PSK_FANATYK
Dołączył/a: kwiecień 2011
PSK
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Stark fakt zawalił gola Ibry ale bardziej niż na jego ręce składam wine na tych idiotów co UEFA stawia jako dodatkowych sędziów przy bramkach,
UEFA chciała dzięki nim wprowadzić zasady fair play a tak naprawdę wprowadzenie 5 sędziów to mechanizm pozwalający UEFie kontrolować mecz i kraść miliony u bukchmacherów
0
http://www.footballuser.com/683310/FC_Barcelona
BArcelona w przyszłości
0
a ja postawiłbym na rozegraniu Fabregasa i Iniestę tylko obawiam się że Xavi jest tej drużynie potrzebny bardziej mentalnie niż na boisku, zwłaszcza że nie zagra El Capitano i Messi dlatego tylko przesuwam Fabregasa na skrzydło do ataku.
Pozycja środkowego napastnika naszej 9 jest dla mnie bezdyskusyjna tylko D.Villa!
0
uważam że trio Iniesta - Neymar - Messi jest wstanie zdziałać cuda do tego ich dobra gra niesamowicie odciąży czy Ville czy Pedro czy Fabregasa da im bardzo dużą przestrzeń, możliwość grania bardziej zespołowo i wygrywania meczów całą drużyną,
przyjście Neymara zatrzyma też w naszych szeregach D. Alvesa piłkarza kluczowego dla naszego klubu.
0
a dla mnie brak Messiego pokazuje mimo wszystko spadek całej BArcy dlatego z tego biorę wniosek, że Barca potrzebuje jak tlen Neymara aby mieć dwóch cracków w drużynie i gdy jeden nie może to drugi pociągnie w pojedynkę ten wózek.
Może dreamteam Pepa wygrał wszystko dzięki kolektywowi i duża role odegrali piłkarze w każdej formacji w ataku błyszczeli i Henry i Eto i Pedro i wiadomo Messi,
ale ostanie 2 sezony to wygląda to tak że (niestety) sam Messi ciągnie grę Barcelony, dlatego świeża krew i kolejny kreator gry Neymar jest tutaj potrzebny.
Może ktoś mi zarzuci moje wnioski i powie że Neymar jest nie potrzebny,
moja riposta będzie szybka:
Xavi pogra jeszcze sezon może 2, a może już w następnym nie będzie gotowy na pierwszy skład to będzie mimo posiadania Fabregasa i Thiago mega luka w teamie Generała nie można zastąpić jednym a nawet dwoma graczami, a do tego nie wiadoma jest przyszłość Thiago w Barcelonie, Villa po ciężkiej kontuzji gra różnie, jak dla mnie on jest typową 9 i tak go widzę nadal w Barcie, Sanchez mimo wszystko nie spełnia się w Barcie, Sanchez Afellay i możliwe że Cuenca (a szkoda chłopaka) zostaną sprzedani, zostanie MEssi Pedro Tello mimo wszystko na taki klub mała konkurencyjność tym bardziej że BArcelona to nie Raal Mu czy Milan etc etc
każdy co zna się troche na futbolu i patrzy obiektywnie wie jaka jest presja gry w Barcie jaka jest presja kibiców i ich wymagania do stylu Barcelony, kibice i otoczenie rzadko doceni wygraną Barcy 1:0 skuteczną a w słabym stylu, Barca podniosła innym drużynom ale i sobie bardzo wysoko poprzeczkę. Gra Barcy to "poezja ofensywna" siłą Barcy był i pozostaje atak dlatego Neymar powinien do nas trafić.
Czy trafi to zostawiam przyszłości nie potrafię powiedzieć czy tak się stanie ale bardzo bym tego chciał.
0
Barcelona i Messi to nie głupcy, Messi nie będzie grał jeśli nie będzie to konieczne, jak jego koledzy spiszą się dobrze to Leo pokibicuje im z ławki.
0
http://www.footballuser.com/683247/FC_Barcelona
0
troche pokory i skromności Zlatan !
0
Fabregas - Villa - Sanchez
wejście Pedro za kogoś z tej 3
wejście Tello ewentualnie na końcówkę lub zmiana tylko taktyczna
gra Messiego mała szansa
0
Bartra od nowego sezonu jak zacznie mocno z formą to może być naszym stałym stoperem dlatego Barca nie myśli o zakupie stopera za 30-40mln tylko chce kupić kogoś tanim kosztem, a wzmocnić klub Neymarem
0
jedyni kandydaci na mecz z PSG a także patrząc optymistycznie w przyszłość i mecz 1/2 czy to z Realem, BVB czy Bayernem to Song i Busquets ze względu na warunki fizyczne, które są nie zbędne przy kryciu takich napastników jak Ibra Lewy Benzema Mandzukic.
stawiam, że w lidze zagra i Abidal i Bartra ale w meczach lm linia defensywy będzie taka :
Alves - Pique- Song- Alba(Adriano
Sergio
0
Ściema ściema i jeszcze raz ściema!
Po pierwsze Kompany nie przyjdzie do Barcy,
po drugie minimalne są szanse na zakup Hummelsa i Silvy,
po za tym klub nie określił się w sprawie Sancheza a jeśli nawet klub rozważy włączenie do transakcji transferowej Alexisa to wykorzysta go do zakupu Neymara.
A za kwotę w granicy 10-15 mln kupi stopera, więc lista potencjalnych nazwisk się zawęża.
0
VV
Alves Song Pique Alba
Sergio
Xavi Iniesta
Fabregas Villa Alexis
0
Z PSg : VV - Alves Song Pique Alba - Sergio- Xavi Iniesta- Messi/Cesc Villa Pedro
0
I co dzieci neostrady a taka nagonka była na Cesca i Alexisa ! A to są nasi geniusze! Cesc nie raz mówił ze najlepiej czuje sie na pozycji którą zajmuje Messi a że przyszło mu konkurować z najlepszym piłkarzem w historii to trudno mu o pierwszy skład, a jak już gra to ciężko mu się odnaleźć na boisku.
0
Felipe Santana i Neymar jak dla mnie !
0
Dani za Messiego na ataku jak najbardziej ale wtedy w defensywie kto ?
Adriano Pique Sergio ALba
Song
Xavi Iniesta
D.Alves Villa Pedro
hm taka propozycja wasza?
powiem tak, przy aktualnej średniej-słabej formie w ataku
D.Alves to najlepszy zmiennik za Messiego
0
ori maciek1992
ale bzdury wypisujecie
jak Barcelona może zagrać z PSG 3 obrońcami skoro w 4 im było ciężko,
maciuś
co Ty człowieku piszesz o odejściu Abidala i Pedro? nie możliwe !
jak odejdzie to Sanchez.
BArca kupuje Neymara a Ty piszesz o Aguero nie dorzeczne wszystko
0
nie rozumie po co Adriano ani Alba ani Adriano nie zagrają z takim atakiem PSG na pozycji ŚO!
zdecydowanie widzę obronę Alves Pique Sergio Alba/Adriano
Adriano jako ewentualność za Albe aby nie ryzykować kartki dla Alby i absencji w 1/2 lm ale prawda jest taka że presja i tak będzie ponieważ w 1/2 są 2 mecze a ta kartka Pique i Alby się nie skasuje,
a przy takiej naszej obronie prawdopodobieństwo że Pique dostanie zółtą kartke wynosi 80-90%
skład na PSG:
VV
Alves Sergio Pique Alba
Song
Xavi Iniesta
Messi/Sanchez Villa Pedro
0
ja nie powiedziałem że każdy leci do Barcy bo przejście do Barcy to też bardzo duże ryzyko posadzenia na ławce, stracenia szansy na grę i w klubie i w reprezentacji, poza tym nie każdy chce grać pod aż taką presją która w Barcelonie jest obrzydliwa.
nie powiedziałem też że Kompany przyjdzie do Barcy, jedynie jego warunki fizyczne i jakość gry za tym przemawiają,
osobiście nie widzę dużych szans na to że do Barcy przyjdzie czy Hummels czy Kompany,
podałem myślę fajną alternatywę Felipe Santane, ale aktualnie Zarząd o nim nawet nie mówi.
Fakt jest taki że jeśli spełni się czarny scenariusz to na 1/2 lm zagramy bez Pique i Alby
obrona D.Alves Bartra Song Adriano/Abidal a może 5 w obronie razem z Sergio wiem że to brzmi ironicznie ale coś czuje że jeśli przejdziemy PSG to trafimy na Bayern
0
Bartix09
jedyne co może skusić Kompanego do przejścia do Barcy to idea klubu, historia, zwodnicy (każdy na świecie chciałby trenować i grać z Messim),
i szansa na zdobywanie pucharów, których Barca jest większą gwarancją niż City i każdy inny zespół.
jesteś w formie Kompanego zarobiłeś już duże pieniądze w City idziesz więc sam decydujesz ale normalne jest to że każdy by chciał przejść do najlepszej drużyny na świecie Barcelony
0
Grzesior667
brak Ci wiedzy i jakości do jakiejkolwiek wypowiedzi piszesz w stylu "dzieci nesotrady"
Geble
szkoda się z nim napinać on nie wie za dużo o piłce nożnej, jest na poziomie czytania onet.pl wp.pl i brawo sport
0
dlugi20
odejdź z tej strony,
" nie rusz Kazika bo zginiesz, nie rusz Tito bo zginiesz"
ja wierze że Tito będzie z nami do czasu jak Xavi Hernandez zostanie naszym trenerem !
0
gabrielos1899
bardzo chciałem aby Vertonghen już w przed tym sezonem trafił do Barcy ale sam nie wiem co kierowało Zarządem, że nie zdecydowali się na niego był do wyjęcia za bardzo dobre pieniądze ale to że teraz się sprawdził w lidze angielskiej nie oznacza, że tak samo dobrze by mu poszło w Barcie,
apropo piłkarza za na pewno dobre pieniądze, który jest jeszcze nie znany, nie można określić jaki ma potencjał, to uważam, że jest to
Felipe Santana z BVB
warunki fizyczne imponujące (194cm, 83 kg, 1986r.),
gra w powietrzu bardzo dobra, robi jeszcze błędy ale jest to zawodnik do oszlifowania i mógłby być naszą opoką w obronie na kilka sezonów,
a co najważniejsze Brazylijczyk.
0
Priorytetem Barcy pozostaje i musi pozostać NEYMAR po pierwsze bo nie widzę żadnego cracka w La Masi, (owszem może rozwinie się i wskoczy do pierwszej drużyny Deulofeu) po drugie argumentowałem to wcześniej, że ewidentnie w aktualnej BArcie po zdobyciu już wszystkiego za czasów Pepa i kontynuowaniu tego przez Tito, coraz bardziej widać, że całą gre Barcy ciągnie MESSI owszem co jakiś mecz są zrywy innych graczy typu Iniesta, Pedro, D.Alves, Villa etc ale są to tylko zrywy niestety pojedyńcze bądź rzadkie, do tego drużyna się starzeje mam na myśli Puyola Xaviego potrzebuje przeobrażenia naturalne następstwo wejście do pierwszej 11 Thiago i większa rola Cesca w pomocy.
A Neymar powtarzając dziennikarzy znawców ligi brazylijskiej, jeśli będzie grał na takim poziomie w Barcie jak w Santosie to będzie naszym drugim Crackiem w ataku razem z Messim, "a co 2 głowy to nie jedna"
nie będzie może to piłkarz który strzeli 40/50goli w sezonie ale zaliczy np. 15 goli i 25 asyst, pomoże naszej drużynie w rozmontowaniu obrony rywala, wniesie na Camp Nou dryblingi, techniczne sztuczki, radość dla cules na stadionie i przed telewizorami.
W opinii znawców Moura na tle Neymara wyglądał blado w lidze brazylijskiej a sami wszyscy widzieli jak dobrze zaprezentował się ten młody chłopak Lucas w meczu Psg Barcelona.
0
popieram Geble
aby Barca kupiła Kompanego lub Hummelsa (w transfer Silvy nie wierze, choć patrząc na styl i łatwość integracji z drużyną Silva jest Brazylijczykiem a to dużo ułatwia to zdecydowany faworyt na ŚO Barcy)
to musi któryś z nich kosztować w granicy 12-18mln wtedy Zarząd by się zastanowił.
Fakt który może podważyć moje i Geble argumenty, że coś pęknie, że Barca zmieni swoją politykę transferową to w przeszłości transfer Daniego Alvesa za sume w granicach 35,5 mln,
ale D. Alves już wtedy miał mega markę na rynku,był i jest najlepszym na świecie do dziś na swojej pozycji prawym obrońcą i już dawno się spłacił kilkakrotnie Barcelonie.
osobiście w mojej opinii uważam, że szaleństwo Barcelony i wydanie ok 30mln na ŚO może być w kierunku Silvy,
nikt z nas nie wie czy Kompany lub Hummels rozwinęliby się w Barcie lub przynajmniej grali na swoim najwyższym poziomie.
Zwłaszcza za Niemcem nie przemawia jego pochodzenie, nasz klub już długo prowadzi politykę polegającą na ściąganiu graczy z Hiszpanii lub ameryki płd w celu szybkiej integracji i utrzymania klubu w formie jednej wielkiej rodziny(popieram ten model jako spójność integrację) ale czasem mega talent może trafić się np. w Europie.
0
VV
Alba Bartra Pique Abidal
Song
Thiago Fabregas
Sanchez Villa Tello
0
http://pbs.twimg.com/media/BG9G-30CMAAtMaR.jpg
0
https://securecdn.disqus.com/uploads/mediaembed/images/466/2150/original.jpg
0
a ja stawiam 1/2 finału Barcelona - Bayern
Real- Borussia
finał wiadomo Barca BVB :)
bez Pique będzie mega ciężko Alba spokojnie jest do zastąpienia, kontuzje, kartki granie pod prąd przeciwko real-uefie to tylko może zjednoczyć Barce i pokazać jaką jesteśmy silną drużyną, wielką rodziną, gdy jednemu nie idzie drugi pomoże i tak do finału i tak po szczęście i tak po mistrzostwo i tak po puchar, Visca El Barcelona Visca El Catalunya ! Vamos MESSI !