PSK_FANATYK
Dołączył/a: kwiecień 2011
PSK
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
idealnie byłoby gdyby Valdes został do końca kontraktu, a klub kupiłby Ter Stegena który trenowałby i przygotowywałby się przy Valdesie jako jego następca od kolejnego sezonu.
0
oj Burza Burza
ja szczerze nie wyobrażam sobie że czy Guardiola czy Tito sadza na ławce Messiego bo chce mu pokazać kto tu ma władze, jestem pewien, że Leo by się z tym nie pogodził i albo bardzo szybko zmienił klub i padła by cała Barca i system gry i sukcesu, albo tak krótko na ławce trenerskiej byłby którykolwiek z trenerów,
są piłkarze nietykalni których się nie rusza i owszem trener ma mieć poważanie w szatni ale nie może być do takiego stopnia bezczelny jak Special 5 który tworzy swój system z piłkarzy robi niewolników taktycznych, sadza ikone i najlepszego piłkarza Realu - Ikera na ławce, wynosi pod niebiosa lalke Cristiano, i ściąga sobie swoich żołnierzyków z Portugali i Chelsea, ten człowiek wpadł w machine wygyrywania za wszelką cenę, chamstwa, arogancji i bezczelności,
może i na co dzień jest ciepłym facetem i genialnym opiekunem dla swoich podopiecznych, a cała jego agresja jest wobec innych ale poza sukcesami sportowymi zawodowymi na samym początku trzeba być i pozostać Człowiekiem!
a on się w tym zatracił, obsesja dokonania wszystkiego aby tylko zwycieżyć zakryła mu oczy na świat i samego siebie.
0
śmieszą mnie działania bogaczy Barcy ale to już przy innym artykule komentowałem,
dobija mnie też porównywanie Neymara do Robinho, może ktoś ze mną się nie zgodzi, ale dla mnie talent Robinho został zniszczony przez kluby na które się zdecydował, moja zimna opinia nie chodzi mi o brak sympatii do klubu z Madrytu ale mimo wszystko jest to dla mnie klub Niszczący wiele genialnych talentów, piłkarze nie potrafią tam rozwinąć skrzydeł, hamują się i tracą formę a to we współczesnym futbolu często nie pozwala później już nigdy wrócić piłkarzowi na właściwy tor, kolejny klub Man City ewidentnie nie leżał Robinho poza kwestią finansową Brazylijczyk źle się tam czuł to było widać w jego zaangażowaniu do meczów, problem był wewnątrz klubu i w samym piłkarzu, do Milanu tak naprawdę trafił on już wypalony, grał dobrze tylko zrywami, będąc na samym szczycie bardzo łatwo jest szybko upaść,
Może tylko w mojej opinii Robinho mega by się rozwinął gdyby najpierw grał w Barcelonie a gdyby nawet ją zmienił to na Arsenal czy Man. Utd.
a zamiast kierunku do włoch i Milanu wybrałby np. lige niemiecką
0
w kwesti sprzedaży klub określił nazwiska zawodników:
Villa (nie popieram), Afellay, Bojan, Cuenca, Fontas, Muniesa, Valdes
wypożyczenie: Dos Santos Rafinha
0
Tello nie jest na sprzedaż podobnie jak Pedro, MEssi, Iniesta, Fabregas, Thiago, Xavi, Sergio, Alves, Puyol, Pique, Alba, Montoya, Sanchez, MAsherano,
0
Ter Stegen bije go na głowe, formą, wiekiem, po stronie Reiny jest doświadczenie, ewentualnie ściągnąć ich dwóch aby przez rok Ter Stegen łapał doświadczenie od Reiny a od 2014/15 przejął hegemonie na wiele lat w bramce BArcelony.
Pinto to bramkarz ważny ale w szatni ALE nie na boisku z całym szacunkiem i sympatią do Pinto
0
dlaczego wszyscy razem tutaj z redaktorem Makajem wbijają nam do głowy że Ter Stegen jest nie doświadczony i Barca to dla niego za wysokie progi ?
a jak buduje się siłe bramkarzy w Angli ?
Szczęsny De Gea wcześniej Fabiański każdy z nich zaczynał jako młokos i dzięki postawieniu Va Bank na młodość i szaleństwo to poskutkowało,
podobnie było z Valdesem i Cassilasem dwaj zaczynali za młodu w swoich klubach, jak mamy mieć Ter Stegena w BArcie to nie za rok dwa jak jego cena tylko może iść do góry, lub jak zmieni Borussie na Schalke, Bayer etc etc i też będzie miał klauzule ciężką do przebicia. Niech się zarząd opamięta i ten rynek transferowy poprostu wygra w walce o Neymara, Ter Stegena, i stopera !
0
a ja jestem aby Villa zostal jeszcze z nami, ale ode mnie to nie zależy,
a jeśli ma Villa odejść to niech wybierze mądrze i postawi na Arsenal, szybko tam się zaaklimatyzuje, styl Arsenalu jest najbliższy BArcy
0
a może tak nie lubiany przez większość tutaj kibiców - sztab trenerski BArcelony doskonale prowadzi swoje działania w kierunku wprowadzenia za Ville - Deulofeu - nawet na filmiku symboliczna zmiana, i nasz nowa młoda doskonała 7, mająca napewno DNA Blaugrana, piłkarz przede wszystkim czujący się w ofensywie na skrzydle i środku ataku, doskonała technika, bezczelność i inteligencja - bardzo dużo zalet.
I może sztab na czele z Tito już postanowił, o 'wietrzeniu' szatni Barcelony, ale także o włączeniu do pierwszej druzyny Deulofeu.
0
Ter Stegen
Alves Pique Martinez Alba
Sergio
Cesc Iniesta
Pedro Messi Neymar
ławka: Xavi, Sanchez, Puyol, Thiago, Tello, Song, Deulofeu, Masherano, Montoya,
0
męczy już ten temat to fakt,
ale jeszcze bardziej irytuje postawa tak obrzydliwie bogatego i wielkiego klubu Barcelony,
Barca to jeden z największych klubów na świecie a można nawet pokusić się że razem z Realem i Mu są na podium wielka trójca,
i nagle jak jest kwestia ściągnięcia Cracka a takim jest niewątpliwie Neymar to klub obawia się, to twierdzi że cena wzrośnie - przecież to obłuda i brednie Zarządu !
potrafiliśmy przepłacić za Ibrahimovica i płacić mu straszne pensje a za piłkarza który może okazać się dla Barcy zbawieniem, lepszym o niebo od Ibry i który z Messim może stworzyć niepokonany duet na kolejne np. 5 lat Zarząd chce oszczędzić, niech jadą tam Ci 'głupcy' i niech w końcu zrozumieją że jeśli latem Neymar ma trenować w trykocie z herbem Blaugrana to teraz muszą od razu zaskoczyć działaczy Santosu kwotą bagatela 50 - 70 mln e + napewno dojdą do tego klauzule w kontrakcie, w przypadku sukcesów Barcy.
I to nie jest jakieś maksimum tylko minimum w negocjacjach,
wiadomo że Neymar jest silnie związany z Brazylią i nie jest też głupi że może na swoim odejściu bardzo pomóc swojemu klubowi w wynegocjowaniu jak najwyższego transferu, gdy mu się to uda, tym bardziej spokojny przyjdzie do Europy w poczuciu, że odwdzięczył się klubowi i kibicom Santosu.
Nikt nie jest głupi i każdy wie jaką obrzydliwą kasą dysponuje Barcelona.
0
Cel nr 1: NEymara
Cel nr 2: Ter Stegen
cel nr 3: stoper
ewentualny cel nr 4: Rooney za Ville
0
Man City z tego co podali obejmie Pellegrini a wtedy kwestia kupienia Cavaniego przesądzona, do tego Aguero Tevez napewno także odżyją i będą chcieli zostać pod sterami tego doskonałego szkoleniowca z Ameryki Płd. atak Aguero - Cavani - Tevez, atak marzeń najmocniejszy na ligę angielską, dlatego Man Utd napewno po stracie (bardzo pradopodobnej) Rooneya zrobi wszystko aby ściągnąc Cristiano - w jednej drużynie Van Persie - Cristiano - Hernandez - Wellbeck to także brzmi imponująco, do tego dojdzie napewno silna pod sterami Special 5 Chelsea - Ba w ataku to Perełka a jak do niego dołączy po wymianie za Torresa - Falcao to już będzie kolejna wielka para w ataku, Arsenal bardzo możliwe jeśli Barca puści to kupi Ville i także nie będzie kopciuszkiem, Bayern wiadomo pod względem składu będzie jednym z najmocniejszych jak nie najmocniejszym na świecie, PSG także zrobi wszystko aby ściągnąć Rooneya aby na nowy sezon być jeszcze mocniejsze, Realowi daje duże szanse na Bale ale już na Neymara Aguero nie daje im większych szans, mimo wszystko Real także zostanie mocny, mimo ich problemów wewnątrz klubu - te moje rozważania prowadzą do tego, że futbol w nowym sezonie po bardzo burzliwym i gorącym oknie transferowym będzie jeszcze bardziej wyrównany ale i mocniejszy i widowiskowy, wiadomo że większość transferów to czyste dywagacje "jeśli, gdyby" ale część genialnych piłkarzy napewno zmieni klub.
Dlatego Barcelona aby utrzymała swoją wielkość musi powalczyć o Neymara, Ter Stegena jeśli jest naprawde tak dobry jak zapewniają Niemcy - a co jak co to na bramkarz oni się znają, i dobrego stopera.
O Rooneya można walczyć ewentualnie w przypadku sprzedania Villi, lub jeśli klub znajdzie oszczędności na początku Barca musi stworzyć zespół na nowy sezon i nie może oszczędzać przy tym pieniędzy na Neymara!
0
mimo, że już jestem w 'starszym pokoleniu' kibiców BArcy, to jednak zawsze jak wracam do swojego pokoju w domu rodzinnym, to na jednej ścianie widnieje wielki plakat RONALDINHO a na drugiej ścianie MESSI : )
0
tylko Ter Stegen nie ma innej opcji nawet,
Vamos Valdes byłeś i zostaniesz najlepszy !
0
Bartra tylko pokazał z niego to jeździec bez głowy, nie jest on poziomej dla Barcy, dla mnie to chłopak do wypożyczenia, jak ma zostać to tylko może grać w pucharze Króla.
mogę się mylić z tymi stoperami co podałem, ale to moje przypuszczenie że ktoś z nich lub ich pokroju trafi na Camp Nou przez to że klub 70% budżetu wyda na Naymara, dlatego nie zostanie 'dużo' na bramkarza i stopera.
Teoretycznie za pieniądze z Valdesa będzie Ter Stegen.
Ale o zakup już Hummelsa Silvy będzie ciężko Zarządowi Barcy ze względu na kwestie finansowe.
Rosell i aktualny Zarząd myśli że kupi każdego przedstawiając plan sportowy a nie finansowy piłkarzowi i na tym mogą się bardzo przejechać i zachwile stracić i Neymara i Rooneya Silve Hummelsa etc etc
a gość który decydował o wielkości BArcy na rynku transferowym Tixi jest już w Man City i po słabszym sezonie tam też będzie rewolucja, tym bardziej że stery ma objąć inteligentny bardzo dobry trener Pellegrini - transfer Cavaniego do Man City jak dla mnie przesądzony,
atak Aguero Cavani Tevez - to atak marzeń - to będzie najmocniejszy atak w Anglii
0
jeśli w Argentynie znają się eksperci na piłce i Messiego juź za młodu namaścili Maradoną a nawet większym od Diego,
to w Brazylii na futbolu znają się napewno lepiej i to z brazylii wychodzi więcej corocznie talentów niż z Argentyny,
dlatego jeśli wszyscy widzą w Neymarze następce Pelego, R10, Ronaldo Romario to na pewno ten już mimo 21 lat Crack rozniesie europejski futbol i z Barceloną może święcić największe trumfy!
Neymar jest wart 60 nawet 80mln,
Transfer obowiązkowy!
0
Rooney to ewentualny transfer za Ville, to już nie najmłodszy ale tez nie jakiś stary piłkarz,
Barcelona musi mieć jasne priorytety transferowe i tak:
- cel numer 1 - Neymar
- długo nic - i cel nr 2 Ter Stegen
- stoper : Vermalen, Marquinhos, Ingo Martinez a może wymarzony przez wielu Silva
choć nie oszukujmy się na zakup bramkarza i stopera Barcelonie zostanie niewiele w budżecie po zakupie za ok 50-70mln Neymara, na którym nie można oszczędzać,
- ewentualnie jak klub znajdzie pieniądze można pomyśleć o Rooneyu ale aby była przestrzeń w drużynie to tylko w przypadku sprzedania Villi np. do Arsenalu, wtedy klasyczna 9 Rooney Sanchez , prawe skrzydło Neymar Tello lewe skrzydło Pedro Messi, 6 tylko ofensywnych piłkarzy przy takiej częstotliwości jak gra Barcelona na 3 frontach to jest aż wskazane.
Takie rozwiązanie pozwala też na ścisłe określenie zadań Fabregasa Iniesty którzy bezsensu, bezproduktywnie w większości meczów byli dawani do ataku na skrzydło, a to nie jest ich nominalna pozycja, jasno określeni pomocnicy to Xavi Thiago Fabregas Iniesta Busquets Song.
Bardzo pragne aby od nowego sezonu każda formacja była ściśle określona, kto jest obrońcą, kto pomocnikiem, kto napastnikiem i jeszcze raz podkreślam ani INIESTA ani FABREGAS nie mogą grać w lini ataku.
0
szkoda spokojnie mógł pobić swój rekord i mieć ponad 50 goli, ale i tak złotej piłki mu nikt nie zabierze, rywalizacja o złota piłke zacznie się dopiero jak Neymar zacznie grać w Barcelonie : )
0
Barcelona musi wydać każde pieniądze na tego Cracka ! 50 mln to minimum, nie ma co dywagować. Rosell musi wyłożyć na stół 60-70 mln !
Neymar w koszulce Barcelony bezcennne !
0
Barcelona w kwesti Neymara nie powinno zachowywać dystansu i postawy żyda ! Neymar musi trafić latem na Camp Nou i od początku mówiłem że 20mln o których mówi Rosell to 'śmieszne pieniądze' za takiego Cracka, mimimum za taki transfer to 50 mln + zmienne, osobiście stawiam że Neymar jak ma przyjść na Camp Nou to kwestia 60-80mln,
ale i tak warto ! Neymar czekamy na Ciebie!
Jeśli klub ma ogólnie 100mln na transfery to powinien kupić jeszcze Ter Stegena, nie słabego Reine.
A za reszte kasy kupić stopera: Vermalen, MArquinhos, Ingo Martinez.
0
jeśli przez kolejne 10 lat Barca wygra (tylko według Was) mistrzostwo Hiszpanii i wszystkie te lata będzie pod wodzą Tito to itak w historii piłki nożnej taka Barca i Tito zapiszą się wielkimi literami, więc nie rozumie całego biadolenia na temat jak to Barca grała w drugiej części sezonu czy o porażkach z Realem i Bayernem - zespół przyjął to z pokorą i bez większego szumu i bardzo dobrze, ja też na luzie to przyjąłem, a teraz raduje się bo jesteśmy mistrzami, ostatniego sezonu Guardiola nie uniósł i przegrał najważniejsze rozgrywki, A TEN SEZON TITO UNIÓSŁ MIMO CHOROBY I DO TEGO MIAŁ LEPSZY NIŻ OSTATNI SEZON PEPA Z TYMI SAMYMI PIŁKARZAMI !
0
zgadzam sie z matifcb1899
ale to były mega gafy Guardioli, po pierwsze jako ikona, osoba, taktyk genialny ale już jego transfery to bardzo słaba praca Pepa - do tego największy błąd Pepa - sprzedaż Eto'o, Yaya Toure - takich Perełek się nie rusza tylko robi wszystko aby czuli się komfortowo w Barcelonie.
Do tego zakup Czychrego i Ibrahimovica.... żal.....
i ktoś mi się tu waży źle mówić o Tito a wychwalać pod niebiosa Pepa, gdzie może Tito nie miał pierwszego sezonu w Barcie tak spektakularnego jak Guardiola (bo ciężko byłoby mieć komukolwiek- przypuszczam że nawet sam Ferguson by tutaj nic więcej nie zdziałał), to jednak zdobycie w genialnym stylu mistrzostwa, pierwsza połowa sezonu najlepsza w historii (!)
do tego jeśli Tito faktycznie kupi do Barcy Neymara, Ter Stegena i solidnego stopera a może w przyszłości Reusa - to jestem spokojny o hegemonie Barcy Tito w następnych latach, dla mnie nie ma wielkości Barcy która uciekła wraz z odejściem Guardioli, dla mnie jest wielkość która jest nadal w Barcy po objęciu sterów przez Tito. VAMOS Tito! Vamos Campeones!
0
od nowego sezonu Messi nie będzie musiał grać nawet we wszystkich meczach o stawkę bo Barca będzie miała w szeregach drugiego Cracka Neymara :) genialnie rozwiązanie na Mesidepencje
0
Jak dla sezon bardzo udany, nie można zawsze mieć wszystkiego. Ajak jeszcze słyszę, że klub kupi Neymara, może Ter Stegen, Reus, Marquinhos, Gundogan to nabieram spokoju do kolejnych sezonów i pracy TITO ! CAMPEONES!
0
Campeones Barca ! Campeones Tito ! Campeones Messi!
0
Fernando Torres
zakompleksiony typie, najpierw miałeś marzenie pewnie aby El Nino trafił do realu, a później jeszcze większe rozczarowanie gdy grał piach w Chelsea, utarty nos przez Barce Twojemu realowi i już szczekasz;)
0
czekamy Mistrzu!!!
0
widzicie robicie to co pisałem chwile niżej 'o dumnej europie'
doceniacie i podnosicie pod niebiosa Bale'a i Aguero - ok dwaj są świetni, nie ma co mówić, ale wszystkich tutaj forumowiczów nakręca to że grają bardzo dobrze w europie, a gdyby grali w lidze brazylijskiej argentyńskiej już takie euforii by nie było, to właśnie ta 'kurtyna' zasłania Wam oczy i obiektywizm.
Neymar ma w sobie wszystko aby kontynuować zbieranie złotych piłek po Messim,
ktoś tu napisał że będzie jak Ibrahimovic - może Ibra dla wielu jest świetny, doskonały etc etc, ale do naszego stylu Barcy się nie wkomponował i chęć zabrania korony Leo mu się nie udała, ale prawda jest też taka że to nie kwestia korony i konfilktu Ibry z Pepem zjadła tego doskonałego grajka, tylko styl Barcelony obnażył słabość Ibry, brak dynamiki, szybkości z piłką a w tym aspekcie to Neymar zjada Ibre na śniadanie.
dlatego czekam aż od nowego sezonu w pierwszym składzie Barcelony wybiegnie Neymar nie powiem że z nr 11 bo byłby to policzek dla doskonałego Thiago, ale wierzę że Neymar będzie naszym nowym crackiem.
0
jak dla mnie ten filmik pokazuje klasę Neymara nie tylko w kwesti pojedynków 1 na 1 i strzelania goli, ale jego klasę swobody gry z piłką długiego utrzymywania się przy niej, samby z piłką, pewności siebie na boisku, bezczelności z jaką mija rywali, tego w Barcelonie potrzeba jak tlenu,
aby nawet przy takiej obronie jak ma w tym sezonie np. Bayern, pozwolić na ściąganie na siebie obrońców przez Messiego i Neymara a w takiej sytuacji czy to będzie Pedro, Sanchez czy Tello to będą mieli czystą drogę do bramki.
nie wydaje mi się także, że Neymar to piłkarz który da się stłamsić Messiemu, owszem będzie miał szacunek do Leo, ale myślę że to piłkarz który od pierwszego dnia będzie chciał zaistnieć w drużynie i wpisywać się dużymi literami w historii klubu.