0

arbeloa, ramos, krystyna, alonso, pepe i special five wszystkie..... na jednym wozie jadą

0

real nie może wygrać lm nie może ! ktokolwiek z nimi zagra musi ich wysłać do domu!

special five: "wstydziiłbym się wgrać tak mecz"

0

a ja czuje że BArca zagra 3 obrońcami 3-4-3 albo 3-3-4 już takie ustawienie dało sukces za Guardioli

Valdes
Puyol Song Pique
Sergio
Fabregas Iniesta
D.Alves Villa Messi Pedro

0

dziś wszyscy razem zjednoczeni za wrogiem z United będziemy ! ! ! !! ! !
piłka jest piękna gdy nie ma realu

0

dziś wszyscy razem zjednoczeni za wrogiem z United będziemy ! ! ! ! ! !

0

95% Polaków popiera zdanie Lecha Wałęsy ! nie zmieniajcie nam tradycji, dbajmy o kulturę o wszystko to co Polskie co wielkie bo Polskie

0

0

Afellay jesli nie zostanie w Barcie to tylko LIVERPOOL!
Genialny klub najlepszy w Anglii

0

tydzień regeneracji nie do wtorku !
skład na deportivo :
Pinto
Alves Masherano Song ALba
Sergio
Thiago Iniesta
Tello Pedro Sanchez

na Milan
Valdes
Alves Sergio Pique Puyol
Song
Fabregas Iniesta
MESSI VILLA PEDRO

0

ale szkoda że mu nie pociągnął z bani już więcej by takiej decyzji nie podjął ten miernota !

0

co za obłudna kur..... z Ramosa!
jak można wogóle kibicować temu klubowi, to jak popierać związki homoseksualne!
a ten pajac special five dno totalne!
że w piłce nożnej nie można postąpić jak w hokeju i połamać zębów tej świecącej lalce i szczerzącej jak koń zęby Krystynie!
a sędziego podeptać !

0

porównania pajaca z canal+ który komentował śmieszny dziennikarzyna i mówienie w ogóle że Cristiano łapie poziom LEO to grzech, obłuda


Cristiano nawet nie sięga poziomu MESSIEGO !

0

teraz mobilizacja wszyscy przeciwko realowi i special five w meczu z mu, następnie finał copa dla Atletico jeszcze ten sezon nie jest stracony :)

gra Barcy w obronie - Masherano, Pique, Alba i niestety mój uwielbiany Alves - DRAMAT

akcja i gol MESSIEGO daje nadzieje że to chwilowy kryzys...



szkoda że Valdes nie pociągnął tego sędziego z bani!
jak zwykle special five powie że sędziowie są za Barcą,

0

no i dobrze Xavi zagrał słabo aby nie powiedzieć fatalnie w decydujących meczach z Milanem i Realem, Barcelonie potrzeba świeżości i grania przede wszystkim 3 napastnikami

0

to jesli tak jest z nimi to dlaczego nie zagramy Thiago i iniesta ?????!!!!??
Valdes
D.Alves Song Pique Puyol
Sergio
Thiago Iniesta
MEssi Villa Sanchez

taki eksperymentalny skład widze na gran derbi i na Milan podobny

0

w histori futbolu:
1. Messi
2. Maradona
3. Pele
4. Ronaldo (oczywiście z BRAZYLII)
5. Iniesta
6. Cruyf
7. Ronaldinho
8.Rivaldo

0

a kto to byl Zidane ? :) (cynizm)


heheh

0

Messi sam meczu nie wygra, jeszcze w tym sezonie zobaczycie wszyscy siejący ferment genialnego Messiego,
osobiście krytykuje Albe i jestem za to minusowany,
ale ok za mecz z Milanem realem moge pojechać także po fatalnej grze środka pola Xavi nie istniał grał wolno i przewidująco,
Fabregas jego gra z realem nieporozumienie, gra BArcy to 4-3-3 z 3 NAPASTNIKAMI na ataku Messi Villa Pedro
w meczu z reaelm najbardziej starał się Alves ale on sam także nic nie zdziała, obrona Pique Puyol także porobiła błędy cała Barca była w dołku to nie jest wina jednostki Messiego, czy Messi musi w każdym meczu strzelać gole ? przecież to absurd a może na gd
jakaś rotacja szukanie powiewu świeżego powietrza ?

np.
Valdes
Buqsuets Pique Adriano
Song
Thiago Iniesta
Messi Villa Sanchez
?

szukajmy nowych rozwiązań a nie zwalanie winy na Messiego albo jest Messi piłkarskimBogiem albo cala wina MEssi.

mnie najbardziej poza traconymi golami boli środek BArcy grający bez dynamiki i zaskoczenia dla rywali.

0

w Barcelonie w defensywie ranking:
Alves
Pique
Puyol
Adriano
Alba

a jak wróci Abidal to on zajmie na stałe 1 skład

0

Alba może walizki za Alvesem nosić.
ALVES to nasz Crack najlepszy prawy obrońca w historii futbolu

0

EBA
a Ty jesteś ślepy jak Alba gra w defensywie? ma paniczny strach jak przeciwnik atakuje, do tego nie potrafi się ustawić w formacji defensywnej, jego miejsce jest do połowy boiska, trener musi zakaz mu rajdów do przodu!
w ofensywie nam go nie potrzeba do ofensywy może tylko wybiegać D.Alves
czekam na powrót Abidala on nam daje spokój w defensywie a po drugiej stronie szaleje Alves

0

Neymar Villa MEssi
Neymar Messi Pedro

tak widzę atak BArcy na nowy sezon

0

Barca nie sprzeda Villi tylko Sancheza

0

powrót Tito jest ważny ale błąd w ustawieniu z realem i brak rozciągania gry skrzydłami, ani jednej piłki prostopadłej zagranej przez Xaviego Fabregasa czy Iniesty.
Owszem świeża krew do rywalizacji o pierwszy skład jest też potrzebna od nowego sezonu musimy kupić Neymara !
Stopera : D. Luiza brak szybkości Puyola także zawiódł w kolejnym meczu z realem.
Fatalna gra w defensywie Alby także nas osłabia, powinien zostać cofnięty do Barcy B i trenować, trenować grę w defensywie!
Solidny wysoki bramkarz także jest konieczny za Valdesa przy dosyć niskiej jak na rywali drużynie Barcy.

Nowy sezon widze tak:
odejdą Masherano, Sanchez, Afellay, Valdes
wypożyczenie Cuenca, Dos Santos,
przyjdą: Neymar, D. Luiz, bramkarz - nie mam pojęcia kto, nie mam też zdecydowanego faworyta, jedynie wiem że nie chce Reiny bo po co on nam? po pierwsze stary, po drugie nie wysoki, po trzecie przegrał rywalizacje z Valdesem.

0

na milan i real w la lidze
VALDES
Alves Song Pique Puyol
SErgio
Xavi IniESTA
MESSI VILLA PEDRO (Sanchez)

0

czasem przychodzą i porażki najgorsze że on nam te 2 gole strzelił oby zmienił lige razem ze special five

0

Barca i piłkarze potrzebują teraz tylko wyciszenia przed el clasico w la liga i później wszystkie siły na milan

0

ja akurat często atakowałem Challengera nie jako człowieka bo do każdego mam szacunek ale co do jego poglądów, ja w wielu kwestiach patrze bardziej fanatycznie dla tego są sprzeczności między nami.
Ten artykuł łapka w górę! jestem na tak.

co do ZAWODNIKA MECZU 100% się zgadzam.

Nie zgadzam się z każdym kto źle mówi o Sanchezie i Pedro oni muszą grać na ataku w Barcie bo miejsce Iniesty lub Fabregasa jest tylko i aż w pomocy!

0

i to jest to kto zawodnikiem meczu kto?
najlepszy prawy obrońca na świecie ! D.ALVES !

0

ALba jest b ruchliwy pomaga w akcjach ofensywnych ale Barca tego nie potrzebuje, Ala musi sie brac za treningi i doskonalenie gry w defensywie.

Jesli dojdą do skutku te transfery : Naymara Hummelsa lub D.Luiza
Alba wypadnie ze składu bo w obronie jest słaby a w ofensywie nam on na nic.
Chyba że to taka ewentualność na odejście Alvesa za 2-3 lata i wtedy Alba bedzie szarżował do przodu a na prawej będzie grał rozważny Montoya

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?