PSK_FANATYK
Dołączył/a: kwiecień 2011
PSK
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tello w nowym sezonie może za dużo sobie nie pograć, jak zostanie Thiago a mocno w to wierzę, wypożyczeni zostaną: Rafinha, Deulofeu, Bojan to i tak wywalczenie miejsca w pierwszej 11 przez Tello będzie mega trudnym zadaniem, Neymar, Sanchez, genialnie grający na pucharze konfederacji jak i w całym sezonie w kadrze narodowej Pedro stawiają bardzo wysoko poprzeczkę Tello, ale z drugiej strony sezon jest bardzo długi i myślę, że w żadnym jak nigdy dotąd Messi nie będzie bardziej się oszczędzał jak właśnie w tym 2014 myślę że Leo postawi ponad wszelkie dobro - sukces z reprezentacją Argentyny - który oczywiście jest możliwy,
dlatego możemy zobaczyć w tym sezonie bardziej oszczędzającego się Leo, który np nie będzie chciał grać z 'ogórkami' aby tylko nabijać rekordy które i tak pobije wszystkie a jego głowa może być mocno na mś w Brazylii.
To zapewne robi lukę i szansę dla Tello.
0
to będzie wielbłąd Tito i Rosella jeśli odejdzie Thiago, może nawet jeszcze większy niż największa gafa Guardioli - oddanie Eto'o i zakup Ibrahimovica,
mówię to mając 100% szacunku i wsparcia dla Tito,
nie popieram Rosella i obecnego Zarządu, czekam na Laporte a może całkiem nową twarz idealistę który usunię qatar z koszulek Barcelony....
0
przyjdzie jeden Thiago Silva dostanie kontuzje i dalej będzie problem z obroną, lepiej kupić 2 tańszych obrońców,
jak narazie to Barcelona powinna stawać na uszach aby Thiago Alcantara został z nami do końca swojej kariery!
0
minusujcie, minusujcie
hau! hau! hau!
0
od 97 roku kiedy to 'ćpam sport' który pochłania naprawdę dużą część mojego życia, wieczorów weekendów, a czasem całych dni
uwielbiam zwłaszcza reprezentacje Brazylii,
jestem tym który pokochał piłkę nożną po zobaczeniu Canarinhos,
a nie Barcelony, moja drugą miłością to był futbol Barcelony,
zawsze podziwiałem w Barcelonie grę Rivaldo Ronaldinho, cieszę się z ery Messiego ale mocno wierzę także w erę Neymara w Barcelonie
0
piłkę nożne jak i wiele sportów oglądam godzinami, można powiedzieć, że naprawdę duży kawałek życia spędziłem przy oglądaniu i czytaniu na temat sportu, nie zamykam tylko swoich barier na piłkę nożną, ale fakt jest to moim faworytem, szanuję innych poglądy, ale tak jak napisałem wcześniej jesteś fanem realu idź na stronę realu, jestem fanem reprezentacji utwórz sobie stronę i wypowiadaj się na niej, ja w każdym poście zawsze zahaczam o Barcelone, bo to jest strona naszego klubu nie reprezentacji Polski Hiszpanii a zwłaszcza realu !
Del Bosque to świetny trener, ale ja osobiście zarzucam mu granie przede wszystkim pod sukces a nie pod genialny styl, owszem zwycięzców się nie sądzi i historia pamięta tylko o zwycięzcach to na pewno za główne hasła przyjął sobie Del Bosque ale jakim kosztem, ta reprezentacja Hiszpanii mogła by także wygrywać ale np. 4:2,3:1, 5:3 a nie 1:0 czy 2:1,
Del Bosque do Aragonesa jednak dużo brakuje !
0
wiedziałem, że moje komentarze te co tutaj napisałem mogą wywołać od razu minusowanie i oburzenie ale nie wiedziałem, że aż tak bardzo,
mam dziwne wrażenie, że większość tutaj to fanclub reprezentacji Hiszpanii a nie Barcelony, skoro tak to proszę bardzo utwórzcie sobie swoją oddzielną stronę fanclubu Hiszpanii, zapewne wielu będziecie mieć członków,
ale to, że ja jako wieloletni fanatyk Barcelony, całym sercem ANTYREAL antyCassilas i anty wszystko co jest z tym klubem związane,
mam pełne prawo i nie muszę popierać reprezentacji Hiszpanii, co więcej marze aby oddzieliła się od Hiszpani Katalonia aby wielu wychowanków Blaugrany grało dla Katalonii, owszem ucierpi na tym Hiszpania ale nikt nie zmusi mnie do kibicowania tej reprezentacji,
oczywiście w sytuacji meczów Hiszpanii z np. Anglią, Holandią, Niemcami, Francją, Włochami będę za nimi,
ale mam prawo i zawsze będę za Brazylią i Argentyną,
jak ktoś chce mnie tylko odbierać w pokroju fanatyzmu to dobrze zgadzam się jestem fanatykiem futbolu Barcelony, futbolu Brazylii i futbolu Argentyny,
nie będę schodził do waszego poziomu dzieci neostrady i minusował i obrażał Was, Wy jesteście bardzo bojowi przy klawiaturze ale tak to jest:
' NA SWOIM PODWÓRKU NAJGROŹNIEJSZY JEST NAWET NAJMNIEJSZY PIES'
0
0
normalne że będę za Brazylią i to nie kwestia że jest tam Neymar, zawsze jestem jeśli chodzi o reprezentacje za Brazylią i Argentyną,
Hiszpania to nie Barcelona
0
skład Hiszpanii jaki powinien wystawić Del Boqsue:
VALDES !
Azpilicueta Pique Ramos Alba
Sergio
Xavi Iniesta
Fabregas Soldado Pedro
dużo się nie pomylił ale 2 istotne błędy !
0
jedyny plus z wczorajszego meczu ,że nie grał słaby Xabi Alonso
0
gol meczu Suareza :)
0
na mś 2014 Brazylia Argentyna wybiją Hiszpanii piłkę z głowy !
0
wczoraj najpierw ogarnęła mnie złość jak okazało się, że mecz nie będzie transmitowany o 23:30 czasu polskiego,
a chwile później dostałem furii wyłączyłem tv i poszedłem spać nie mogę znieść takiej ignorancji debilizmu Del Bosque !!!!
jak mógł wystawić tego ..... między słupkami,
od wczoraj nie kibicuje Hiszpanii dopóki Casillas będzie w niej bronił,
mimo że od wielu lat jestem fanatykiem Barcelony to jednak moje serce jeśli chodzi o reprezentacje było jest i będzie przy Brazylii i Argentynie,
uwielbiam np. Xaviego ale na pytanie Ronaldinho czy Xavi bez mgnienia oka mówię R10 idol !
0
Agent Kościelnego robi wszystko aby jakiś kub wyłożył jak największą kasę za swojego podopiecznego a on sam dostał lukratywny kontrakt a jak lepiej podbić cenę jak nie poprzez podanie takich gigantów europejskiej piłki jak Barcelona i Bayern.
0
na całe szczęście Cesc uspokoił mnie swoimi wywiadami,że zostaje z nami do końca kariery Vamos Mistrzu!
0
zdecydowanie mocniejsza jest grupa A, myślę, że szyki najmocniejszym na papierze, pokrzyżuje Meksyk lub Nigeria
0
w tvp sport o godz. 20:30 i 23:35
0
skończcie z tym Pepem był z nami dziękujemy Misterowi za wszystkie trofea, teraz jest po drugiej stronie barykady i jest naszym WROGIEM,
cel Barcelony zniszczyć zdemolować Bayern w nowym sezonie aby szybko historia się odwróciła i abyśmy triumfowali różnicą kilku bramek.
Bayern to najgorsza niemiecka drużyna, najbardziej szwabska Pep zrobił najgorszy ruch jaki mógł,
futbol jest piękny jak Niemcy przegrywają!
zawsze anty Real, zawsze anty Bayern
0
Thiago zasługuje aby w przyszłym sezonie grać co najmniej w całym pucharze króla, aby jasno dostał deklaracje w obecności kolegów od trenera że w Copa Del Rey rządzi Thiago nie Xavi, coraz bliżej zmiany hegemonii, gra Barcelony po kilku sezonach stała się nudna i przewidywalna dla przeciwników a dzieję się to najbardziej NIE za sprawą Pedro Sanchez Villi Messiego tylko zwłaszcza przez WYPALENIE Xaviego i Iniesty co ze statystyk na ich korzyść jak statystyki nie grają i nie dadzą nam lm,
czas na rewolucje zwłaszcza w środku pola, przynajmniej taką że Xavi zagra w kolejnym sezonie 50% mniej meczów niż w tym co już jest za nami,
musi zrozumieć to Sztab, cała drużyna a przede wszystkim sam Xavi, mam nadzieję że jest inteligentny i zrozumie że to wszystko będzie tylko dla dobra drużyny.
W pamięci cules i w historii futbolu i tak zapisał się już Generał wielkimi literami.
0
dlatego jeśli Zarząd zachował resztkę rozsądku i jeśli zawodnik uparcie będzie dążył do gry w innym klubie powinien zostać na ten rok wypożyczony, jak dla mnie najlepszym ruchem byłoby dla Thiago wypożyczenie roczne do Atletico Madryt, klub będzie grał w pucharach drużyna na pewno zakupi klasowego snajpera za pieniadze po Falcao a może kupić nawet z 2-3 klasowych piłkarzy, na rozegraniu tam Thiago miałby ręce pełne roboty i w Atletico spokojnie zagrałby większość meczów w pierwszej 11, a za rok wrócił by do nas, ponieważ Xavi Iniesta nie będą wiecznie młodzi i w formie.
Oczywiście całym sercem wierzę, że Thiago mimo wszystko zostanie w Barcelonie, podobne dywagacje miał Xavi w młodości który też mógł trafić do MU ale został w Blaugranie i na pewno nie żałuje, osobiście uważam że Thiago nie powinien mieć w głowie mś 2014 a skupić się na grze w Barcie a jego myśli powinny być na turniejach w 2016 i 2018, wtedy jego blask i reprezentacji Hiszpanii może na nowo rozbłysnąć, myślę, że w 2014 turniej wygra ktoś z trójki : Niemcy, Brazylia, Argentyna i po tym turnieju będzie kończyć się era niektórych cracków z hiszpańskiej piłki m.in. Xaviego, Puyola, Casillasa a w ich miejsce będzie wchodził m.in. Thiago, De Gea
0
całym sercem jestem za Thiago w Barcelonie, jeśli sam zawodnik zdecyduje i nie dziwię się mu w cale, że chce jak najwięcej grać i Barca nie da mu tej szansy bo konkurencje ma największa na tej pozycji na świecie Xavi Iniesta Fabregas to jestem za tylko i wyłączenie wypożyczeniem Thiago, aby mógł grać 80-90% meczów i mógł pojechać na wymarzone mś 2014 w Brazylii,
Bayern nie daje mu pewności gry adaptacja do nowego stylu nowej ligi, kolegów mogłaby być długa i nie daje mu szans na grę w pierwszym zespole w większości meczów,
największa szansa na grę w pierwszym zespole dla Thiago to mimo wszystko MU, nie wspominając o innych drużynach gdzie pewnie także grałby pierwsze skrzypce np. Liverpool Tottenham ale te drużyny nie są nim raczej zainteresowane, choć tam na rozegraniu mógłby poszaleć i mieć przez cały sezon hegemonię,
0
Bartra co najwyżej może zostać wypożyczony, nie ma mowy aby został w pierwszej drużynie, pokazał że gra jak jeździec bez głowy,
wiem że każdy wierzy mocno w idee klubu La Masia ale jak narazie Bartra nie ma atutów aby zostać w klubie, owszem jak za 2-3 lata się rozwinie może wrócić, zna klub i filozofie, niech Zarząd zdecyduje czy lepiej wypożyczać zawodnika czy sprzedaż z prawem odkupu
0
Valdes, Rafinha Thiago Tello Sanchez Deulofeu Bojan powinni zostać lub być wypożyczeni,
reszta na sprzedaż
0
atak Barcelony po przyjściu Neymara napewno ma większe pole manewru i pozwala na wiele nowych wariantów gry,
ale wcale to nie przekreśla grania na pozycji środkowego napastnika Pedro, a na bokach Neymar i Messi,
Pedro jak ryba w wodzie czuje się gdy dostaje piłkę po szybkiej kontrze lub doskonałym prostopadłym podaniu od kolegów z linii pomocy lub obrony gdy zostaje sam na sam z bramkarzem, gdy Barcelona nie potrzebuje już nic więcej jak tylko doskonałego wykończenia, podobnie jak w sytuacjach w których czy Henry czy Eto Messi czy iniesta brylowali na skrzydłach a w polu karnym czekał na dobicie do bramki piłki Pedro on do takich akcji się nadaję i nikt mi nie powie, że nie powinien być nadal tak wykorzystywany,
tylko że nasza Barcelona w ostatnim sezonie Pepa i aktualnym Tito zapomniała o takiej grze zwłaszcza w meczach z PSG i Bayernem a w takich meczach takie akcje i gole Pedro mogły okazać się kluczowe,
ale jest to też wybór wtedy taktyki w której Messi przestaje aż tak brać na siebie odpowiedzialność za strzelanie goli nie goni rekordów tylko asystuje właśnie m.in do takiego sprytnego piłkarza jakim jest Pedro, mógłby to być element gry bardzo skuteczny, a na pewno zaskoczyłbym większość rywali spodziewających się wykańczania akcji przez samego Leo.
mam nadzieję że w nowym sezonie się to zmieni, że Leo mimo że jest najlepszym w historii futbolu nie będzie 'świętą krową' i usiądzie na ławce podczas rotacji a zwłaszcza wtedy gdy będzie bez formy, lub kontuzjowany nie nadający się aby pomóc drużynie,
zrozumie co to rotacja i że Barca będzie zmieniała często zwłaszcza linie ofensywną i inny atak będziemy oglądać w pucharze inny w lidze a jeszcze inny w lm, pozwoli to na często grę i Sancheza i Pedro ale także i Thiago Fabregasa Tello i Songa
0
Pedro miał w kratkę rok tak jak argumentujesz, ale miał przynajmniej mecze chwały w kadrze grał doskonale, był i aktualnie pozostaje najlepszym napastnikiem reprezentacji Hiszpanii podczas indolencji Torresa i problemów ze zdrowiem i powrotem do formy Villi,
a Sanchez mimo że nie napisałem tutaj na forum jednego komentarza na temat jego słabej gry i mimo mojej sympatii do niego miał cały sezon nie w kratkę tylko słaby, owszem końcówka opiewa optymizmem dlatego napisałem, że Alexis będzie ważnym ogniwem na kolejne lata i dobrze że jest z nami, ale problem Pedro w Barcelonie to jego ustawienie i gra pod Messiego, wierzę mocno że w nowym sezonie hierarchie mocno zachwieje Neymar oraz Fabregas i Thiago zabierający hegemonię w środku pola Xaviego i Iniesty, a to wszystko tylko pozytywnie odbije się na całej drużynie i wtedy tak doskonały, kluczowy piłkarz Pedro ukaże swój kunszt i będzie strzelał wiele decydujących goli dla Blaugrany, ciężkie zadanie czeka Tito ponieważ na każdej pozycji będzie miał kilku konkurentów ale sezon jest długi a na koniec sezonu mistrzostwa świata którego nikomu tak bardzo nie będą zaprzątać głowy jak Messiemu,
nie jestem jak Wy tutaj wszyscy - 'sponiewierać, zwyzywać, wyrzucić'
mocno wierzę w Sancheza Pedro Neymara, super zmiennika Tello,
i przede wszystkim coraz częstszą grę na pozycji rozgrywających Thiago i Fabregasa, dla mnie przede wszystkim liczy się dobro drużyny i jej sukcesu,
popieram 100% Tito Pedro,Valdesa,
nie popieram Rossela, sytuacji z Guardiolą, Valdesem, Abidalem, ale to długi temat....
0
a ja to bym chciał nakopać do dupy Tobie i wszystkim antyfanom Pedro, Tito.
wierzę że Tito zostanie "Fergusonem Barcelony" z 20 lat przy sterach tego statku, a Pedro to piłkarz genialny w nowym sezonie wierzę i w Pedro i Fabregasa,
za to Xaviego Thiago Sancheza widzę jako świetnych rezerwowych zmienników.
0
Alexis będzie dla nas bardzo ważny w kolejnych latach, ale piłkarzem klucz w Barcelonie pozostaje Pedro uwielbiam go i wierzę że Pedro zamknie jeszcze nie raz usta wielu tutaj 'znawcom'
0
szkoda mi kolejny raz skrzywdzonej przez sędziego Irlandii !
na mś 2014 królować będzie Argentyna lub Brazylia zobaczycie !
0
i bardzo dobrze nie chcemy go na Camp Nou,
w końcu czekamy na wysokiego bramkarza, młodego,
najlepszy na świecie jest De Gea, ale może Ter Stegen się rozwinie