nie za warty takich pieniędzy to nie Neymar 21 letni tylko już 29 letni zawodnik, kontuzja i ciach wszyscy żałują zakupu za takie pieniądze Thiago,
dużo lepszą opcją jest kupienie Davida Luiza genialny jego wystęĻ na pucharze konfederacji a do tego młodszy od Thiago i to Luiz najbardzie przypomina Puyola z najlepszych czasów a do tego ma lepsze warunki fizyczne niż Tarzan - le roi est mort, vive le roi - nowy Tarzan godnie zastąpi Puyola, to na niego Barcelona powinna wyłożyć do 30mln na Luiza.
a zawsze zostały by środki na choćby Marquinhosa czy Ingo Martineza.
Obsesja Tito który może jest a może to efekt papki medialnej wcale mi się nie podoba jego uwielbienie do Thiago Silvy,
jego wzrok i wszystkie siły powinny przejść na nasz diament który mamy w zespole Thiago Alcantare, Tito Zarząd wszyscy powinni zrobić wszystko aby zatrzymać naszego przyszłego Generała, \od nowego sezonu to Thiago i Fabregas powinni grać pierwszoplanowe role w Barcelonie na pozycji rozgrywającego, a niestety obiektywnie stwierdzić mogę po finale PK Brazylia - Hiszpania, że podobnie jak za dwumecz z Bayernem najbardziej winnym porażki Hiszpanów był niestety XAVI.....
Generał nie będzie młodszy, a do tego ewidentnie jest przemęczony, zajechany.
0
i bardzo dobrze że BArca nie kupi Thiago Silvy - David Luiz jest lepszy, młodszy bardziej perspektywiczny i przypomina swoją postawą zwłaszcza na pucharze konfederacji gdzie jego blask znowu ukazał się światu - Carlesa Puyola w najlepszych latach,
0
złota piłka dla Messiego ale drugi w kolejce jest Neymar
0
David Luiz o dużo lepszy transfer od Thiago Silvy nie rozumie Barcy
0
Tak zgadzam się do Paulinho i Bernarda ale Fred to naprawdę ciekawy przypadek niesamowity potencjał , lis pola karnego a grał w Europie i nikt się aż tak na nim nie poznał a u Scolariego jest jedną z kluczowych postaci.
0
Ostatnie marzenie Fanatyka piłki nożnej zobaczyć RONALDINHO na mundialu 2014 jako filar reprezentacji, reżysera gry - Bezcenne.
0
Neymar zamknął usta wszystkim 'znawcom' z Europy którzy wątpili w jego potencjał i w każdym meczu Brazylii w pucharze konfederacji zostawał piłkarzem meczu! Do tego 2 gołe które już się zapisały do annałów historii, świat powoli wita nowego mistrza pokroju tych największych, choć póki co jest on na początku swojej drogi.
Iniesta gra magicznie bierze większą odpowiedzialność na swoje barki za Xaviego i jest napewno najbardziej błyszczącą postacią swojej drużyny,ale w Hiszpanii bardziej uwidoczniło się kolektyw, dlatego w kwestii indywidualnej nagrody jak narazie prowadzi Brazylijczyk, oczywiście o wszystkim zadecyduje finał i postawa w nim obu graczy. Objawieniem turnieju jest napewno świetny i niedoceniany napastnik na którego postawił Scolari - Fred.
0
Finał zapowiada sie genialnie! Neymar rozkwita i walczy o MVP turnieju, gol który strzelił Buffonowi już historia zapamiętała(majstersztyk), w Brazylii widać mocno odciśniętą pracę genialnego Scolariego jako selekcjonera reprezentacji Brazylii, z resztaw ten zwiazęk od początku na siebie skazani, są na siebie skazania idealnie pasują uzupełniają się ten szkoleniowiec i ta drużyna. Jedynie co zwłaszcza po meczu z Urugwajem najbardziej uwidoczniło się, to brak generała - reżysera środka pola, Oscar jeszcze nie do końca spełnia tę role, dlatego jest nadzieja i mocno to wierze że na mundialu 2014 zobaczymy u Scolariego - wielki powrót magicznego RONALDINHO. Nie zawiedź mnie Scolari.
Co do faworyzowanych Hiszpanów to jednak ujma dla Del Bosque taki był z zasadanami, niezłomnego charakteru i nagle po świetnie wykorzystanej szansie w meczu z Urugwajem przez Soldado klops i na boisku z Włochami widzimy upadającą gwiazdę futbolu przeciętnego Torresa. W 1/2 mocno było też było widać zmęczenie jakże długim sezonem, obawiam się, że większość Hiszpanów zacznie sezon w klubie mocno pod formą. A Xavi w tym meczu był bardzo podobny do meczu z Bayernem, bardzo sforsowany zawodnik.
0
Jak dla mnie 11 na la lige: Valdes Alves ? Pique Alba Sergio Fabregas Iniesta Messi Sanchez Neymar,
11 na Lm: Valdes Alves Puyol Pique Alba Sergio Xavi Iniesta Messi Pedro Neymar
11 na copa del ery: Pinto, Montoya Masherano Bartra Adriano Song Thiago Fabregas Pedro Sanchez Tello
To takie przykładowe zestawienia na poszczególne rozgrywki, oczywiście w zależności od formy bo nazwiska nie grają.
0
Nowy sezon
Valdes
D.Alves Pique Puyol Alba
Sergio
Xavi Iniesta
Messi Pedro/Cesc Neymar
Oczywiście mogę się mylić ale hipotetycznie stawiam, że Tito właśnie taką pierwszą jedenastkę z fałszywą 9 Pedro lub Fabregasem, ma w głowie na nowy sezon,
Osobiście jestem za tym aby pozycje Xaviego w zespole prZejął całkowicie Fabregas i to on jak za najlepszych czasów gdy grał w Arsenalu był naszym rozgrywającym, w ataku jestem napewno za stałymi rotacjami i grą Pedro i Sancheza i Tello, ale wszystko na to wskazuje że 80-90% sptokań w barwach Blaugrana zobaczymy w ataku Messiego i Neymara więc walka będzie tylko o jedną pozycje.
0
a ja mimo wszystko nie popieram i się sprzeciwie, uważam że ani Alba ani Marcelo nie mają tej jakości i wartości dla drużyny co najlepszy w historii prawy obrońca Barcelony D.Alves, dodatkowo wpływ jego na Messiego a od nowego sezonu za pewne wpływ na radość z bycia częścią drużyny Neymara jest i będzie nieoceniony. Owszem Alba ma lepsze wykończenie przy wejściach w kontrze i ataku bezpośrednim na bramkę rywala, ale w roli obrońcy który wspiera skrzydłowych rozciąga grę jest i pozostanie ikoną.
0
Challenger co do Pedro popieram, chociaż często mamy odmienne zdania
0
puchar konfederacji to ostatni turniej który może wygra Hiszpania, możecie się ze mną nie zgodzić ale mundial 2014 wygra ktoś z trójki Brazylia Argentyna Niemcy- oczywiście całym sercem jestem za kimś z tej dwójki i całym sercem przeciwko Niemcom. Hiszpania dopiero po zmianie pokoleniowej odejściu Xaviego Xabiego Puyola i może Villi i wejściu nowych gigantów Thiago Isco będzie walczyć o triumf na turniejach 2016 i 18
0
złota piłka kolejna jest pewna dla Leo, Iniesta Xavi może by ją wygrali gdyby nie grali w erze Messiego
0
Deulofeu to diament, w przyszłości może być poziomem jak Villa Henry a nawet lepszy od nich, mówię to z pełną świadomością wagi tych słów i porównań do takich ikon
0
szkoda że Thiago nie zdecydował się grać dla reprezentacji Brazylii,
0
mś 2014 nie są dla Thiago, powinien z pokorą poczekać na pierwszy skład w Barcelonie, a skupić się na turniejach reprezentacji w 2016 i 2018, Thiago złapie część aktualnego pokolenia grającego w seniorskiej kadrze Hiszpanii a także tych młodzików z U-20 choćby Deulofeu -Hiszpania ma taki potencjał w aktualnej drużynie jak i w kadrze U-21 m.in. Tello Isco Thiago De Gea , U- 20 m.in Deulofeu, Jese że spokojnie może trumfować przez kilka pokoleń,
Del Bosque o ile kontuzja brak formy nie staną na przeszkodzie Xaviemu Inieście na 100% postawi na ten duet na mundialu w 2014r. a w kolejce będą jeszcze Mata Cazorla dlatego Thiago i isco mogą walczyć jedynie o ławkę rezerwowych w Brazyli, a w kolejnych latach 2016, 2018 to oni powinni stworzyć duet następców Generała i Bladego - Thiago Isco - genialny środek.
0
właśnie o to sprawa się rozbija że gdyby Thiago w sezonie który już jest za nami, grał z tymi 'ogórkami' zamiast przemęczonego Xaviego to nie miał by teraz klauzuli odejścia 18mln a 90mln i nie było nawet tematu jego odejścia a jest to nasz naturalny przyszły dyrygent - serce zespołu.