0

Złej baletnicy....

0

Ale sie bawią, a w Polsce człowiek godnej pracy po studiach nie może znaleźć. . . . .

0

Zakup tylko Reiny to dramat. Zakup Reiny wraz z Ter Stegenem jeszcze się zgodzę, pod warunkiem że Reina będzie ważny w szatni, mentalnie i do dyspozycjii jako zmiennik czyli taki następca Pinto a za Valdesa bramkarzem nr 1 będzie Ter Stegen, młody, utalentowany, perspektywiczny- Niemcy od lat mają bardzo dobrą szkołe bramkarzy.

0

Czytaj uważnie artykuł! Klauzula odejścia za Tello 25 mln!!!!!

0

Barca powinna sprzedać Tello o ile ktoś zapłaci te 25 mln i dać szanse Cuence i Afellayowi, a najlepiej pieniądze za sprzedaż Tello od razu zainwestować w Wilshera lub Koke

0

Złota Piłka Messi
Najlepsza drużyna Bayern
Najlepszy Trener: Heynckes

0

Co do bramkarzy dobra analiza o ile Napoli nie wykupi Reiny z Liverpoolu a powszechnie wiadomo, że Benitez lubi stawiać na swoich pupili, Napoli ma też spore atuty na wygranie ligi włoskiej lub ligi europejskiej, więc przy sukcesie Napoli - Reina może zostać we Włoszech dodatkowo Barca może stracić na rzecz ich Masherano.
Co do kwesti obrony i pomocy to takie nazwiska jak Hummels, Mangala, Reus, Gundogan to fakt genialni zawodnicy ale to są perełki we wspólłczesnym futbolu i na zakup 2 z takich piłkarzy Barca musiałaby wydać krocie.
Niewiem jak klub prosperuje ale póki co wiadomo, że logo sponsora niestety nie zniknie z koszulek piłkarzy więc możliwe, że i gruba kasa jest na transfery.
Osobiście gdybym mógł sobie życzyć 4 wzmocnień w Barcie to postawiłbym na: Courtois, Ter Stegen, Hummels, Gundogan.

0

Rzadko już tutaj bywam ale jak wpadam to często napotykam na wypowiedzi Dinio - pierdzielisz jak potłuczony, jesteś jakiś himeryczny i maniakalny - obrałeś sobie drogę dogryzania i skłócania fanów Barcy? większość twoich wypowiedzi nie jest pokryta wiedzą o futbolu

0

Złoty But, Mistrzostwo La Liga , Messi mimo kontuzji trwających od kwietnia ma nadal szanse na wygranie kolejnej złotej piłki.

0

Wolę takiego Fanatyka jak Rosell niż takiego hipokryte jak Ty Dinio, idź na stronę Białych lub innego klubu i tam siej ferment!

0

Złota Piłka powinna rozbić się w głosowaniu na tylko 2 kandydatów Cristiano i Messiego, Leo miał na pewno lepszy pierwszy okres brany pod uwagę przez głosujących do tego mistrzostwo La Liga i Złoty But, Cristiano za to jest aktualnie w lepszej formie, imponuje od początku sezonu 13/14 zwłaszcza w LM i w La Liga, w reprezentacjach obaj magicy są jeszcze bardziej mocni niż byli.
Ribery indywidualnie jest świetnym graczem ale nie można go porównywać do umiejętności i gry Leo i Cristiano jest to różnica klasy. Ribery to bardzo pracowity piłkarz idealny do gry zespołowej i za to można dawa mu pokłony.

Niemcy powinni zebrać nagrody w kategori drużyna roku i trener roku bo na pewno najmocniejsi w tych kategoriach w zeszłym roku byli: Bayern, BVB, Klopp i Heynckes i daleko w tyle zostawili inne wielkie drużyny i trenerów.

0

Jeśli Złota Piłka jest przyznawana za umiejętności to Messi w tym roku nadal nie ma konkurencji, 2 miejsce przy takim czynniku branym pod uwagę zajmie Cristiano, 3 Ibrahimovic 4 Ribery Lewandowski Falcao Neymar. Jeśli natomiast głosujący popatrzą na sukcesu zwłaszcza w LM to osobiście uważam, że niesprawiedliwie ale wybiorą Riberiego. Chociaż doceniając w ten sposób kogoś głosujący powinni by wybrać Bayern jako całość, owszem Ribery często był wiodącą postacią ale nie można zapominać o roli Mullera, Lahma, Shweinstengera czy Robbena który miał także jeden z najlepszych sezonów w karierze. Dlatego jeśli głosujący zachowają odrobine zimnego rozsądku to głosy powinni rozłożyć się na Messiego i Cristiano a każdy wie, że nie ma lepszego i bardziej zdolnego niż Messi, obdarzonego niesamowitym naturalnym darem od Boga. Jako drużyna triumf niestety należy się w głosowaniu Bayernowi, a w kategorii trener wiadomym jest, że wygra już nieobecny trener Bayernu.

0

A miał być już na obecny sezon kupiony Ter Stegen.... Teraz mógłby się wykazać. A tak zostajemy nam Pinto bardzo ważny w szatni ale jednocześnie mierny na boisku. Przed Barcą bardzo ciężki okres w La liga, na szczęście 1 miejsce w fazie grupowej LM jest rozstrzygnięte i copa Del Rey póki co nie ma ambitnych rywali.

0

Genialny zawodnik, genialny ! Jeden z najlepszych aktualnie na swojej pozycji na świecie. To dzięki zwłaszcza niemu i Ozilowi Niemcy mogą wygrać mundial 2014.

0

Przy dyspozycji Tello powrót Deulofeu to sprawa oczywista

0

Ikona Barcy !!!

0

Głosować wszyscy na NIE!!!!!! Aż zniknie logo sponsora z naszych kosZulek !!!!!

0

Betis w tym sezonie ma bardzo przeciętną obronę, jest nadzieja na manitę bez względu jaki skład pośle do boju Martino

0

mam wielki szacunek do Xaviego, mam z wyjazdu na Camp nawet jego i Leo koszulkę klubową,
ale prawda jest taka, że dobra a bardziej bym powiedział solidna ale bez błysku gra Xaviego w tym sezonie (oczywiście upływ lat i gra w tylu meczach w każdym sezonie nawet takiego Generała w końcu wykańcza) jest tylko możliwa dzięki genialnej grze od początku sezonu Sergio a także i świetnym meczom Songa, zwłaszcza Sergio inteligentną grą ukrywa braki zwłaszcza Xaviego ale i także Iniesty od początku sezonu, bardzo było to widoczne zwłaszcza w GD gdzie kilka błędów Xaviego i Iniesty gdyby nie asekuracja Sergio mogły się dla nas skończyć kontrą i stratą gola. Sergio znowu wrócił na pozycję nr 1 na świecie jako piłkarz od czarnej roboty, jako defensywny pomocnik

0

VV
Alves Bartra Puyol Adriano
Song
Cesc Xavi
Pedro Messi Neymar

taki skład będzie dzisiaj, chociaż osobiście postawiłbym za Xaviego - Sergi Roberto lub Iniestę,

jeśli Barca strzeli dziś 4-5 goli to mam przeczucie, że wbije coś Pedro a i Messi ma coraz lepszą formę i bardzo możliwe, że powtórzy wyczyn z Milanem,

0

siła aktualnej Barcy:
- Valdes w niesamowitej formie i nie pamiętam kiedy ostatni raz grał w takim skupieniu w każdym meczu,
- D.Alves lider naszej obrony, jego gra na całej linii boiska majstersztyk - najlepszy prawy obrońca na świecie,
- S.Busquets - świetny lider środka pola od czarnej roboty, jego inteligentna gra łączenie linii defensywnej z ofensywą i czyszczenie dosłownie wszystkiego pozwala ukryć Barcelonie słabości gry Iniesty i Xaviego,
- Fabregas - w presezonie i od początku sezonu dyrygował grą Barcelony, aktualny lider Barcy na rozegraniu, za każdym razem jak gra to daje świeżość Barcy i to w dodatku przynajmniej w połowie meczów grał nie na swojej pozycji jako fałszywa 9, trener i kibice muszą zrozumieć, że Xavi ławka a Cesc pierwsze skrzypce na rozegraniu,
-Neymar - przy słabszej formie i kontuzji Leo - ciągnie cały wózek Barcelony, kolejny geniusz zawitał na Camp Nou - crack w dokładnym tego słowa znaczeniu, Leo i Sanchez zawdzięczają w większości swoje gole Neymarowi, aktualnie z Valdesem i Sergio Neymar jest najmocniejszym ogniwem BArcy

0

piłkarz meczu z Milanem i przede wszystkim zawodnik ciągnący praktycznie w większości meczów ten wózek o nazwie Barcelona to Neymar, akcją w której zszedł z prawego skrzydła minął prawie połowę graczy Milanu i zabrakło tylko gola pokazał, że jest prawonożnym Messim - Neymar = Geniusz, jeden z najlepszych transferów w historii Barcelony, jego kontrola piłki i dryblingi są bajeczne, ma ten dar od Boga co daję mu to magiczne"coś" to co ma Leo i miał Ronaldo, Rivaldo, R10

0

Rozumie, że Redakcja musi non stop pisać jakieś newsy o Barcie aby serwis utrzymywał wysoki poziom dla czytelników ale rozpisywanie się o Milanie zwłaszcza w aktualnym sezonie gdzie jak narazie liga mistrzów i grupa Barcy jest całkowicie pozbawiona emocji, Barca spodnie wyjdzie z 1 miejsca, może będzie ciekawa walka między Celticiem a Milanem o 2 miejsce ale to nie sprawa tej strony. Dlatego może lepiej szukać newsów o Barcelonie, ciekawostkach o naszych zawodnikó o ich życiu prywatnym a także może ktoś z redakcji wysiłki się na jakiś ciekawy artykuł zawierający szerszą analizę dotyczącą Barcy Martino, rzetelnej opini o sile Barcy w tym sezonie, o kwestii wzmocnień na kolejne sezonu, o słabościach aktualnej Barcy etc etc
Uważam, że robienie sensacji z takiego meczu jak ten z Milanem i coraz wiecęj artykułów polegających tylko na bezsensownym przetłumaczeniu tekstu z hiszpańskich gazet lub portali - sensacji w stylu bravo,, skłania mnie do opini, że redakcja i strona fcbarca.com idzie w złym kierunku tak słabych portali jak Onet.pl czy wp.pl

0

Oj Messiah dobre wypowiedzi przeplatasz ze słabszymi, ta akurat bardzo marna

0

Nie skomentuje tej głupoty Twojej, Lewy musi zostać do końca sezonu w BVB bo ma szansę z nimi na triumf w lm i bundeslidze

0

Po co forsować skład na Milan, jak Barca ma już zapewnione wyjście z grupy i to w dodatku z 1 miejsca, aktualnie najważniejsza jest liga aby uciec na jak największą liczbę punktów Realowi i walczyć tylko z Atletico o mistrzostwo La Liga. Na Milan Martino powinien wypróbować nowe warianty gry i postawić na zawodników rezerwowych. Skład przykładowy: Oier, Montoya Puyol Bartra Adriano - Song Xavi Sergio Roberto - Pedro Mess(Dongou) Tello.
Leo powinien tylko i wyłącznie grać jeśli jest to wskazane do odzyskania przez niego formy.

0

Jeślinawet Barca kupiłaby Lewandowskiego to będzie on grał tylko podczas rotacji, Messi nie odda ataku, Martino przy zakupie klasycznej 9 przesunie alternatywne Leo na prawe skrzydło, wtedy atak będzie najprawdopodobniej Neymar LN, Lewandowski ŚN, Messi PN,
Gra Lewego będzie oznaczała zawsze absencję kogoś z ataku Alexisa, Pedro lub Neymara, przy aktualnej formie zwłaszcza Sancheza czy Neya ciężko znaleźć możliwość rotacji w ważnym meczu w której mógłby zagrać Robert a do tego na pozycji 9 gole potrafią zdobywać Cesc i Pedro. Robert ma jakość aby trafić do Barcy czy innych najmocniejszych klubów ale czy on jest nam potrzebny i czy za dużo u nas pogra - ciężko powiedzieć. Myślę, że lepiej jak trafi do Liverpoolu czy Arsenalu.

0

Lewandowski będzie idiotą jak odejdzie z BVB w styczniu, mają idealnie zgrany zespół, myślę, że najlepiej funkcjonujący jako drużyna w całej lidze mistrzów i są obok Bayernu jednym z najmocniejszych kandydatów do ostatecznego triumfu, czego oczywiście jak nie Barcie to życzę polskiej Borussi. Lewy powinien zostać w BVB i wynegocjować najlepszy kontrakt a jeśli tak bardzo chce zmienić otoczenie to powinien to zrobić dopiero po sezonie w letnim oknie transferowym. Musi jednak pamiętać, że cała Borussia Klopa gra pod niego i dzięki temu tak imponujące statystyki, zmiana otoczenia to bez względu na formę Roberta będzie oznaczać od nowa walkę o pierwszy skład.
Jeśli chodzi o kwestię Lewandowski w Barcelonie? To już dawno mówiłem, że jeśli Barca szuka alternatywy w ataku i klasycznej 9 to pasują do Barcy tylko takie nazwiska jak: Van Persi, Balotteli, Lewandowski, Falcao. Osobiście uważam, że Barcelonie nie potrzeba takiej 9, klub powinien powalczyć o Courtoisa i Ter Stegena, Gundogana i Hummelsa lub Mangale.

0

Reus aktualnie jest w top 5 na pozycji ofenswnego pomocnika na świecie jego pozycja to na pewno nie ławka

0

Na rynku jest wiele kąsków do kupienia: Courtois, Ter Stegen, Cassilas, Hummels, Mangala, Subotic, Verthongen, Vermalen, Alaba, Pogba, Wilshere, Gundogan,Reus, Koke, Lewandowski, Demba Ba, Balotelli, Diego Costa - mam nadzieję przynajmniej 2-3 z tych zawodników do nas trafi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?