0

powtarzam Tito - "Fergusonem" Barcelony o tym marzy wielu socios nie mówi tutaj o tych dzieciakach których aż roi się na tej stronce

0

Filarem to on był w Liverpoolu szkoda że odszedł z The Reds,

0

Popieram to był wielbłąd Pepa

0

najlepiej wyrzucić Ciebie i wszystkie dzieci neostrady z tej strony

0

sprzedać ! nie zastanawiać się, na pozycji defensywnego pomocnika Sergio i Song zjadają na śniadanie Masherano, a jako stoper jest fatalny,
świetny piłkarz grający z sercem ale obiektywnie za słaby na Barcelone

0

Pep już jest moim wrogiem rywalem, liczy się tylko Tito i Barca,
mam nadzieję że zmiany będą na górze, wróci Laporta odejdzie Rossel.

0

http://www.meczyki.pl/skroty/26341/brazylia_francja_30.html

co mnie cieszy to że Neymar w Brazyli nie gra na szpicy, ale świetnie czuje się też za plecami kolegów jako 'klasyczna 10',
dobre zawody Neymara wygrana piłkarskich królów także cieszy,
finał marzeń na mś 2014 Brazylia - Argentyna bardzo możliwy

0

po raz enty Neymar i pieniądze, może lepiej jak redakcja zajmie się udostępnianiem filmików z jego najlepszymi golami i akcjami,
możliwościami jakie wniesie do Barcelony.

0

0

Sprzedać nie zastanawiać się

zostawić ewentualnie klauzule odkupienia zawodnika

0

De Gea to zamiast tych beznadziejnych porad niech się pakuje i zaczyna kolejny sezon w barwach Blaugrana

0

wartość jego to 5-6 mln ale że Valencia szuka kasy to oferuje go Barcelonie, a wiadomo kwota transferu dla Barcelony Realu zawsze jest podbita, bo to obrzydliwi bogacze więc z kogo zdzierać forse jak nie z nich ? proste

0

Barca aby myśląc o Mangali musi sprzedać kilku graczy, Bojan, Afellay Villa,
a jak narazie mam wrażenie że David chce pokazać się na Pucharze Konfederacji z jak najlepszej strony i wygrać z reprezentacją ale i także wygrać osobiście pierwszy skład w barwach Blaugrany,
atak Neymar Villa Messi także brzmi imponująco myśląc o ich szczytowej formie ale czy to jeszcze jest możliwe, presja w Barcelonie jest ogromna i na pewno łatwiej byłoby sie odbudować piłkarsko Asturyjczykowi w barwach Tottanhamu czy Arsenalu, wydaję mi się że Villa jednak doskonale czuje się w Barcelonie a przede wszystkim w swoim kraju Hiszpanii i mimo wielu spekulacji on najbardziej widzi się sam na kolejny sezon jako 'klasyczna 9' Barcelony, ewentualnie Valencii, Atletico.

0

i o to chodzi Fabregas z nami do końca jego swojej kariery zawodowej, takiej Perły się nie rusza,
jeszcze tylko aby Thiago z nami został i drużyna kompletna,
ucieszyłaby mnie zamiana Masherano za młodego silnego defensora, Tito nie miałby problemu co robić z Javierem a on by sobie jeszcze pograł ale w innym klubie bo u nas jest za słaby.

0

Mathieu bardzo solidny i silny zawodnik, ciężko powiedzieć czy dostosowałby się do stylu Barcy

0

Kompany
Luiz
Silva
Hummels
są nie na sprzedaż.

Marquinhos
Vertonghen
Ingo Martinez
Barca nie kupi bo są dla niej za drodzy, po zakupie Neymara klub chce pewnego stopera z doświadczeniem, zwrotnego ale za małe pieniądze

0

Montoya wypożyczony nie no zajebiście zamiast robić z niego już w wielu meczach podstawowego gracza, w nowym sezonie w pucharze króla Montoya pierwszy skład, w lm w meczach o mniejszej wadze Montoya pierwszy skład, w lidze hiszpańskiej podobnie, tak aby odciążyć troche D. Alvesa i aby on w meczach o stawkę grał na swoim najwyższym poziomie dobre rozwiązanie dla tych dwóch zawodników.
Montoya to przyszłość Barcy, gotowy do pierwszej drużyny tak jak i Thiago,

wypożyczyć to można Bartre Rafinhe Sergio Roberto Dos Santosa

0

saga na tej stronie pod tytułem "Transfery Barcelony 2013/14"
jest bardzo nie przemyślana każda bzdura, sensacja w stylu 'bravo' jest nie przemyślana i wpisywana jako kolejny news a 3/4 z nich już po kilkakrotnie się powielają, ja rozumie,że redakcja jest rozliczana z dodawanych artykułów i to wpływa na popularność strony ale nie o taką jakość nam chyba chodzi, a raczej zauważam tutaj brak jakiegokolwiek profesjonalizmu,
rozdział 1 Neymar w Barcelonie - na całe szczęście dla redakcji nie zakończył się fiaskiem i Brazylijski crack i nadzieja na przyszłość piłki nożnej trafił i wszystkie te namolnie powtarzające sie informacje na temat rozmów z piłkarzem i kupna go artykuły zalewały nasz serwis strumieniami każdego dnia, czy zamiast nich nie wystarczyło 4-5 artykułów konkretnych i rzetelnych?
To co się dzieje teraz z rozdział 2 Obrońca w Barcelonie to już przechodzi ludzkie pojęcie wypisujecie tyle bzdur nie istotnych że głowa mała, po co to rozpisywanie kogo potencjalnie Barcelona mogłaby mieć, kogo nie, kto by sie nadał kto nie.
Przecież lepiej napisać konkretnie informacje spośród których piłkarzy Barca kogoś wybierze, a nie po raz 20 czy 30 wypisywać Thiago Silve jako potencjalne wzmocnie to powielanie na prawde przywołuje mdłości,
a jeśli klub nie kupi nikogo na tą pozycję to wystarczy raz ustosunkowac się przez redakcję do tej sytuacji i tyle bez rozpisywania nie kończących się epopei na temat kto może, kto nie może do nas trafić...
a może po zamknięciu tematu ze stoperem zaczniecie nas zamulać tematem nowego bramkarza? De Gea Ter Stegen Loris Szczęsny a może i za darmo Fabiański tak aby tylko było o czym pisać.....

0

Hiszpania lub Brazylia wygra puchar konfederacji,
ale najważniejszy puchar 2014 wygra ARGENTYNA !!!

0

ja tam życze Guardioli w Bayernie samych porażek,
po pierwsze jestem Polakiem,
po drugie fanatykiem Barcy,
Proste

0

tak jestem za tym aby Tito był "Fergusonem" Barcelony,
całkowicie obiektywnie popieram w pierwszej jedenastce Pedro i Fabregasa,
Pedro to piłkarz klucz dla Barcelony i wierzę że w nowym sezonie jego czas nadal powróci.

0

uwielbiam Ville jak i większość cules z Katalonii ale sam nasz Crack wie że przyjście Neymara i Sanchez i Pedro i super rezerwowy Tello utrudnią mu strasznie regularne występy w barwach Blaugrana, a dla Villi priorytetem będzie mundial w Brazyli a aby tam jechał jako podpora kadry i w najwyższej formie potrzebuje grać dlatego mimo wszystko wydaję mi się, że wybierze on grę w Arsenalu.
Oby tylko Thiago miał w sobie pokorę i pozostał z nami przedłużył kontrakt i czekał może za rok 2 dostanie pozycję za Iniestę i razem z Fabregasem będą dowodzić grą Barcelony.
Oczywiście mocno wierze że klub zrobi wszystko aby Cesc czuł się doceniony i komfortowo w szeregach Barcelony.

0

a gdzie Legia Warszawa w 4 grupie?

0

jeśli Villa odejdzie a tak niestety raczej się stanie to skład na nowy sezon:
Valdes
Alves Luiz Pique Alba
Sergio/Song
Fabregas Iniesta
Pedro Messi Neymar

ze stałymi rotacjami w trakcie meczu trio w ataku .

Rezerwowi (kolejność od najwazniejszych):
Xavi, Sanchez, Thiago, Puyol, Montoya, Adriano,Tello, Ter Stegen,

0

Paradoksalnie BArca jako drużyna wróciła do swojej formy i jakości dopiero bez Messiego, owszem granie na luzie gdy tytuł juz został wywalczony też pomogło ale nagle lepsza jakość i znajdowanie swojej roli na boisku przez Pedro, Sancheza, Ville i Cesca jednak o czymś świadczy, nie muszą się skupiać panicznie na szukaniu Leo i dogrywaniu mu tylko sami pokazują swój kunszt strzelecki i jakość piłkarską a wszyscy są genialnymi piłkarzami,
a i Xavi z Iniestą nagle przypomnieli sobie o dobrym rogrywaniu.
A w nowym sezonie przyjdzie jeszcze Neymar który na pewno będzie chciał od pierwszego meczu grać pierwsze skrzypce w Barcelonie i będzie jeszcze większa rywalizacja, oby to Tito dobrze poukładał i nie było tylko większego zamieszania, przede wszystkim Barca najpierw musi być drużyną a dopiero później liczyć w decydujących momentach na swoich Cracków.

0

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=UDn6X3W7RSQ#!

0

statystycznie to po Leo najlepszym w tym sezonie był Fabregas,
nowy sezon i wielka zmiana Xavi na ławke Fabregas pierwsze skrzypce jako rozgrywający lider pomocy !

0

Najważniejsze że Polak Marcin Lijewski triumfował !!! POLSKA POLSKA POLSKA !

0

David Luiz to istna perełka w światowym futbolu w Benfice rozblysnął genialnie, Chelsea i gra w lidze angielskiej mimo wszystko przystopowaly go, ale w Barcelonie i lidze hiszpańskiej mógłby stać sie jednym z najlepszych na świecie, jak najbardziej czekamy z otwartymi rękami na transfer, kolonii brazylijską oby była jak największa oni dają radość Barcelonie

0

Nie potrzeba nam starego bramkarza chyba że Zarząd chce kupić od razu 2 bramkarzy ale nr 1 - Ter Stegen

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?