PSK_FANATYK
Dołączył/a: kwiecień 2011
PSK
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
moje dywagacje o nowej Barcie są często czysto hipotetyczne - proszę cules Ci co się ze mną zgadzają i czasem nie - proszę o jedno nie dajmy się zwariować !!!!
już raz BArca straciła honor oddając na koszulki sponsora Qatar..... teraz nie działajmy jak machiny innych klubów transfery za obrzydliwe pieniądze, i tu taki od razu minus do Guardioli - taki był u nas pokorny - ale odkrył twarz - transfer Ibry i teraz do Bayernu Goetze - Pep żąda transferów niszczących futbol = obrzydliwych pieniędzy.
Mam nadzieję że Barca nie da się zwariować i pozostanie wielkim klubem z tradycjami, wiernym poglądom i bardziej będzie się nadal stawiać na aktualny system stawianie na wychowanków i piłkarzy których już mamy w składzie niż zaraz miałbym usiąść do gazety czy internetu i zobaczyć że faktycznie Barcelona kupiła 5-6 piłkarzy, np. Lewandowski, Bale, Neymar, Reus, Hummels, Gundogan - nie dajmy się zwariować - ten aktualny sezon nie był zły - co więcej życzyłbym sobie co rok takiego sezonu jak ten aktualny z Tito gdzie Barcelona ma najważniejsze trofeum w sezonie ligę hiszpańską i wielkie fetowanie na ulicach miasta - co siłą rzeczy doprowadziłoby że to BArcelona miała by więcej mistrzów Hiszpani niż klub ze stolicy.
0
boję się o tak transfer jak Baloteli ale powiem szczerze gdyby ktoś do niego trafił przede wszystkim poza boiskiem jako do człowieka - to naprawdę Barcelona mogłaby mieć z niego pożytek na pozycji silnej, wysokiej, mega zdolnej klasycznej 9 - jak dla problem Baloteliego to jego niepohamowana ambicja - problem psychiczny nastawienie do drużyny i meczów. Ale ma w sobie to coś - ma ten gen geniuszu.
Skandalista który 50% swoich dochodów przeznacza na głód w Afryce.
0
Barcelona ma nadal wieli skład, a dokładniej:
MESSI - najlepszy piłkarz na świecie
Iniesta - jeden z najlepszych ofensywnych pomocników na świecie
Xavi - jeden z najlepszych rozgrywających na świecie
Busquets - najlepszy defensywny pomocnik na świecie
Pique - jeden z najlepszych stoperów na świecie
Alves - najlepszy prawy obrońca na świecie
Valdes - jeden z najlepszych bramkarzy na świecie
Pedro - jeden z najlepszych skrzydłowych na świecie
Villa - jeden z najlepszych napastników na świecie
mądrzy kibice nie tylko cules zrozumieją to co napisałem wyżej
problem Barcy to funkcjonowanie jako całość drużyna - np. co z tego że Xavi i iniesta są tak genialni jak w meczu z Bayernem przegrali fizycznie na nic się zdała ich lepsza technika od piłkarzy niemieckich,
np. co z tego że BArca ma genialnych Pedro i Ville którzy sami mogliby rozstrzygnąć mecz tak jak Lewandowski rozjechał Real - skoro nie są dobrze wykorzystywani- nie grają na swoich pozycjach lub dostają zadania które nie powinny być dla nich!
co z tego że Pique jest genialny w obronie - skoro dostaje za kompana młokosa Bartre, którego przerasta, miażdży ranga meczu - nie dziwne bo wcześniej nie dostawał szans na grę, etc. etc.
0
Barcelona jeśli zrobi dobre transfery to dla mnie może odejść:
Bojan
Afellay
Cuenca
Sanchez
Masherano
Song
0
http://www.footballuser.com/696903/FC_Barcelona
to nowa Barca oczywiście zmiennicy (w kolejności od najważniejszych) : Xavi Pedro, Thiago, Tello ,Puyol ,Abidal Gundogan (wymiana za Songa) Adriano
Proszę ludzie skończcie z tym Aguero za niego mamy Pedro Tello, Deulofeu jak mamy szukać kogoś typowo do ataku to ewentualnie za Ville na klasyczną 9 - Lewandowskiego - Baloteliego - Cavaniego
0
ale Ty jesteś głupiutki Marko121
żal.pl
Tito o ile mu zdrowie pozwoli może zostać "Fergusonem BARCY'' przynajmniej mam taką nadzieje że pozostanie na ławce trenerskiej do czasu gdy trenerem zostanie Xavi Hernandez
0
nowa BArca:
http://www.footballuser.com/696903/FC_Barcelona
0
nie ma to dla mnie znaczenia jak te koszulki wyglądają, istotne że barwy zachowane, do kiedy będzie logo Qatar - NIE KUPIĘ !!!!
0
http://www.footballuser.com/696903/FC_Barcelona
0
Muslera jestem jak najbardziej na tak! pamiętam jego mecze dla Urugwaju i bardzo pozytywnie mnie zaskoczył Jest to bramkarz młody a jednocześnie już ograny na europejskich boiskach dużych imprezach, kwestia dobrej ceny, bo sama decyzja piłkarza powinna być oczywista.
Barca powinna też zrobić tak:
sprzedać - kupić
Sanchez Cuenca Afellay Bojan = Neymar
Song = Gundogan
Bartra, Fontas = Hummels
0
fanatycy i prawdziwi mądrzy kibice jak mur za Tito !
0
z całego serca życzę Tito aby prowadził Barcelone kilka kilkanaście lat do dnia w którym trenerem Barcy zostanie Xavi Hernandez! Ten sezon z Tito jest lepszy niż ostatni sezon Guardioli! Oczywiście laicy tego nie widza bo Pep miał od razu szacunek na ławce trenerskiej za to że był wielkim piłkarzem Pep był też bardziej medialny, kamera go lubiła. Ale Pep według mnie zdradził Nas i Barce idąc do Bayernu jego miejsce było tylko w Barcelonie jako piłkarza trenera czy teraz powinno być dyrektora. W moich oczach stracił szacunek Pep i napewno nie życzę mu dobrze z Bayernem. Mam nadzieje że Tito lub Xavi zostaną Fergusonem Barcelony!
0
przyjdzie Neymar Hummels odejdą Sanchez Cuenca Bojan Afellay
0
popieram Ryczela bardzo dobrze ja też na jego miejscu nigdy w życiu nie byłbym obiektywny tylko byłbym za Polską Borussią !
cisza wszystkie barany na nie !
0
w głowię się nie mieści ale
rynek w tym okienku może być historyczny:
machina już ruszyła - Goetze to Bayernu,
jeśli Neymar Hummels trafią do Barcelony to będą o tym pisały gazety na całym świecie te transfery będą kosztować Barce w granicy 60-80mln,
do tego następne wielkie transfery - Falcao za 40-50mln
Rooney za 30-40mln
Cavani ?
Benzema vs Higuain ?
Robert Lewandowski?
nie doceniany Dżeko ?
Bale?
Cassilas ?
Song Sanchez Afellay Cuenca Bojan ?
Torres ?
napewno jeszcze kilka ciekawych transferów pominąłem.....
0
Rynek w tym okienku może być historyczny:
machina już ruszyła - Goetze to Bayernu,
jeśli Neymar Hummels trafią do Barcelony to będą o tym pisały gazety na całym świecie te transfery będą kosztować Barce w granicy 60-80mln,
do tego następne wielkie transfery - Falcao za 40-50mln
Rooney za 30-40mln
Cavani ?
Benzema vs Higuain ?
Robert Lewandowski?
nie doceniany Dżeko ?
Bale?
Cassilas ?
Song Sanchez Afellay Cuenca?
Torres ?
w głowię się to nie mieści
0
moja taka propozycja nowej Barcy :
Courtois
Alves Pique Hummels Alba
Sergio
Fabregas Iniesta
Messi Lewandowski Neymar
lub
Courtois
Alves Pique Hummels Alba
Sergio
Thiago Iniesta
Messi Balotelli Neymar
to czysta fantazja oderwana od rzeczywistości
0
wczoraj rozradowany po każdym golu krzyczałem jakby to grała nasza Barcelona, krzyczałem ile sił w gardle - 4 razy : POLSKA !!!!!!!!
dziękuje Łukaszowi, Kubie i przede wszystkim za wspaniałe emocje dzięki nim i całej Borussi
już nie boli tak nawet porażka BArcy z Bayernem,
ten sezon może być bardzo piękny BArcelona mistrz Hiszpanii Borussia mistrz europy !!!!
Duma!
Kocham Barce!
Uwielbiam Polską Borussie ! do boju orły jak nie w kadrze to w klubie, sławcie nasz naród!
Wierni fanatycy zawsze z WAMI !!!!!!
0
nawet J. Laskowski wskazał piłkarzy nie do ruszenia w Barcelonie: Piqué, Albę, Daniego Alvesa, Iniestę, Xaviego, Busquetsa, Messiego, Thiago i Pedro...
niestety ale:
Sanchez -> Neymar
Villa -> Lewandowski/ Rooney
Bartra-> Hummels
0
skoro pomysł jeszcze Guardioli o zrewolucjonizowaniu stylu Barcelony miał polegać na silnej, wysokiej 9, dobrze grającej w powietrzu, dobrze zastawiającej się ciałem, pozwalającej na więcej przestrzeni i możliwości dla innych piłkarzy i na inne warianty taktyczne, a takim napastnikiem miał być Ibrahimovic głośno było też chwile o Lorente, to w takim razie skoro Ibra się nie sprawdził to ja proszę Zarząd i Tito o LEWANDOWSKIEGO ma dynamikę, niesamowitą siłę fizyczną, jest pracowity i napewno ma większą pokorę od Ibry i to czyni go wielkim,
Barcelona nie powinna przejść obojętnie obok piłkarza który strzela hatricka BAYERNOWI i (amazing) 4 gole REALOWI!!! chapeau bas Panowie!!!!!
0
dla mnie skład Barcy na nowy sezon jeśli chodzi o pierwszą 11 może wyglądać tak:
VV
Alves Pique Hummels? Alba
Sergio
Fabregas Iniesta
Messi Vill Neymar (Pedro)
zmiennicy: Xavi Thiago Sanchez Tello
uważam że to zmieni Barce może nie jakoś strasznie kadrowo, ale sama zmiana że to Cesc jest naszym rozgrywającym pierwszym a Xavi mentalnie w szatni i jako zmiennik,
większa rola Thiago,
większa rola Tello,
0
oczywiście ja całym sercem jestem za Barca i Tito,
wszystko co opisałem poniżej to tylko moje osobiste uwagi, mam nadzieję że Tito, Zarząd i polityka klubu pójdą w dobrym kierunku,
ten sezon jest dla mnie i tak wielki Tito w porównaniu do Barcy Pepa i tak poprawił Barcelone ponieważ wygra z Barcą lige hiszpańska w sezonie 2012/13 niech nikt o tym nie zapomina,
jeśli mam w ciemno patrzeć na nowy sezon i życzyć sobie aby Barcelona "TYLKO" wygrała ligę hiszpańską to biorę taki rezultat w ciemno !
0
wystawić takiego młokosa Bartre w 1/2 LM gdzie cały sezon nie dawano chłopakowi szans a nagle taki przeskok? Przecież Song bezwzględu na to jak się zgrał do stylu Barcy byłbym lepszym rozwiązaniem - nawet ze względu na same warunki fizyczne,
postawienie ról Sanchezowi i Pedro które do nich zupełnie nie pasują?
Tito chciał prawdopodobnie aby rozciągali oni skrzydła brali na siebie większą odpowiedzialność gry przy słabszej formie po kontuzji Messiego aby Messi Iniesta Xavi wjezdzali środkiem na bramke Neura.
Kilka miesięcy wcześniej uderzałem tez ostro na Albe - niestety ale styl Barcy pozwala tylko jednemu obrońcy wybierać się do ataku - i w Barcie ewidentnie był i jest to D. Alves, a jeśli dwóch naszym bocznych obrońców zapędza się do ataku to choćby niewiem jaką mieli szybkosć to zawsze zostanie luka w obronie, dowód na moją teze: mecz z Milanem - gdzie Alba wykonał na cały mecz jeden rajd przy golu na 4:0 a pozatym cały czas pracował do połowy boiska.Finał z Mu w LM wygrana 2:0 Alves tam nie grał za kartki - gra Barcy była przez to bardziej spokojna w defensywie, nikt z obrony nie robił rajdów - czasem poprostu Panie Tito trzeba zagrać na zero z tyłu.
0
wczoraj z Bayernem mógł zagrać skład:
VV
Alves Pique Song Alba
Sergio
Fabregas Thiago
Messi Villa Pedro
przecież to było widać wczoraj na boisku zmęczeni graczy Barcy, brak dynamiki, głowy jakby na wakacjach aby móc choć trochę odpocząć - Bayern nie powalił wczoraj Barcy umiejętnościami a zniszczył Barcelone fizycznością, byli silniejsi, bardziej dynamiczni, wiadomo Barca ma od zawsze problemy przy stałych fragmentach gry ze względu na swoje warunki fizyczne.
ale czy Tito pracując z tą grupą nie widział że Xavi jest przemęczony 3/4 sezonu grał z urazami, a jeśli Xavi grał na ryzyku nie w pełni sił to nie lepiej było wystawić Fabregasa on znał stawke meczów i presja by go nie zjadła i w meczu z Beyernem mógł zagrać na swojej nominalnej pozycji tak jak grał w Arsenalu wiadomo z jakim skutkiem.
czy Tito nie widział wczoraj, że nie w pełni sił jest Messi i Iniesta ?
Ok jeszcze Messi to piłkarz który nawet w słabszej dyspozycji po kontuzji mógł wczoraj w każdej chwili błysnąć i strzelić chociaż jednego gola,
ale Iniesta?
on wczoraj mimo chęci do gry momentami gdzie trzeba było przyśpieszyć i brać ciężar gry na siebie,ukąsić rywala z kontrataku Iniesta chciał ale nie mógł, jego bajeczna technika nie szła z dynamiką, uważam ze spokojnie Thiago mógł wczoraj zagrać lepsze zawody od Iniesty,
0
nowy sezon Barcelony:
atak: Villa, Sanchez, Deulofeu
skrzydłowi: Tello Pedro Messi Neymar
pomoc: Xavi Iniesta Fabregas Thiago Sergio Song
obrona: Alba Abidal, Alves Adriano, Puyol Pique Hummels?
bramka: Valdes Pinto Guaita?
może Tito w końcu się przestawi oczywiście ja uwielbiam styl Barcy, ale pasuje trochę zrozumienia ze strony Tito i stworzenie modelu gdzie jasno będzie określone kto może grać na pozycji klasycznej 9 a kto jest w napadzie skrzydłowym, w tym sezonie praktycznie non stop było to zmienianie to Messi to Villa to Fabregas to Sanchez to Deulofeu, a może w końcu oni zaczną trenować i znać mniej więcej stałą swoją pozycje.
Oczywiście jestem za rotacjami aby pozwolić na lepszą regeneracje piłkarzom.
0
najlepsze: gra Valdesa i Pique (zmiana fryzury i gry na lepsze)
wejście i granie po kontuzji lidera Barcy Messiego, który dał z siebie wszystko tyle ile mógł,
najgorsze:
-bardzo słaba gra Bartry nie ma dla niego miejsca w Barcelonie, sprzedać lub cofnąć do Barcy B
-pasywność Tito, już po pierwszym golu Bayernu powinien wejść Song za Bartre, Tello za Sancheza, Thiago za Xaviego
brak roszad w składzie nie zauważanie że jeśli Iniesta Xavi są zmęczeni to przecież można było wystawić Fabregasa i Thiago na rozegraniu w ataku MVP!
0
jak dla mnie Zawodnik meczu PIQUE ! cała reszta słabo!
najgorszy piłkarz którego jak narazie nie widzę w Barcie - BARTRA !
0
jak dla mnie idealny atak Barcy będzie mimo wszystko jak Messi zacznie grać na prawym skrzydle, Villa lub Sanchez na środku a Pedro lub (wierze że ściagnięty przez Barce) Neymar, Deulofeu także pokazuje że ma dużą wartość ale to także nasza przyszłościowa 9, system Barcy mimo wszystko dla mnie jest lepszy jak Messi ma skrzydło i przestrzeń bardziej z tyłu, sam Messi nie raz mówił że lepiej się czuł jak np. Villa ściągał mu obrońców i robił przestrzeń gdy David grał na klasycznej 9,
nie uważam, że Pedro czy Sanchezowi czy jeśli będzie u nas Neymarowi będzie brakowało kunsztu w wykończeniu akcji jak robili to Eto'o czy Henry ale oni w tamtej Barcie mieli przestrzeń - paradoksalnie gdyby Henry dostał od Pepa zadania takie jak ma często Pedro w aktualnej Barcie(rozciaganie gry granie przy lini bocznej boiska) to nie poradziłby sobie, szybko trafiłbym na ławke a w konsekwencji odszedł z klubu.
A przecież jak każdy pamięta to Pedro był piłkarzem kluczowym do strzelania ważnych goli finał z MU i nawet ostatni mecz z PSG - ten chłopak ma dynamit w nogach jest szybki zwrotny i genialnie wykańcza akcje - proszę zobaczcie jak wykorzystuje to w reprezentacji Hiszpani jak tylko dostaje zadania ofensywne - to aktualnie najlepszy napastnik Hiszpani,
jeśli Tito zdrowie pozwoli i zostanie na kolejny sezon - to musi pomyśleć poza obowiązkowymi transferami o tworzeniu na nowo drużyny - systemu rotacji dawaniu większej roli w rozegraniu Thiago i Fabregasowi (puszczanie Cesca do ataku to nieporozumienie, fakt może strzelił dla nas kilkanaście goli ale jego kariera i wielkość to cały czas gra w Arsenalu - a tam grał zawsze w pomocy - był liderem drużyny - dajmy mu tą szanse w Barcie! nikt mi nie powie że wczoraj z Bayernem Fabregas nie mógłby zagrać lepszego meczu niż Xavi czy Iniesta. Thiago także w wielu meczach udowadnia swoją wartość.
Czas na zmiany w drużynie Panie Tito
0
każdy system jest idealny do jakiegoś czasu ostatnie kilka sezonów Pepa i Tito mimo wszystko są udane bo nie było tak że Barca nic nie wygrała, a ten sezon co najmniej Barca skończy z mistrzostwem Hiszpanii - najważniejszym trofeum dla Barcelony, a może sięgnąć też po superpuchar.
fakt jest jednak taki że jeśli Barca chce także święcić triumfy w LM to jeśli nie można cały czas bazować na La masi - to należy poszukać świeżego powietrza w transferach - Barca to wielki klub w którym są także obrzydliwe pieniądze - jak już musze z bólem serca znosić ten debilny napis 'Qatar Foundation' -) od czasu tego logo nie kupiłem nic z ciuchów Barcy a mam ich sporo.) to oczekuje od Rossela i Zarządu wyłożenia 70-80mln na trasnfery - życzę sobie od nowego sezonu Neymara i np. Hummelsa !
0
piękne słowa lidera Barcy ! Messi my cules za Tobą zawsze jak mur!
walka do końca ajak nie to już w głowach nowy sezon, nowa świeżość, nowe transfery Messi Neymar w ataku !