0

mnie interesuje tylko BARCELONA która nie jest HIszpani tylko Kataloni
jeśli chodzi o mecze reprezentacyjne to kibicuje Argentynie i Brazylii

0

i bardzo dobrze niech nie gra też z Francja, Generał jest potrzebny BARCELONIE

0

niech graja z Francja:
De Gea
Arbeloa Ramos Martinez
Alonso
Cazorla Fabregas Mata
Torres Negredo Pedro

niech Del Bosque oszczędzi graczy BArcy Inieste Sergio Xaviego Ville Pique

0

bardzo się cieszę że TVP pokaże mecze Canarinhos dzięki nim pokochałem futbol jeszcze przed Barceloną dlatego zawsze pozostanie mi do nich sentyment mimo, mimo że na mś w Brazyli będę oczywiście za ALBICELESTES I LEO MESSIM.

co do powołań całej Barcelony na mecze reprezentacyjne staram się przywyknąć, ale zadra w moim sercu pozostaje.
Uważam, że piłkarze Barcy powinni grać dla reprezentacji tylko w 'Ważnych' meczach o stawke!

0

prosze Naymar zawitaj w Barcelonie w ataku z Messim magia na Camp Nou !

0

gol Villi piękny, MEssi wiadomo GENIUSZ,
ale ciężko będzie wygrać lm bez El Capitano oby wrócił na 1/2.
D.Alves dobry fryz :)

0

bez El Capitano będzie bardzo ciężko wygrać Ligę Mistrzów :/
oby po PSG wrócił do nas jak najszybciej nikt tak jak on nie wzmacnia morali drużyny !

0

ksobi w realu: Ozil i Varane reszta marność

0

dobre info mati909090

czyli 2 kwietnia ogladamy :PSG-Barcelona
3 kwietnia Bayern - Juventus
9 kwietnia Juventus-Bayern
10 kwietnia Barcelona-PSG

0

0

ja juz świat nie zmienie,swoje lata mam także na zmiane poglądów też za późno
ale k***** wszechobecna tolerancja idąca do nas z Unii i bycie takimi polaczkami jak ten cały zachód,
tolerancyjni dla homo
ludzie ogarnijcie się my jesteśmy słowianami ! bliżej nam do wschodu Rosji, niż do tego całego posranego zachodu i Unii

jestem i będę zawsze na NIE!

precz pedałowaniu!

0

Zakończę kłótnie tak:
kompleks współczesnego realu i współczesnych kibiców realu,
że wszyscy na świecie mimo nawet porażek BARCELONY to ją uważają za najlepszą drużynę na świecie,
a nikt nie powie , że to real special five jest najlepszy

0

wypad na mur to do was byłoby skierowane Dinio

0

Guardioli też nie szanuje za jego wybór trenowania Bayernu ale co do jego charakteru, jego bycia jako człowieka zawsze będę miał szacunek

a special five to dramat jako człowiek arogant i cham !

0

w kwesti homo popieram całkowity konserwatyzm
podpisuje się pod PiS i Lechem Wałęsą
Polska dla Polaków

won z tą Unią i całym tym syfem co nam niesie

0

ta strona jest źle zrobiona powinna debili z realu lub innych drużyn blokować:

Ciechan Wyborne
Dinio
etc etc

0

agunia91
problem Barcy to fakt że real nauczył sie z nami grać ale na taką gre i taktyke jaką Barca zagrała z Milanem to special five trzęsie portkami!

a BArca nie zmieniła stylu tylko gra jeszcze bardziej ofensywnie

Keep It Real !

0

widze że na tym forum siedzi masa leszczy z realu którzy mają dziś wolne bo im szkoły zasypało i podjudzają atmosfere,

dla kumatych powiem wprost uwielbiałem cristiano na początku jego kariery jak zaczynał grać dobre mecze dla Portugali skromny mega talent a później mecze w Mu i real i sodówka w głowie cyrk
ale później przez swój narcyzm, snobizm i kompleksy sie skończył

sory ale poza Fanatykiem BArcy jestem prawdziwym Polakiem
i nigdy nie zniosę pedalstwa homoniewiadomo !

dlaczego największy szacunek na świecie ma MESSI ?
ZA SWOJĄ SKROMNOŚĆ I NORMALNE ŻYCIE !

0

3/4 ludzi w Polsce i 3/4 ludzi na świecie nie szanuje crystyny !

to o czymś świadczy!

dla większości wiernych kibiców futbolu bez względu za jaką drużyną kibicuje
-
RONALDO jest JEDEN z Brazylii !

i dla nie kumatych on też grał dla Realu!

0

z Mu żelek pokazał klase faktycznie strzelił to co każdy by strzelił

a do czerwonej kartki i gola Modrica grał kaplice, kompleksy mu wróciły nie potrafił odnaleźć się na boisku !

ale każdy realowiec go w dupe całuje brawo!

0

0

tak strasznie ostatnio rozjechał Barce,
kolejna BEKA

ludzie ogarnijcie się wreszcie to nie real zagrał dobre zawody w meczach z Barceloną tylko to Barca była w mega dołku słabej dyspozycji,

to nie była moc realu tylko słabość BArcy

mecz z Mu także potwierdził moją teze jaki to real jest mocny,
to sędzia rozdał karty w kwesti awansu
owszem zapobiegawczy styl Fergusona (którego taktyki też nie szanuje) też pomógł realowi w awansie

rzetelna moja opinia real nie był wielki ani w meczach z Barcą ani z Mu
niewiem na co stać tą drużyne w dalszej fazie lm czas pokaże,

nie oceniłem też realu jako drużyny podwórkowej

pokazałem tylko że real spokojnie bez ramosa żelka alonso pepe arbeloi może być mocniejszy

a mówienie że real ma najmocniejszy skład na świecie to śmiech

w porównaniu jego składu z Mu Bayernem Man City
ale w futbolu nazwiska nie grają dlatego antyfutbolem real gra dalej

0

nie obraziłem : Varane i Ozila cenię ich bo zachowują mega talent i skromność,
nie patrzę na wyniki drużyny bo stawiam styl ponad wynik,
Cassilasa też nie obraziłem stwierdziłem tylko fakt że Diego Lopez obalił mit o jego mega klasie, są bramkarze jego poziomu,
Di Marii każdy wie że gra jedną nogą,
Benzema i Higuain są niszczeni przez Special Five ale on jest do tego zdolny szuka sobie tylko żołnierzyków

co do żelka, ramosa, pepe, alonso, arbeloi zdania nie zmieni tak uważam i jak pomyślicie przez chwile a nie jak debile będziecie kontrować moją wypowiedź to taka jest PRAWDA, nie wnioskuje tego przez swoją wyobraźnie tylko dlatego że oglądam mase meczów, styl special five mimo że jest skuteczny to jest to antyfutbol!

owszem sukcesy ostatnio realu wygrane z Barcą to sukces taktyki antyfutbolu speciela five i grania z kontry a ja jako fanatyk futbolu ofensywnego chciałbym zobaczyć real w ustawieniu
4-3-3

pomoc Ozil Khedira Callejon i granie non stop do przodu a nie kontrami i najważniejsze na zero z tyłu, przy takim potencjale jeśli już mówicie

0

realnie oceniam tez szanse w lm i tak na papierze to wygląda
1 Barcelona
2 Juventus
3 Bayern Real Borussia
4 PSG
5 Malaga Galatasaray

ale piłka jest na boisku więc czas pokaże

0

jestem ZA!

młody z Brazyli, mega warunki lepszy on niż niemiec Hummels czy D. Luiz który dołuje w chelsea

0

finał lm Barcelona - Juve/Borussia

0

normal madridista
real ma najlepszych na świecie piłkarzy ?????
beka :D:D:D

żelek gra tylko jak dobrze idzie całej drużynie,

alonso z talentu z Liverpoolu zostało mu tylko chamstwo

arbeloa to najsłabsze ogniwo hiszpanii całe mistrzostwa europy ściągał ich w dół, dramatycznie słaby, cwany piłkarzyk

pepe = debil

ramos traci kontrole w meczach o stawkę i gra wtedy na miernym poziomie,

higuain benzema - napastnicy od meczów z przeciętniakami, skryci nie rozwijają skrzydeł pod dowodzeniem przez speciel five

cassilas - diego lopez pokazał że spokojnie jest do zastąpienia, padł mit ikera, są lepsi w młodym pokoleniu od niego

Di Maria - jedno nożny piłkarz - Fakt ostatnio w gazie

Modric - akcja z mu - jedna jaskółka wiosny nie czyni

Kaka - warto zostawić bez komentarza

Ozil - chłopak się tylko tam marnuje, mam nadzieję że pójdzie na Wyspy, NAJLEPSZY piłkarz realu

Varane - gratulacje mega odkrycie, jeśli zachowa swój spokój i pokorę i będzie starał się naśladować piłkarzy Barcy a nie kolegów z realu będzie Wielkim Obrońcą

0

Bayern w tamtym roku też dostał zadyszki przez pewien okres, mam wrażenie że w meczu z Arsenalem nastąpił spadek formy całego Bayernu i drużyna która na nich trafi i zagra dobre zawody to może wysłać szybko Bayern do domu, dlatego w faworytach lm upatruje: Juventus , Borussie i Barcelone.

0

wszyscy tylko nie real w finale z Barcą !!!

możemy się z nimi spotkać w ćwierćfinale

0

dziś wierze w remontade Arsenalu choć to nierealne ale kibicować będę im do końca !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?