0

Jeśli tylko wzniesie się na wyżyny swoich umiejętności to on będzie dowodził szatnią razem z Messim, będzie smutno bez Xaviego ale wspomniana dwójka + Thiago Fabregas genialny kwartet a jeszcze wciąż młody Tello, młokos Deulofeu i nie tak starzy Pedro i Sanchez.

0

Ganso 100% Racji

0

Neymar Sanchez Messi
Iniesta Fabregas
Sergio
Alba Pique Puyol Alves
Ter Stegen

dlaczego nie ?

0

Barcelona przyszłości:

Ter Stegen
Montoya Marquinhos Pique Alba
Sergio
Fabregas Thiago
Neymar Messi Tello

0

jeśli ma odejść Villa to klub powinien się postarać o wymiane za Vertonghena

0

transfer Marquinhosa wyklucza Martineza to piłkarze o podobnych warunkach takie dublowanie nie ma sensu, lepiej kupić kogoś z tej dwójki i jednego z klasowych stoperów: D.Luiz Vertonghen Hummels Subotic

0

Ter Stegen i ktoś z:
Subotic D. Luiz Hummels Verthongen

+ ewentualnie
Marquinhos lub I.Martinez

0

ja rozumie doskonale idee naszego klubu i popieram stawianie na wychowanków ale Bartra tylko utwierdził mnie po swoich występach, że nie nadaje się do do pierwszej drużyny i powinien odejść,

El Capitano jest i będzie tylko jeden powinien zostać wybudowany jego pomnik pod Camp Nou ale jego wiek i kontuzje coraz bardziej go wykluczają z gry.

A najbardziej prosty przykład z tego sezonu, skauting Bayernu jeszcze rok temu nie wygrali nic a dziś mają podwójną koronę i na 99% mają puchar Niemiec - a jednym z ojców triumfu Bawarczyków jest genialny transfer z tego roku - DANTE - piłkarz klucz dla Bayernu - mimo tak długiej ławki Bayern nie zawahał się i kupił tego świetnego obrońce a on spłacił się im już kilkakrotnie w tym sezonie!

0

Luiz jest szybki, zwrotny, silny fizyczne, doskonałe uderzenie a i w grze głową się sprawdza, problem to jego wypady do ataku a my już mamy 2 jeźdźców na bokach Daniego i Jordiego i przede wszystkim potrzebujemy stopera.

MArquinhos - skoro raporty są tak dobre to dlaczego nie kupić tego młokosa, warunki ma imponujące, a liga włoska to zwłaszcza kuźnia linii defensywnej,
chociaż patrząc na warunki fizyczne i finanse to podobnym transferem mógłby być Santana z BVB.

Obawiam się i niemal jestem pewien, że Kompany, T.Silva są nie do wyjęcia ze względu na ich pozycje piłkarską i finansową w obecnych klubach - a poza tym kupowanie ich za bajońskie sumy także się nie opłaca.

Hummels został skreślony ponieważ jest mało zwrotny i podobnie gra do Pique, ok mimo, że byłem zwolennikiem jego transferu nie sprzeczam się ale pozostaje doskonały Subotic - który dla mnie w tym sezonie jako typowy defensor był lepszy od Hummelsa, dlaczego ani razu jego nazwisko nie pojawiło się na liście życzeń Barcy? Obawa taka jak do niewypału Czyhryńskiego ? Przecież Subotic grał już w wielu meczach o stawke w BVB a w tym roku świetnie radził sobie w lm.

Nie rozumie dlaczego klub nawet nie myśli o Vertonghenie jeśli klub miałby opuścić jednak Villa to mimo, że jestem aby David jakby miał odejść to do Arsenalu to jednak ewentualna zamiana z Tottenhamem byłaby dla Barcy bardzo korzystna.

0

bramkarze Hiszpani aktualnie
nr 1 Valdes
nr 2 De Gea
nr 3 Casillas

0

często się zgadzamy ale nie tym razem KLeonidas
Casillas dla mnie jest słabszy od Valdesa,
nie popieram zagrania mu na nosie przez Special Five,
ale uważam że gdyby Del Bosque był tak we wszytskim doskonały to na euro 2012 grać powinien Valdes albo tworzymy drużyne i traktujemy wszystkich równy albo robimy błędy,

0

Valdes powinien dostać nowy wyższy kontrakt i umowę na 5 lat klub powinine go pozostawić do końca jego kariery, walczyć o niego i doceniać !

0

żal mi takich durni jak TY!
tylko ślepi laicy nie doceniają Valdesa jednego z największych bramkarzy w historii, owszem miał gafy w swojej karierze ale który bramkarz ich nie miał ?
Każdy miał - bo taka jest niewdzięczna rola na boisku bramkarza, na każdej innej pozycji błędy aż tyle nie kosztują,
Valdes wygrał nam przynajmniej 2 finały ligi mistrzów z Arsenalem i pierwszy z MU - był w nich cichym bohaterem gdyby nie on to 2 tak ważne trofea by nam odjechały !
w 3 finale także zagrał świetne zawody ale także lepiej grał cały zespół więc już aż tak znacząca rola VV nie była konieczna.

T'estimo Valdes !!!

0

a ja wierzę i marzę aby Tito został "Fergusonem" Barcelony !

0

Neymar ma wszystko aby być w Barcelonie i światowym futbolu następcą Ronaldo Romario Rivaldo i Ronaldinho owszem parametry fizyczne ma z dala odmienne od całej reszty, jest mimo wszystko drobnym piłkarzem ale na pewno ma taką magię w nogach, że jeśli tylko psychika mu wytrzyma i miłość do futbolu wygra ze stroną bycia sławnym i imprezowaniem - to Neymar może być tym kolejnym graczem ' jednym na 100 '

0

46 mln to za mało na 3 piłkarzy chyba że masz na myśli:
- Ter Stegen
- Marquinhos/D.Luiz/Verthongen/Vermalen
- Januzaj

to byłyby genialne ruchy Barcelony

0

aj lm już za pasem a tu trzeba tyle czekać do kolejnej a zapowiada się jeszcze bardziej obiecująco niż poprzednia,
na początek będziemy światkami bomby transferowej którą bardzo mocno rozpoczęły Monaco i Barcelona.
Jeszcze silniejszy na europejską arenę wróci Man City, Ferguson zostawił bardzo silny MU który całkiem możliwe przy odrobinie świeżości na ławce trenerskiej dostanie impulsu do zawojowania lm.
Beyern może być w nowym sezonie jeszcze mocniejszy, Klop nie zostawi BVB i nie stanie się ona nagle słaba chociaż ciężko już na kolejny sezon upatrywać ją na faworyta tych rozgrywek.

0

De Gea - nierealne marzenie
D.Luiz - całkiem realny transfer
Song - mimo wszystko zmiennik Sergio
Fabregas Iniesta - zdecydowanie oni na rozegraniu
ustawienie ataku to już sama rozkosz dla Tito, chociaż jak dla mnie w ataku Barcy nie ma miejsca dla Cesca Iniesty

przede wszystkim wyraźne określenie przez Tito pozycji zawodników na boisku to będzie ważne na nowy sezon, rozumie że jest coś takiego jak uniwersalność ale życzę sobie aby Alba pozostał obrońcą i grał do połowy boiska a nie dublował się z Danim w akcjach ofensywnych.
Pedro Neymar Tello Messi Sanchez Villa Deulofeu to nasi napastnicy i koniec. nikt więcej.
pomoc to Fabregas Iniesta Thiago Xavi Sergio Song

0

czekam na prześcigiwanie się Neymara i Daniego w fryzurach na kolejne mecze Barcy :)

0

Pedro Sanchez wracają do formy w Barcelonie mimo że to końcówka sezonu to jednak dobry prognostyk na nowy sezon.

0

Nowy sezon Blaugrana:
Ter Stegen
D.ALVES Pique Puyol Alba
Sergio
Fabregas Iniesta
MEssi Sanchez NEymar

lista rezerowych (w kolejności od najbardziej potrzebnych):
Xavi Pedro Thiago Villa Tello Song Adriano Masherano Montoya, Pinto

0

OVERMARS - świetny piłkarz chociaż jego lata świetności to jednak Arsenal, do dziś nie mogę zrozumieć dlaczego całej koloni holenderskiej w Barcelonie nigdy nie zagrał geniusz D.Bergkamp !!!
ALEXIS - wierzę, że po całej jego karierze w Barcelonie większość osób powie że to jeden z najlepszych transferów i piłkarzy jakich Barca miała,
VILLA - bardzo dobry transfer jego ostatni sezon przez kontuzje słabszy, ale wszyscy pamiętamy ile dał nam radości w meczu z Realem i finale z Mu, dziękujemy ci David
NEYMAR - ten chłopak ma wszystko aby zostać jednym z największych cracków światowego futbolu, ma genialny talent, bajeczną technikę ma wszystko aby zawojować europę, jak się tylko tak rozwinie jak przewiduje jego talent to chepau bas Panowie - Messi może mieć rywala do złotej piłki - oby tak było, oby Neymar został z nami na długie lata - oby nie było z nim jak z Ronaldo (Jak pisze Ronaldo to wiadomo że dla mnie Ronaldo był jest i pozostanie tylko JEDEN z Brazylii). Bardzo mnie cieszy długi 5 letni kontrakt Neymara.

0

apropo tych 10 transferów:
IBRAHIMOVIC- mimo wszystko nie wypał, może nie przez brak jakości samego piłkarza bo mimo wszystko to był idealny napastnik dla Barcy i mógł do dzisiać brylować gdyby Pep umiał się z nm dogadać ale przede wszystkim przez głupotę! Pepa i oddanie najlepszego Eto'o to była jak kula u nogi Pepa oddanie Czarnej Perły - Eto Ibra MEssi Pedro to mógł być atak marzeń.
Fabregas - mimo wszystko genialny transfer, piłkarz ważny nie tylko na boisku ale i poza nim dla mieszkańców kibiców Katalonii dla jednoczenia zespołu i tworzenia jednej wielkiej rodziny z klubu, idei i stawiania na wychowanków, szkoda tylko że i Pep i Tito nie stawiają Cesca na jego pozycji rozgrywającego tam gdzie błyszczał w Arsenalu.
D.ALVES - najlepszy transfer Barcelony piłkarz który dał Barcie wszystko, spokój, siłę i dynamikę na prawej stronie boiska piłkarz maszyna, w formie najlepszy na swojej pozycji na świecie, udowodnił swoją wartość spłacił transfer kilkakrotnie, dał kibicom radość po smutku po odejściu R10,
RONALDINHO- największy Crack Barcelony po Messim, do ery Messiego był największy mimo że u boku miał innych genialnych zawodników Eto'o Xaviego Larssona Inieste etc nikt mu nie dorównał jak tylko R10 był w formie, magik pozostaje tylko jeden, cules pamiętamy i w sercach na zawsze mamy!
SAVIOLA - jak na tamte czasy słabości i bolączki BArcy to mimo wszystko dobry transfer, dobry piłkarz na szpicy, dobra 9
CZYHRYŃSKI - musiał znaleźć się na liście Marci to taki policzek dla Pepa ale każdy robi błędy, (chociaż dla mnie oddanie Eto'o to i tak większy błąd niż zakup Czyhryńskiego)

0

madrycka Marca kąsi z jadem jak zawsze :)

0

nowy sezon to rozkosz i ból głowy dla Tito mieszane uczucia bo jak można takich nie mieć przy ustawieniu ataku z takich nazwisk jak:
Pedro Neymar MEssi Tello Sanchez i Villa lub Deulofeu
gwarantowaną i niepodważalną pozycje ma tylko Messi ale 2 pozycje obok niego są do rywalizacji dla innych, chociaż czasem jakiś uraz słabość największego na świecie piłkarza też może spowodować grę bez niego ale atak i tak będzie imponujący.
Neymar Messi Pedro
Sanchez Messi Pedro
NEymar Sanchez Messi
Neymar Sanchez Pedro
Pedro Sanchez MEssi
Tello Neymar Messi
Tello Messi Sanchez
Tello Neymar Pedro

etc etc

0

Bardzo podoba mi się postawa Tito jego zapał i zaangażowanie na nowy sezon,
transfer Neymara genialny nic lepszego nie mogło mnie dziś rano spotkać jak dowiedziałem się o tym,
Bartra udowodnił mi i Tito i większości kibicom że nie nadaje się do Barcy, nie jest poziomem Barcy ale tak było jest i będzie z wieloma piłkarzami, jak powiedział w wywiadzie kiedyś Puyol na temat jak zostać piłkarzem: "trenuj, kochaj ten sport, walcz i przy odrobinie szczęścia zagrasz w profesjonalnym klubie może nie w Barcelonie, ale w jakimś innym i będziesz szczęśliwy"
przyjście Neymara nie hamuje Tello, będzie on potrzebny bo Barcelona napewno w nowym sezonie będzie grała o 3 puchary,
Pedro Fabregas - człowieku to są ikony, piłkarze kluczowi dla Barcy i na boisku i w szatni i poza nią - cała otoczka tworzenia wielkiej rodziny w Barcelonie jest ważna, idea genialna.
Wierzę, że w nowym sezonie Cesc i Thiago obejmą schedę po Xavim na rozegraniu, a Generał będzie grywał po 20-30min wtedy będzie w stanie dać to co najlepsze drużynie bo nie jest on już gotowy w każdym meczu na 100%
Deulofeu to naturalny następca w Barcelonie za D.Ville kwestia co dalej z Villa i od tego jest zależny Deulofeu Barca podpisała z nim nowy kontrakt i albo już od tego sezonu przejmie nr 7 albo zostanie wypożyczony ale pozostanie zawodnikiem Barcy.

0

Tello Messi Pedro Neymar Sanchez straszna siła rażenia
a do tego niewiadomo czy nie zostanie z nami Villa.
a jeszcze jest Deulofeu z nowym kontraktem :)

ktoś z tej ostatniej dwójki odejdzie tylko w przypadku Davida będzie to sprzedaż, a z Deulofeu wypożyczenie.

0

po pierwsze Messi króluje nad Cristiano w każdym aspekcie gry
po drugie Reus wciąga nosem Goetze
Lewandowski za 4 gole z Realem ma zagwarantowane miejsce w 11 lm i w historii futbolu,
czyli zmiana Lewandowski za Schweinsteingera
Hummels bardzo przeciętny przez jego wielbłąd BVB o mało nie odpadło z Realem,
LAhm - Piszczek miałbym ciężki wybór genialny Lahm naprawde tyle lat napędzający grę Niemiec i Bayernu a do tego doskonały już drugi sezon Łukasza to on zabrał praktycznie przestrzeń Cristiano,
zostawię to twoją opinie w tej kwesti bez oceny ale napewno ktoś z tej dwójki

0

akurat w tym sezonie chętnie bym zamienił na to twoje 'drewno' Sancheza Ville Pedro

0

skład na derby:

Tello Villa Pedro
Fabregas Iniesta
Song
Alba Abidal Pique Alves
Valdes

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?