PSK_FANATYK
Dołączył/a: kwiecień 2011
PSK
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
zagra w Gran Derbi za Masherano
0
Valdes
Alves Pique Masherano Adriano
Song
Xavi Iniesta
Messi Pedro Neymar
0
czy my gramy z ogórkami? czy z drużyną z lm ?
0
problem Barcy to Masherano jak za niego zobaczymy np. Mangale to będzie całkiem inna Barca, swoją drogą ciekawy jestem czy w następnym sezonie Martino nie namiesza w linii ofensywnej, mamy naprawdę ciasno w ofensywie, między innymi dlatego odszedł Thiago,
a każde chociaż jedno nowe nazwisko zrobi jeszcze większe zamieszanie
0
np. jeden stoper to ktoś z:
Mangala
D.Luiz
Hummels
Vermalen
Subotic
Verthongen
0
spoko uważajcie inaczej, oby tylko nie sprawdziły się moje słowa, że przez absencję Cesca - Barca straci pkt, bo Sociedad to nie chłopcy do bicia i zawsze mogą wystrzelić z formą jak w eliminacjach do lm
0
Martino moje cele dla Ciebie:
- kupno 2 bramkarzy - jednego z nich wielkiej klasy - De Gea, Courtois,
, drugiego pokroju Ter Stegena
- kupno 1 stopera z top 5 na świecie
- kupno 2 stopera - młodego który się rozwinie i będzie solidniejszy niż Bartra Masherano
0
to napisałem wyraźnie niech Cesc zagra 60 minut z Sociedad a Xavi 30 taką rotację i oszczędzanie rozumie,
aktualna Barca bez Fabregasa Messiego i Neymara nie istnieje to oni ciągną ten wózek,
a Xavi to grająca legenda niestety nie gotowa już na cały mecz
0
Arsenal jest pierwszy !
chociaż moje marzenie to aby w tym sezonie o mistrzostwo Anglii biły się 2 kluby LFC i Arsenal : )
0
Bartra to nie poziom Barcy - ale jak już to może grać za Masherano, Pique przy absencji Puyola jest nietykalnym filarem
0
wątpię aby Messi zgodził się na absencję u Martino,
Messi jest inaczej traktowany od innych zawodników,
owszem chce jego absencji zwłaszcza w sytuacji gdy np. w weekend gramy ze średnim zespołem a w tygodniu czeka Barce walka w fazie pucharowej ligi mistrzów, lub starcie z Realem, wtedy to daję odpoczynek i uniknięcie kontuzji przez Najlepszego na świecie,
myślę, że Messi dostanie odpoczynek w la liga pod koniec sezonu o ile Barca będzie miała np. 15 pkt przewagi nad drugim miejscem i 5-6 kolejek do końca wtedy Martino będzie tylko stawiał Leo do walki w lm, aby odpoczywał przed mś
0
tacy piłkarze w aktualnej Barcie jak Messi Cesc Neymar powinni być nietykalni i grać w każdym meczu od pierwszej minuty, ewentualnie przy prowadzeniu 2-3 golami można ich zdjąć w 60minucie, to pozwala im na utrzymanie formy, ciągłość meczową,
a tak na rozegraniu zobaczymy zamulającego Xaviego który już nie jest w stanie grać na wysokich obrotach 90minut i w cale mu się nie dziwie, dlatego lepszy jest jako tylko i wyłącznie zmiennik na zmęczonego rywala
do tego Iniesta szukający formy
i duet na rozegraniu Iniesta Xavi przestał funkcjonować,
brak Fabregasa = zaczynam mieć obawy o pierwszą stratę pkt w tym sezonie z Sociedad
0
nie rozumie Martino nie rozumie,
to Xavi powinien grać tylko 20-30 minut jako rezerwowy za Iniestę lub Cesca,
a Cesc powinien być cały czas w pierwszym składzie i to od Fabregasa trener powinien zaczynać ustawianie składu w linii pomocy!
0
idealny system w ataku to Neymar i Messi rozpracowujący rywala mając na rozegraniu Fabregasa a i z Iniesty jak wróci mu forma będzie pożytek, a mający wolną przestrzeń Pedro na zmianę z Sanchezem 'dostawiają nogę' lub w akcji jeden na jeden dobijają rywala, taki system może nie daję Leo 60 goli a np. 40 ale pozwala na większe możliwości, oszukanie rywala, a gole Pedro lub Sancheza będą kluczowe
0
dokładnie niestety tak jak i na stronie kibiców Realu jak i innych klubów tak i u nas na Barcie masa ludzi to hejterzy, dzieci neostrady, sezonowcy.....
0
wystarczy, że Pedro będzie chociażby ze słabszymi tak punktował rywali jak z Levante czy Rayo to na koniec sezonu zobaczymy go z liczbą ponad 20 goli i cześć i chwała wtedy mu będzie za to, bo ktoś też musi odciążyć zwłaszcza Leo od strzelania goli w każdym meczu, taki mecz jak z Rayo i gole Pedro i Cesca były niezwykle ważnego nie dla samego Pedro ale dla całej drużyny, jak morale idą do góry to rośnie mobilizacja całej grupy
0
w tym sezonie Pedro strzeli ok 15 goli :) Neymar ok12-14
Sanchez ok 12, a Messi..... tego nikt nie potrafi przewidzieć - impossible is nothing
0
Valdes
Alves Masherano Pique Adriano
Song
Fabregas Iniesta
Messi Pedro Neymar
0
jeśli Tello się nie rozwinie to za rok zostanie za dobre pieniądze sprzedany a Barca ma zawsze szanse spróbować w nowym sezonie w pierwszym składzie Afellaya Bojana lub Cuence,
był czas u Pepa, że Cuenca grał pierwsze skrzypce w wyjściowej 11 i dużo lepiej prezentował się niż Tello, niestety zjadły go mocno kontuzje podobnie Afellaya, do dziś mam przeda oczami jego asystę z Realem, jeden z najważniejszych momentów tamtego sezonu - tylko jedna akcja po której transfer Affelaya się spłacił
0
Masherano jest mocno eksploatowany ponieważ Martino doskonale wie, że jak tylko El Capitano wróci do zdrowia to Barca w Gran Derbi i w decydujących meczach sezonu zagra linią defensywną:
Valdes
Alves Puyol Pique Adriano/Alba
dlatego póki co z braku laku i z ukłonu wobec rodaka daje mu jak najwięcej pograć
0
liczę na co najmniej 10 kolejnych wygranych
0
Valdes sprzedany w zimowym oknie nie no nie wierzę co za gafa, to mnie rozbawiłeś he he he he he he he he he he he he
0
Reina jest jednym z największych bramkarzy w historii mimo, że jest słabszy od Valdesa i Casillasa, naprawdę szacunek dla Reiny wiele lat na wysokim poziomie a i mentalnie genialnie wspiera kadrę,
przykre dla Polaków jest to że ten ulubieniec Beniteza wyrzucił z The Reds naszego Jerzego Dudka, chociaż dla niego może była to strata sportowa bo zagościł na stałe na ławce rezerwowych ale Real mu słono zapłacił za grzanie ławy - jak to mówią : Jerzy Dudek - najlepiej zarabiający kibic Realu :)
0
a przecież może być tak że:
De Gea lub Courtois lub Ter Stegen jako pierwszy bramkarz zakupiony,
a jako 2 lub 3 Guzman,
(najlepsza opcja De Gea lub Courtois ale nie wiem czy są do wyjęcia)
chociaż dziwie się że Barca tak wielki klub i lat tak ryzykuje nie mając tak naprawdę nawet nie 2 a 3 dobrych bramkarzy, prawda jest smutna, że poza Valdesem który jest jednym z najlepszych bramkarzy w historii futbolu a aktualnie jest to najlepszy bramkarz reprezentacji Hiszpanii to niestety Pinto na boisko bardzo mało daje, powoduje niepewność i zwiększenie tylko szansy na utratę gola, od początku był to człowiek bardzo ważny na ławce rezerwowych jak i w szatni Barcelony i poza nią, taki dobry duch zespołu, coś jak Reina dla kadry Hiszpanii,
a co w sytuacji jak nagle pech i Valdes i Pinto łapią kontuzje, nie pomyślał o tym ani Pep ani Tito i może warto o tym pomyśleć, na najwyższym poziomie rozgrywek na jakim gra Barca i to przeważnie na 3 frontach szansa na kontuzję bramkarzy jest spora i jest to granie od kilku sezonów na sporym ryzyku, wiem że większość drużyn gra mając 2 bramkarzy ale Barca jest tak bogata, że bez problemu może mieć 3 dobrych golkiperów,
a skoro za dobre pieniądze można by kupić 2 bramkarzy to na bramkę na pozycję nr1 powalczyć o De Gee lub Courtoisa na nr 2 Ter Stegena a nr 3 Guzmana lub innego golkipera którego uda się kupić za dobre pieniądze.
0
Oby Barca oddała pkt tylko Celtom i oni awansowali z nami
0
Iniesta jakby miał już odejść to wybrałby Man City, ale nie wierzę że będzie aż tak głupi i da się sprzedać za lepszy kontrakt
0
hehe Neymar nie ma kompleksu Messiego bo wie, że jest on jednym z niewielu na świecie który w przyszłości będzie najlepszy na świecie
0
już NEymar zrobił wiatraki z całej defensywy Portugalii z Pepe na czele, kręcił go w murawe jak chciał,
a Pepe piłkarski debil będzie miał problem kogo brutalnie faulować Messiego czy Neymara - szanse na czerwoną kartkę dla Pepe rosną dwukrotnie
0
Jak na razie Neymar jest autorem najważniejszego gola tego sezonu, to Neymar dał nam superpuchar, wielki szacunek, Neymar będzie jednym z największych Brazylijczyków w historii piłki nożnej wszystko przed tym Młodziakiem! Vamos NEYMAR !
0
Pedro i Valdes - Zawodnikami meczu 9,5
Fabregas - 9 lider pomocy
Messi Neymar 8,5
Song 8