PSK_FANATYK
Dołączył/a: kwiecień 2011
PSK
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
1899barca
ze wszystkim sie zgadzam z Tobą ale nie ALBA on jest za słaby !
0
jakby na Barcie boixos nois mieli swoją żylete ! tylko fanatycy by tam zasiadali, Polscy cules tez by tam mieli swoje miejsca
to byłby doping !!
0
LeeOOo10
co do Tello się zgodze
ale ALba to nie poziom BArcy osłabia nas w obronie a nam potrzeba przede wszystkim obrońcy dlatego stawiam na Puyola jako prawy obrońca.
Jedyny który może robić rajdy do ofensywy to D. Alves król na prawej obronie najlepszy !
0
misiaty7
do budy szczylu!
PEDRO piłkarz instytucja piłkarz klucz!
najlepszy napastnik Hiszpanii aktualnie !
0
VALDES
ALVES SONG PIQUE PUYOL
SERGIO
XAVI(Fabrega) INIESTA
MESSI VILLA PEDRO
0
Skład na real w copa i na lm z milanem:
Valdes
Alves Puyol Pique Adriano
Sergio
Xavi(Fabregas) Iniesta
MESSI VILLA PEDRO
Alba to jak narazie nie poziom Barcy, osłabia nas w obronie.
ALVES = Crack, najlepszy prawy obrońca w histori BArcelony i futbolu
PUYOL= el capitano
Pique - od niego bardzo dużo zależy w meczu z Realem i Milanem
Adriano - dużo lepszy od Alby, dużo słabszy od Alvesa. (Abidal wracaj do formy)
Sergio - najlepszy defensywny na świecie
Xavi Fabregas cracki- niech zdecyduje trener i dyspozycja dnia którego wystawić
Iniesta - Crack król na pozycji ofensywnego pomocnika
Pedro - piłkarz instytucja presing, zawsze największe zaangażowanie do gry
Villa - Crack na pozycji środkowego napastnika
Messi- wiadomo megaCrack
jako prawo skrzydłowy napastnik- mogący dzięki wejściom Alvesa grać też jako cofnięty ze środka pola- lub zmieniać pozycje z Pedro.
0
Martinez byłby w Barcie zbyteczny
mamy Sergio, Songa, Masherano wystarczy
czekam tylko na dzien gdy za bufona alonso w reprezentacji razem z Sergio zagra Martinez.
0
silwa nie minusami
tylko nie potrafie zrozumieć braku jakiejkolwiek rzetelności, oddania klubowi, nie ma tutaj wielu prawdziwych fanatyków, to irytuje najbardziej.
dla przykładu:
jak można nie widzieć że osłabia nas Alba który jest szybki, zwrotny ale w ataku a i tam jak już odnajdzie się to nie potrafi wykończyć golem (czasem mu się uda)
a w obronie ściąga naszą drużyne w dół,
obrońce Cracka który może zapędzać się do ataku mamy D.ALVESA ale do jego klasy to Albie daleko daleko!
tym bardziej że szarżujących w ataku to my mamy Pedro Sancheza Tello niech Alba albo odejdzie albo zacznie grać dla Barcy B i szkolić się w defensywie.
Pisze że w ataku na real i milan MVP to też niekumaci minusują
0
stawiam na MVP w copa del rey i lm,
jestem też za całkowitym odpuszczeniem meczu GD ligowego i kolejnych meczów ligowych tak aby wyjść z pompą na mecz z Milanem, owszem nie mówie tu o porażkach ale bez względu na wynik potraktować te mecze jako mecze na złapanie formy, relaks i zabawe poprzez gre przy oszczędzaniu Cracków
0
nie rozumie dlaczego jacys "znawcy" mnie minusują pisze klarownie czystą prawde!
wiem że dzieci neostrady sieją ferment ale ja już 12 lat jestem z Barcą !
0
ewentualnie spróbować ustawić BArcelone na Real i Milan w obronie
Valdes
Alves Song Pique Puyol
0
tak jak mówi MałyWielki człowiek BArca powinna grać w takim ustawieniu z MVP na ataku i Villą jako środkowym napastnikiem.
Valdes
Alves Puyol Pique Adriano
Sergio
Xavi(Fabregas) Iniesta
MESSI VILLA PEDRO
Alba to jak narazie nie poziom Barcy, osłabia nas w obronie.
ALVES = Crack, najlepszy prawy obrońca w histori BArcelony i futbolu
PUYOL= el capitano
Pique - od niego bardzo dużo zależy w meczu z Realem i Milanem
Adriano - dużo lepszy od Alby, dużo słabszy od Alvesa. (Abidal wracaj do formy)
Sergio - najlepszy defensywny na świecie
Xavi Fabregas cracki- niech zdecyduje trener i dyspozycja dnia którego wystawić
Iniesta - Crack król na pozycji ofensywnego pomocnika
Pedro - piłkarz instytucja presing, zawsze największe zaangażowanie do gry
Villa - Crack na pozycji środkowego napastnika
Messi- wiadomo megaCrack
jako prawo skrzydłowy napastnik- mogący dzięki wejściom Alvesa grać też jako cofnięty ze środka pola- lub zmieniać pozycje z Pedro.
Tello Thiago Sanchez mega zmiennicy.
0
a moze własnie tak jak mówi MałyWielki człowiek BArca powinna grać w takim ustawieniu:
Valdes
Alves Puyol Pique Adriano
Sergio
Xavi(Fabregas) Iniesta
MESSI VILLA PEDRO
0
remontada es posible !!!!!!
0
Zjednoczmy się wszyscy i pomóżmy naszej BArcie mentalnie zebrać siły do rewanżu z Milanem na naszej ziemi 12 marca - wszyscy na stadonie lub przed tv!
Bez względu na to jak często tutaj się kłócimy, bez względu ile mamy lat, WSZYSCY JESTEŚMY BARCĄ
0
Wczoraj cała drużyna grała słabo nie chce już szukać winowajców tej porażki, owszem Barca zasłużyła na porażke ale na 0:1, pierwszy gol SĘDZIEGO!
0
Barca - zdecydowanie najsłabszy mecz w sezonie
a rewanż na CAMP NOU w moje urodziny....
Barca potrzebuje cudu aby awansować
ale po meczu gran derbi w Copa del Rey , następnie po Gran Derbi w lidze hiszpanskiej Barca ma tydzien wolnego na odpoczynek, następnie
Barca moze mecz weekendowy przed Milanem całkiem wyjść na mecz drugim garniturem aby wyjść na rewanż z Milanem całkowicie świeża.
Na rewanż z Milanem nie oczekuje a żądam od Tito składu
VALDES
D.ALves Puyol Pique Adriano(Abidal)
Sergio
Xavi(Fabregas) Iniesta
PEDRO MESSI VILLA(Sanchez)
koniec cierpliwości do tej kombinacji Tito z grą Iniesty lub Fabregasa na skrzydle w ataku, oni są genialni i czują się jak ryba w wodzie ale w środku pola za napastnikami,
jako skrzydłowi są za wolni!
0
Barca - zdecydowanie najsłabszy mecz w sezonie
a rewanż na CAMP NOU w moje urodziny....
Barca potrzebuje cudu aby awansować
ale po meczu gran derbi w Copa del Rey , następnie po Gran Derbi w lidze hiszpanskiej Barca ma tydzien wolnego na odpoczynek, następnie
Barca moze mecz weekendowy przed Milanem całkiem wyjść na mecz drugim garniturem aby wyjść na rewanż z Milanem całkowicie świeża.
Na rewanż z Milanem nie oczekuje a żądam od Tito składu
VALDES
D.ALves Puyol Pique Adriano(Abidal)
Sergio
Xavi(Fabregas) Iniesta
PEDRO MESSI VILLA(Sanchez)
koniec cierpliwości do tej kombinacji Tito z grą Iniesty lub Fabregasa na skrzydle w ataku, oni są genialni i czują się jak ryba w wodzie ale w środku pola za napastnikami,
jako skrzydłowi są za wolni!
Wczoraj cała drużyna grała słabo nie chce już szukać winowajców tej porażki, owszem Barca zasłużyła na porażke ale na 0:1, pierwszy gol SĘDZIEGO!
Zjednoczmy się wszyscy i pomóżmy naszej BArcie mentalnie zebrać siły do rewanżu z Milanem na naszej ziemi 12 marca - wszyscy na stadonie lub przed tv!
Bez względu na to jak często tutaj się kłócimy, bez względu ile mamy lat, WSZYSCY JESTEŚMY BARCĄ
Jesteśmy Barcą w rewanżu wszystko może się stać!
Może LEO strzeli 4-5 goli, impossible is nothing
0
Milan nic nie pokazał poza akcją z 2 bramką grał tak jak od początku sezonu przecietnie i typowy antyfutbol który niszczy futbol
Barca - zdecydowanie najsłabszy mecz w sezonie
a rewanż na CAMP NOU w moje urodziny....
Barca potrzebuje cudu aby awansować
ale po meczu gran derbi w Copa del Rey , następnie po Gran Derbi w lidze hiszpanskiej Barca ma tydzien wolnego na odpoczynek, następnie
Barca moze mecz weekendowy przed Milanem całkiem wyjść na mecz drugim garniturem aby wyjść na rewanż z Milanem całkowicie świeża.
Na rewanż z Milanem nie oczekuje a żądam od Tito składu
VALDES
D.ALves Puyol Pique Adriano(Abidal)
Sergio
Xavi(Fabregas) Iniesta
PEDRO MESSI VILLA(Sanchez)
koniec cierpliwości do tej kombinacji Tito z grą Iniesty lub Fabregasa na skrzydle w ataku, oni są genialni i czują się jak ryba w wodzie ale w środku pola za napastnikami,
jako skrzydłowi są za wolni!
Wczoraj cała drużyna grała słabo nie chce już szukać winowajców tej porażki, owszem Barca zasłużyła na porażke ale na 0:1, pierwszy gol SĘDZIEGO!
Zjednoczmy się wszyscy i pomóżmy naszej BArcie mentalnie zebrać siły do rewanżu z Milanem na naszej ziemi 12 marca - wszyscy na stadonie lub przed tv!
Bez względu na to jak często tutaj się kłócimy, bez względu ile mamy lat, WSZYSCY JESTEŚMY BARCĄ
Jesteśmy Barcą w rewanżu wszystko może się stać!
Może LEO strzeli 4-5 goli, impossible is nothing
0
Milan nic nie pokazał poza akcją z 2 bramką grał tak jak od początku sezonu przecietnie i typowy antyfutbol który niszczy futbol, ZERO SZACUNKU
Barca - zdecydowanie najsłabszy mecz w sezonie
a rewanż na CAMP NOU w moje urodziny....
Barca potrzebuje cudu aby awansować
ale po meczu gran derbi w Copa del Rey , następnie po Gran Derbi w lidze hiszpanskiej Barca ma tydzien wolnego na odpoczynek, następnie
Barca moze mecz weekendowy przed Milanem całkiem wyjść na mecz drugim garniturem aby wyjść na rewanż z Milanem całkowicie świeża.
Na rewanż z Milanem nie oczekuje a żądam od Tito składu
VALDES
D.ALves Puyol Pique Adriano(Abidal)
Sergio
Xavi(Fabregas) Iniesta
PEDRO MESSI VILLA(Sanchez)
koniec cierpliwości do tej kombinacji Tito z grą Iniesty lub Fabregasa na skrzydle w ataku, oni są genialni i czują się jak ryba w wodzie ale w środku pola za napastnikami,
jako skrzydłowi są za wolni!
Wczoraj cała drużyna grała słabo nie chce już szukać winowajców tej porażki, owszem Barca zasłużyła na porażke ale na 0:1, pierwszy gol SĘDZIEGO!
Zjednoczmy się wszyscy i pomóżmy naszej BArcie mentalnie zebrać siły do rewanżu z Milanem na naszej ziemi 12 marca - wszyscy na stadonie lub przed tv!
Bez względu na to jak często tutaj się kłócimy, bez względu ile mamy lat, WSZYSCY JESTEŚMY BARCĄ
Jesteśmy Barcą w rewanżu wszystko może się stać!
Może LEO strzeli 4-5 goli, impossible is nothing
0
Milan nic nie pokazał poza akcją z 2 bramką grał tak jak od początku sezonu przecietnie i typowy antyfutbol który niszczy futbol
Barca - zdecydowanie najsłabszy mecz w sezonie
a rewanż na CAMP NOU w moje urodziny....
Barca potrzebuje cudu aby awansować
ale po meczu gran derbi w Copa del Rey , następnie po Gran Derbi w lidze hiszpanskiej Barca ma tydzien wolnego na odpoczynek, następnie
Barca moze mecz weekendowy przed Milanem całkiem wyjść na mecz drugim garniturem aby wyjść na rewanż z Milanem całkowicie świeża.
Na rewanż z Milanem nie oczekuje a żądam od Tito składu
VALDES
D.ALves Puyol Pique Adriano(Abidal)
Sergio
Xavi(Fabregas) Iniesta
PEDRO MESSI VILLA(Sanchez)
koniec cierpliwości do tej kombinacji Tito z grą Iniesty lub Fabregasa na skrzydle w ataku, oni są genialni i czują się jak ryba w wodzie ale w środku pola za napastnikami,
jako skrzydłowi są za wolni!
Wczoraj cała drużyna grała słabo nie chce już szukać winowajców tej porażki, owszem Barca zasłużyła na porażke ale na 0:1, pierwszy gol SĘDZIEGO!
Zjednoczmy się wszyscy i pomóżmy naszej BArcie mentalnie zebrać siły do rewanżu z Milanem na naszej ziemi 12 marca - wszyscy na stadonie lub przed tv!
Bez względu na to jak często tutaj się kłócimy, bez względu ile mamy lat, WSZYSCY JESTEŚMY BARCĄ
Jesteśmy Barcą w rewanżu wszystko może się stać!
Może LEO strzeli 4-5 goli, impossible is nothing
0
natasza
sory ale nie wypowiadaj sie o piłce....
Abidal to klasa sama w sobie jak tylko zdrowie mu pozwoli to najlepiej wytrenowany organizm w składzie BArcy
Villa nie gra nie dlatego jak mówią media że Tito nie widzi dla niego miejsca w składzie tylko był po bardzo cięzkiej kontuzji a teraz ma dolegliwości z kolką nerkową jak tylko wróci do zdrowia będzie grał w decydujących meczach i jego blask rozbłyśnie a wsparcie ma od działaczy i od kibiców, to dziennikarze którym zależy na upadku Barcy na sensacji sieją ferment," że Villa odejdzie, że Villa znowu nie gra' etc etc
0
nieważne jaki będzie dzis wynik licze na dużo goli efektowne widowisko a nie szachy
0
a skład na dalszą faze lm
Valdes
ALVES Puyol Pique Abidal
Sergio
Xavi(Fabregas) Iniesta
Pedrp MESSI Villa (Sanchez)
0
SKŁAD na Milan:
Valdes
ALVES Puyol Pique Adriano
Sergio
Fabregas Iniesta
Pedro MESSI Sanchez
0
etaam ten mecz będzie bez historii jedyne GD ważne to te w copa del rey
i oby mu wygrało z realem i aby już nie spotykać się w lidze mistrzów
0
walone z was ''polaczki" tutaj wszyscy kąśliwi sieją ferment k***** czy każdy z Was dzieci neostrady zapomniał ile dla nas zrobił Valdes ??
Przeczytajcie wywiady Xaviego Iniesty Puyola etc etc dla nich najlepszym bramkarzem na świecie jest V. Valdes jeśli chodzi o gre ale i także o szatnie a wy teraz miernoty robicie sobie polemike za ile Valdes ma od nas odejść że 12 to za dużo itp itd ?
Kto wam dał takie prawo robić taki osąd?
wiem że to tylko komentarz internetowy i tylko dlatego wielu tu kozaków którzy anonimowo się wypowiadają!!
ale tak jak u nas w kraju wszyscy na coś narzekają, że ten ma to i tamto, że ten ma wiecęj to trzeba mu dojechać, same nieszczęsliwe mordy
tak wy tutaj "eksperci" obrażacie najlepszego w historii BArcelony bramkarza i jednego z najlepszych w histori futbolu.
Cassilas za Valdesem moze walizki nosić kwestia sympati dlatego tylko gra w Hiszpani zamiast Valdesa.
Valdes ma prawo w Barcie do wszystkiego może zostać do końca jako nr 1 i odejść za darmo, nic się nie znają Ci co kpią z Valdesa !!!
0
a ja jestem za wielką wymianą na lini Arsenal Barcelona - Valdes za Wojciecha Szczęsnego !
Polak w Barcelonie marzenia się spełniają
a do tego jest bardzo młody w tym sezonie ma zniżke formy ale nie zapominajmy że jeszcze sezon wcześniej to on ciągnął Arsenal gdy ten zaliczał wpadki, nowy impuls gra pod wielką presją w BArcelonie - Wojtek ma taki knąbrny charakter że by sobie poradził i mógł być gwiazdą Barcelony przez wiele sezonów, napewno byśmy zobaczyli go w barwach Blaugrana świeżego głodnego gry i pucharów i jako jednego z najlepszych bramkarzy globu.
0
......
D.ALVES Puyol Pique Adriano
Sergio
Xavi(Fabregas) Iniesta
Pedro MESSI Neymar
rezerwa: Villa, Thiago, Sanchez, Alba, Tello, Pinto,
0
jaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaa oby to był prawdziwy fakt
Neymar MESSI Pedro
zmiennicy: Villa Sanchez Tello
żyć nie umierać