PSK_FANATYK
Dołączył/a: kwiecień 2011
PSK
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Villa o ile stan zdrowia jego pozwoli wróci do nas na ćwierfinaly lm
0
nie może w naszej drużynie Iniesta lub Fabregas sie marnować na pozycji napastnika to niech pozycja oni czują się jak ryba w wodzie grając w środku pola w pomocy, ten konflikt interesów będzie dla wszystkich jasny jak Xavi zakończy kariere wtedy tylko będzie w pomocy na rozegraniu Fabregas i Iniesta i zmiennik Thiago.
BArca myśłi o Neymarze już ma taką rozmaitość w ataku po to aby nikt ze 'znawców' nie wrzucał Iniesty lub Cesca do lini ataku.
0
skład na Milan
Valdes
D.Alves Puyol Pique Alba
Sergio
Fabregas Iniesta
Pedro MESSI Sanchez
0
wielkość Pepa zostaje zmieszana z kwasem który sam wylał podpisując kontrakt z Bayernem
..........................................
0
vukoo
dobre :)
trafiony cynizm
0
ok zgadzam się z Wami, że Szpakowski robi mase gafów i często go poprawiam już nawet te najbardziej oczywiste w kwesti ''jaki piłkarz był przy piłce"
Tomaszewski w tenisie klasa sama w sobie, ta kobieta która teraz często komentuje tenisa to dramat podobnie jak Iwański w tvp w piłce nożnej.
ale dla mnie Szpaku jest najlepszy właśnie za emocje, jedni jak np. Wy (Maciej83, Geble) wolicie elokwencje, obszerną wiedze podcza oglądania meczu, ja stawiam na emocje, krzyk do mikrofonu na ile gardło pozwoli, to co robią komentatorzy w Hiszpanii uwielbiam to ! te nie przerwane krzyki :)
a rozmowy, świeżość aktualną obszerną wiedzę, którą osobiście też staram się pogłębiać na ile czas mi pozwala zostawiam sobie na studia przed i po meczowe i wtedy pokolenie tych wielu o których mówicie się nadaje.
ale ja oddzielam bardzo znaczenie słowa komentator sportowy a dziennikarz sportowy :)
0
najlepszego komentatora ze swojej stacji canal+ stracił na rzecz tvp Jacka Laskowskiego :) reszta to owszem nie zaprzecze może pasjonaci piłki nożnej podobnie jak i dziennikarze sportowi polsatu.
ale właśnie wspomniany Laskowski czy Dariusz Szpakowski i ogólnie komentator podczas meczu od nie jest od robienia nam dywagacji na jakikolwiek temat, komentator jest od robienia emocji od tego że jak nie możesz być przy tv, to słyszysz komentarz i nie robi Ci to różnicy, emocje które unoszą.
Wiedza, rzetelność i pasja o futbolu to niech zostanie do studia przed i po meczowego kiedy już mogą emocje opaść.
Pan Dariusz Szpakowski to najlepszy komentator w Polsce dziękuje mu za wszystkie emocje które mi dał podczas meczu.
Tvp ma też najgorszego komentatora Iwańskiego dramat.
"Wtedy, gdy Dariusz Szpakowski wypowiedział jedyne mądre zdanie w swojej komentatorskiej karierze. "
ten tekst artykułu poniżej poziomu !
0
2 gol Messiego Chapeau bas Panowie!
skład na Milan
Valdes
D.ALVES Puyol Pique Alba
Sergio
Iniesta Fabregas
Pedro MESSI Sanchez
0
"Wtedy, gdy Dariusz Szpakowski wypowiedział jedyne mądre zdanie w swojej komentatorskiej karierze. "
co to ma być kur... IceMan mierny redaktorku ?
Pan Dariusz Szpakowoski to najlepszy komentator sportowy w historii Polski.
Jak na na Legi Kazik jest nietykalny tak w sercach fanatyków Dariusz jest nietykalny!
Co do Pepa jest wielki za Barce najlepszy trener w histori, Tito może go prześcignąć w trofeach, ale to dwie inne osoby, dwa inne charaktery, klasa Pepa to jego największa zbroja.
Co do jego wyboru Bayernu - zero szacunku, wierze że z BArca nie będą to mecze przyjaźni tylko chęć rozjechania ich - manita.
Pep po BArcie mógł albo nie wracać już do futbolu, albo wrócić tylko i wyłącznie do BArcy - w przyszłości objąć posade selekcjonera Hiszpanii
0
dlatego tylko D. Luiz kolejny południowiec z BRazyli szybko sie zaaklimatyzuje siłą Barcy jest tworzenie jednego systemu : piłkarze z LA MASI, Hiszpanie, "Południowcy" : Brazylia, Argentyna, Chile, czasem ktoś z Afryki.
nie ma miejsca w BArcie na niemców, anglików itd
0
David Luiz i nie ma innej opcji
mamy D. ALvesa najlepszego w histori futbolu prawego obrońcę, który od przyjścia jest jednym z tych którzy najbardziej się przyczynili do wszystkich sukcesów BArcelony w obronie dał nam spokój, w ofensywie siłę rażenia Ronaldinho.
taki fakt z mojego życia jak byłem na meczu BArcelony na żywo ligi mistrzów przed meczem grupa rozgrzewała się razem a Leo MESSI rozgrzewał się tylko z D. ALVESEM widać było ich relacje i bliskość. Oglądając mecze w tv także widać gre Alvesa pod Messiego to dlatego on jest piłkarzem tak kluczowym dla BArcy, on wspiera piłkarsko Leo ale także w kwestii mentalnej,
LEo nie jest osobą która z każdym innym ma takie relacje ewidentnie pokazało to jego zachowanie przed meczem którego byłem świadkiem.
0
Bojan to piłkarz który się spalił, podobnie jak i Jeffren bo sport na najwyższym poziomie to kwestia bardzo wielu bodźców.
ponad 90% ze wszystkich komentatorów na tym forum jak i myśle na świecie ludzi była przekonana że to Bojan a nie Pedro zrobi furorę i karierę w BArcelonie a jest właśnie odwrotnie.
0
Neymara także chce Tito i też to oficjalnie powiedział, ale jednak od powiedzenia a kupienia to jest długa droga.
Ter Stegena nie znam niewiem na jakim jest poziomie, nie widziałem go nigdy w akcji jeśli jest taki dobry to niech go kupią to powinien być transfer za w miare 'małe' pieniądze.
Priorytetem BArcy musi być Neymar i to nie tylko w kwestii wzmocnienia klubu a co w kwestii osłabienia konkurencji
Hummels moze przyjsc ale nie musi zamiast niego jest D. Luiz
0
na ćwierćfinał z .....
Valdes
D.ALVES Puyol Pique Adriano
Sergio
Xavi(Fabregas) Iniesta
MVP
0
na Grenade:
Valdes
Montoya Bartra Masherano Alba
Song
Fabregas Thiago
PEDRO Sanchez Tello
0
na Milan skład :
Valdes
D.ALVES Puyol Pique Adriano
SERGIO
XAVI INIESTA
PEDRO MESSI Sanchez
0
sami widzicie dlaczego jest tak dużo absencji Villi najpierw długo rekowalescencja po bardzo poważnej kontuzji,
to tylko dzieci neostrady tutaj non stop krzyczały że nie rozumią dlaczego Villa nie gra, według nich on od początku sezonu był na 100% sprawny i dyspozycji na każdy mecz a prawda jest że bardzo długo Villa wracał do pełnej dyspozycji, teraz kolejna dolegliwość,
mam nadzieje że wszystko się dobrze ułoży i od ćwierćfinału zobaczymy Davida na pełnych obrotach, w ataku z MESSIM I PEDRO - MVP do tego mega zmiennik Sanchez ewentualnie jest też Tello będzie się działo.
Iniesta i Fabregas to gracze tylko i wyłącznie do środka pola nie do ataku!!!!!!!!!!!!!!
0
myśl BArcy wyklucza piłkarzy z Angli Niemiec Włoch do BArcy poza La Masią trafiają Hiszpanie i południowcy Brazylia Argentyna Chile to tworzy siłe Barcy spójność
0
spekulacje spekulacje a itak Villa zostanie w Barcie zobaczycie
0
nr jeden dla mnie Szczęsny ale Barca o nim nawet nie myśli, będe szczerze także zdziwiony jak kupi Ter Stegena nie że chodzi mi o jego umięjętności ale mam tu na uwadze jego narodowość,
a do BArcelony trafiają chłopcy z LA Masi, Hiszpanie, poludniowcy (Argentyna Brazylia ) ten projekt w sumie powoduje że BArca jest jedną wielką rodziną silną wewnętrznie.
0
Ter Stegen to najlepszy wybór
Reina jest za stary i za słaby ewentualnie za Pinto jako nasz drugi bramkarz do pucharu króla
Casillia za słaby
De Gea nie do kupienia
0
David Luiz oczywiście do BArcelony na obrone cel transferowy nr jeden.
Prosze 'znawcy' nie piszcie mi o Hummelsie czy Suboticu (owszem są aktualnie jednymi z najlepszych obrońców) ale zauważcie jaki jest system transferów w BArcelonie albo ktoś z LA masi albo południowiec typu Argentyńczyk Brazylijczyk w ten sposób tworzenie z BArcy ujednoliconej drużyny-rodziny udaje im się zachować i to się cenie,
już raz Pep chciał tak coś odmienić najpierw Ibra a później Czychrynski i na nic nam to było.
Dlatego jak najbardziej jestem za transferem D. Luiza na do defensywy a to będzie mega wzmocnienie bo ten chłopak ma mega talent i Chelsea go marnuje, pamiętam go z gry dla Benfici - geniusz,
a na ataka o kupienie Neymara.
Podobnie będzie z bramkarzem o ile wogóle Valdes napewno odejdzie Barca poszuka kogoś z Hiszpani
0
z Grenada jeden drugi powinien grac trzeba oszczędzać D. Alvesa Puyola Pique na najważniejsze mecze
0
Villa jako crack niech odpocznie z Grenada chce widziec 2 garnitur bez najważniejszych piłkarzy:
- Pedro
- Messi
- D. Alves
- Villa
- Xavi
- Iniesta
0
z Grenada powinien zagrac skład
Valdes
Montoya Baertra Masherano Alba
Song
Thiago Fabregas
Tello Sanchez Villa
BARCA swoim najlepszym i najważniejszym crackom musi dać odpocząć całkowicie tj. MESSI Pedro DANI ALVES Puyol Pique Xavi INIESTA
0
Sergio Busquets najlepszy defensywny pomocnik na świecie !
Xabi alonso najbardziej przereklamowany i cieniutki dp
0
16 co za śmieszna godzina meczu eh w sumie można zacząc szybciej wieczór przy pianie
:)
0
Ramos jak gra w tej szmatławej koszulce realu to go nie cierpie
ale
dlaczego miałbym go nie widzieć w barwach Blaugrana na stoperze z Pique po skończeniu kariery orzez Puyola,
niech Special five zostanie na jeszcze sezon a BArca niech im zabierze Ramosa reszta jego kolegów jest itak słaba
osobiście łapka w góre jestem za transferem Ramosa
0
bayern to dno! Fanatycy nie szanują decyzji Pepa może nie mówimy o tym głośno ale serca nasze są głęboko zranione
0
wydaje mi się też że BArca w finale zagra z jakąś niespodzianką lm np. Borussią, PSG Arsenal
wiem że to odważna teza ale takie mam przeczucie :)