PSK_FANATYK
Dołączył/a: kwiecień 2011
PSK
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
1/8 finału widze takie drużyny:
Borussia BARCELONA Porto Juventus MU Arsenal Schalke PSG
nie musimy sie ludzie minusowac wystarczy szacunek do kazdego z nas mimo że kibicujemy jednej drużynie możemy mieć różne zdania w kwesti np. ulubionycxh piłkarzy, itp itd
0
a Maldini był wielki ale za Puyolem musi ustawić się w kolejce po laury :)
0
podam kilka faktow w skladzie Barcy:
MESSI najlepszy pilkarz w historii futbolu
INIESTA aktualnie najlepszy ofensywny pomocnik na swiecie (nie napastnik)
XAVI najlepszy rozgrywajacy na swiecie
D.ALVES najlepszy prawy obronca w histori futbolu
PUYOL najlepszy obronca na swiecie
PIQUE aktualnie najlepszy stoper na swiecie
PEDRO najbardziej nie doceniany pilkarz na swiecie, najlepszy aktualnie napastnik Hiszpani, najwiekszy pracus dla druzyny,
BUSQUETS najlepszy pomocnik defensywny na świecie,
każde "dziecko we mgle" kibice typu SAMPER (śmieszny pajac chyba fan realu i special five) będą się ze mną sprzeczać wierni fanatycy zgadzaja sie ze mną :)
Keep it real
0
nie bede sie klocil podam kilka faktow w skladzie Barcy:
MESSI najlepszy pilkarz w historii futbolu
INIESTA aktualnie najlepszy ofensywny pomocnik na swiecie (nie napastnik)
XAVI najlepszy rozgrywajacy na swiecie
D.ALVES najlepszy prawy obronca w histori futbolu
PUYOL najlepszy obronca na swiecie
PIQUE aktualnie najlepszy stoper na swiecie
PEDRO najbardziej nie doceniany pilkarz na swiecie, najlepszy aktualnie napastnik Hiszpani, najwiekszy pracus dla druzyny,
0
i tak atak Barcelony na decydujace mecze bedzie Villa MESSI PEDRO lub Sanchez MESSI PEDRO
Tello to tylko i az zmiennik
a pozycja Pedro jest bezdyskusyjna w pierwszej 11tce.
0
a ja nie życzę dobrze juz Pepowi mógł z szacunkiem odejść od futbolu a jeżeli chciał wrócić to tylko miał opcje: wrócić jako dyrektor lub trener do BArcelony, jako trener KAtaloni, jako trener Hiszpani
nie szanuję jego wyboru Bayernem i mam do tego prawo
liczy się tylko TITO i BARCA
oby TITO został naszym Fergusonem
0
a wracając do wczorajszych sparingów międzynarodowych, to strasznie mnie boli że Ronaldinho nie zdobył gola z 11....
marzeniem jest zobaczyć go w genialnej formie na mś w 2014
0
Ganso
'polaczkami' nazywam tych z naszego kraju którzy całe życie biadolą narzekają na Polske,na życie, na sąsiadów, tak naprawde na wszystko to taka chora ich mentalność, bo drugi ma więcej to mu trzeba dopier...., ja nie mam tego czy tamtego to życie jest do bani....
ja się pod takimi ludźmi nie podpisuje i nie łącze z nimi pod jednym narodem
Polske mam w sercu
ale to moje osobiste zdanie i opisałem to tylko tak ogólnie
0
ganso
jestem obojętny politycznie
odkąd wszyscy w polityce robią się liberałami i pozwalają pedałom wchodzić na głowe mówię stanowcze NIE Polskiej polityce
w tej kwesti
zawsze na NIE!
0
krzywy dobre krzywy :) się uśmiałem
tu nie chodzi o wyzywanie 'dzieci neostrady' nazywam większość takich szczekaczy na wszystkich forach i dających opinie na onecie lub wp.pl itp itd
a niestety fala takich naprawde ludzi ciemnych piłkarsko, nieobiektywnych kibiców jest coraz większa na naszej stronie, ja rozumie kłótnie w opiniach że jedni popierają Sancheza drudzy tracą do niego cierpliwość i na argumenty na poziomie dyskusja.
np. nie zgadzam się w części artykułów z redaktorem 'Challenger' ja do nie których kwesti podchodze bardziej kibicowsko w sensie Polskim a nie Hiszpańskim samych pikników
ale doceniam jego wiedze i profesjonalizm,
z Barcą jestem od czasów Kluiverta i Rivaldo
ale nie potrafie często znieść ludiz którzy non stop biadolą na PEDRO SANCHEZA zachwile jest nagonka na Tito to za wynik to skład to że Villa nie gra, zacznijmy doceniac naszą drużyne, trenera, zawodników nie bądźmy takimi 'Polaczkami' którzy całe życie na coś, na kogoś tylko narzekają, zacznijmy się cieszyć życiem i pozytywnie patrzeć choćby na naszą BARCELONE najmocniejszą w ostatnich latach drużynę wszech czasów mocniejszą niż niegdyś galaktyczny real czy milan.
0
myśle że Messi spokojnie wygra tytuł ale zdobędzie tak ok 45 goli w La Liga :) za to dorzuci z 10 w lm i kllka w copa i poprowadzi nas do wymarzonego tripletu,
chociaż droga będzie długa i wyboista a zmęczenie zawodników jest widoczne, mimo wszystko myśle że w decydującej fazie rozgrywek Villa rozegra ważną role także i Thiago i Sanchez.
największe moje obawy w meczach lm są o lewą obronę ALba nie spelnia w 1 sezonie oczekiwań jeśli chodzi o jego grę defensywną, jest dla nas wzmocnieniem w grze ofensywnej a szalejącego na skrzydle już mamy Daniego Alvesa jeden taki typ piłkarza nam wystarczy dlatego po 2 stronie przydałaby nam się ostoja dająca spokój na tyłach,
a oczywiście porównać D. Alvesa i ALby się po prostu nie da Alves to crack jeden z najlepszych w historii na swojej pozycji
a Alba.......... jest dobry.
0
i co dzieci neostrady?
za każdym razem mie minusujecie jak pisze w komentarzu że aktualnie PEDRO to najlepszy napastnik Hiszpani,
kolejny jego wielki mecz z Urugwajem nic dodać nic ująć
0
Cuenca to wybitny młody dobrze rokujący piłkarz, nie zapominajmy że przed poważną kontuzją to Cuenca wychodził w pierwszej 11 BArcelony i w rywalizacij z nim to Tello był na wylocie z BArcy.
Jeśli wróci do formy i się rozwinie to napewno wróci do BArcy,
mimo że cenie bardzo Sancheza i jego grę dla nas, to jednak widzę z nim w roli głównej opcję że BArca wpuści go do transakcji finansowej na zasadzie której sprzeda Sancheza za ok. 20mln a przyjdzie do nas Neymar.
Wtedy atak pierwszej 11 Neymar MEssi Pedro to ewidentnie marzenie Tito ale także i moje, na rezerwie wtedy mamy Cuence, Tello i możliwe że Ville o ile ten crack sam nie odejdzie (jeśli ma odejść to mam nadzieje, że tylko do Arsenalu)
0
myśle że David Villa nam się jeszcze przyda w cięzkiej końcówce sezonu kiedy to Tito raczej postawi na atak MVP bez rotacji i wtedy BArcy atak rozbłyśnie pełnym blaskiem :)
co do wszystkich dzieci neostrady źle mówiących o PEDRO to jesteście śmieszni! to aktualnie najlepszy napastnik HIszpanii!
0
Alba w ofensywie nas wzmocnił ale defensywnie osłabia naszą drużyne odbiega poziomem, bardzo czekam na ostoję spokój jaki przyniesie mi Abidal jeśli tylko wróci na lewą obronę,
w moim skromnym zdaniu miejsce Iniesty i Fabregasa jest tylko w środku pola i ewentualne ich rajdy jako fałszywa 9 ale tylko w niektórych akcjach, są to cracki niesamowicie wyszkoleni technicznie z genialną wizją gry i przewidywaniem co się wydarzy na boisku niesamowite zmysły ale jeden i drugi to piłkarze zbyt wolni na granie na ataku dlatego zdecydowanie do ataku dopuszczam tylko: Messi PEdro Villa,Sanchez, Tello, (Cuenca wierze że wróci)
0
dobrze pasuje aby odpoczął a Thiago nam kwitnie, a pozatym też to dobry czas na zagranie
VV
Alves Pique Puyol Adriano
Sergio
Fabregas Iniesta
MVP (SMP)
0
Super MArio nie zagra przeciwko BArcelonie na całe szczęscie.
Dobrze że choć Xavi nie zagra w tym śmiesznym meczu towarzyskim.
Nie mogę tego Del Bosque za angażowanie takiej liczby graczy Barcelony do meczów towarzyskich bez stawki, niech wyszukuje młode talenty daje im się ograć a naszych piłkarzy niech zabiera tylko na mecze o pkt !
0
Pedro wywalczył Karnego
Valdes interwencją z Soldado tylko potwierdził że jest lepszy od Ikera.
Ogólnie team Tito ma zadyszke ale nie wygląda to jakoś źle.
MEssi ciągnie ten wózek.
Mimo wszystko wole Fabregasa bardziej z tyłu a tylko czas od czasu zapuszczającego się na pozycje fałszywej 9
0
Niestety albo Tito chce od nowego sezonu robić jeszcze większe rotacje i mieć większy komfort w wyborze zawodników, lepsza ich regeneracja granie mniej meczy to akurat na plus nie popierałem do końca pomysłu z Guardioli z krótką ławką rezerwowych
albo czas Villy w BArcelonie wraz z przyjściem Neymara się skończy.
Choć osobiście wierze i widzę że Tito ma komfort mając do wyboru ma atak 5-6 piłkarzy, Neymar MESSI PEdro, Neymar MESSI VIlla niesamowity atak, a do tego jeszcze Tello i myśle że wróci Cuenca :)
0
Valdes - ALVES- Puyol -Pique- Adriano
Sergio
Xavi Iniesta
MVP
0
czysty sport to najlepsza odpowiedź na zarozumiałość Cristiano i Special Five jakże Leo pięknie im odpowiedział :)
0
Fakt special 5 i jego antyfutbol skazany jest na wysoką dyspozycję bramkarza. Bez ikera będzie ciężko
0
milan czego nie barca :)
0
najmocniejszą 11 za Tito jest ustawienie: Valdes Alves Pique Puyol Adriano Sergio Iniesta Xavi Fabregas Messi Pedro.
0
i tak jeśli Villa zagra to 15-25 minut, napewno nie zagra całego meczu stawiam na skład Valdes Alves Puyol Pique Adriano Song Xavi Iniesta Messi Pedro Sanchez w trakcie meczu wejdzie Thiago za Xaviego i Fabregas za... :)
0
patryk śmieszna polityka Rosella i Barcy i umowy z Katarem pozwalają Barcie kupić każdego ale wtedy zostali by zjedzeni przez cules. Prawdą jest że finansowo Barca przez zniszczenie tradycji historii klubu i pozwolenie na logo spnosora na koszulce Barca jest obrzydliwie bogatym klubem i spokojnie może kupić Stegena i Courtisa lub Guaite, 2 młodych bramkarzy którzy będą rywalizować o pierwszy skład i rozwijać się. A pieniążki na Neymara też się znajdą pozatym przyjście Neymara wiąze się odejście jakiegoś piłkarza z napadu kogoś z pośród: Tello Cuenca Sanchez Villa.
0
spekulacje spekulacje kolejna kaczka dziennikarska Villa leczy kontuzje ma się dobrze w klubie Tito też z niego nie rezygnuje tylko pomału wprowadza go do gry po bardzo ciężkiej kontuzji. A Wy dzieci neostrady krzykacze którzy by tylko chcieli aby Barca wygrywała po 5:0 z każdym aż do znudzenia, aby zawsze grali samymi crackami, zostawcie tą stronę bez komentarza i grajcie sobie dalej w FIFe na playstatation. PZdr dla Prawdziwych. keep it real !
0
uważam że BArca powinna zrobić taki manewr:
- kupić Ter Stegena
- kupić Guaite lub Courtoisa
dlaczego tak wielki klub nie może mieć 2 na wysokim poziomie bramkarzy aby rywalizowali ze sobą o 1 skład i jednocześnie podnosili swoje umiejętności?
co do wątku z Sanchezem to jeśli nie rozwinie on skrzydeł (osobiście jestem fanem jego talentu i nie razi mnie aktualny jego brak formy, problem uważam że jest w psychice gracza, ponieważ pamiętam go z mś w RPA i tam był genialny zapowiadał się na poziomie nie MEssiego ale Cristiano)
to można go sprzedać do 20mln euro i dopłacić za Naymara
bramkarze + Neymar to podstawowe cele Tito
Jeśli chodzi o Valdesa ciężko mi się wypowiedzieć jaka jest relacja między Victorem a Tito ponieważ przypuszczam że jeśli tylko Barca nie dostanie lukratywnej oferty za Valdesa to Valdes do 2014 będzie pierwszym bramkarzem BArcy i odejdzie za darmo, klub zrobi to ze względu na szacunek i wieloletnią pracę jaką VV oddał klubowi.
0
uwielbiam Valdesa i naprawdę doceniam jego talent cenię go o wiele bardziej niż Casillasa, ale jeśli taka jest jego decyzja trudno niech odejdzie zostanie w moim sercu jako wielki i z szacunkiem go pożegnam
uważam jednak że najwięcej spokoju na bramce dałby nam Wojtek Szczęsny ja też mam do niego niesmak za Grecję ale ogólnie jest niesamowicie zdolnym bramkarzem musi tylko bardziej strzec się błędów ale jego niezłomna psychika pozwala mu iść do przodu, ten chłopak nie zostawia sobie w głowie nie udanych akcji tylko idzie dalej do przodu rozwija się. Warunki imponujące, gra nogami także klasa światowa, refleks genialny, przy obronie Barcy tracił by do 10 goli na sezon.
Neur to kolejny wielki kandydat ale jego charakter itp dają mi przekonanie że ten bramkarz już liczy dni na przyjście Guardioli i będzie chciał być jego podopiecznym, gdyby nie przyjście Pepa to myślę że Neur traktował z początku Bayern tylko jako przystanek do dalszej kariery w angielskim lub hiszpańskim klubie.
jako drugiego za Pinto powinniśmy kupić Guaite
0
niewiem kto mnie minuje za Szczęsnego ale jego predyspozycje gra nogami i w powietrzu jest rewelacyjna większość goli jakie wpuszcza to problem słabej i często dziurawej obrony Arsenalu, fakt wielu 'POLACZKÓW' mi zaraz zarzuci jego występ z Grecją, byłem na tym meczu na żywo w pierwszych rzędach siedząc krzyczałem i z całego serca dopingowałem Przemka Tytonia aby dobrze wszedł z Grecją i do końca turnieju został naszym bramkarzem i dobrze że taką decyzje podjął Smuda i W. Szczęsny nie pograł już sobie więcej na euro ale prawdą jest że Szczęsny to najlepszy nasz Polski bramkarz wciąga nosem Tytonia Fabiańskiego Dudka przede wszystkim swoją knąbrną graniczącą z bezczelnością niezłomną psychiką i to mu pozwala grać na takim poziomie w lidze angielskiej i konkurować z najlepszymi! Wojtek potrafi zesrać 2-3 ważne akcje w meczu ale zaraz po tym się resetuje i broni jak natchniony. Do tego wszystkiego jest młody, warunki fizyczne ma doskonałe ( Valdes Cassilas mogli o takich pomarzyć)
przy tak doskonałej i szczelnej obronie Barcelony to idealny kandytat na bramkarza w Barcelonie.
Polityka Barcy i jej CHORE kontrakty z Katarem pozwalają klubowi na wyłożenie 25-30mln na bramkarza i myślę że takie pieniądze wydarły by Wojtka Szczęsnego z Arsenalu przy bezradności Wengera.