0

Masherano musi odejść! Sprzedać go do Napoli, kupić Hummelsa

0

Akurat El Capitano w kilku nieporadńych akcjach defensywy Barcy, doskonale ratował tyłek swoim młodszym kolegom, szukając słabszych ogniw to postawiłbym na Pedro, Bartre, Adriano który zapewne od początku meczu nie czuł się najlepiej i efekcie zszedł.

0

To moja opinia ale znając realia to. Barca kupi Ter Stegena i jakiegoś bramkarza z Argentyny

0

Song i Sergio bardzo solidny mecz. Sergio nadal wrócił na pozcyję nr 1- najlepszy defensywny pomocnik na świecie, Busi jest w tym sezonie naszą opoką. Messi cały czas pod formą gra z obawą przed kontuzją lub z dyskomfortem. Szacunek dla Cesca że jako jedyny odważył się na strzał za pola karnego i opłaciło się bo uwieńczył tą próbę golem. Ogólnie był to słabszy mecz Barcy, lepszy wynik niż gra.

0

Courtois na ligę i lm, a Ter Stegen na copa Del rey

0

Barca powinna wydać 40mln na bramkarzy i kupić Ter Stegena i Courtoisa

0

Bez względu na formę Sancheza potrzebni są: Courtois i Ter Stegen, Alaba za Albe, Hummels za Masherano, Gundogan za Xaviego

0

Messi grał w tym meczu na poziomie 30-50% swoich możliwości, miał tak naprawdę tylko jeden sprint w swoim sylu i jeden strzał, czekamy na formę Leo! I tak jesteś najlepszy.

0

Dokładnie Cristiano liczył że osiągnie coś kolejną symulką tak jak w meczu z Juve wyrzucił z boiska Chelliniego za co powinien zostać zawieszony na 2 mecze

0

Neymar 9
Sanchez 8,5
Valdes 8,5
Sergio 8
D.Alves 8
Iniesta 7,5
Song 7,5
Cesc 6,5 (grał na ewidentnie nie pasującej mu pozycji, to typowy rozgrywający)
Xavi 6
Pique 6
Adriano 6 (o klasę lepszy jest na prawej obronie ale ta jest zarezerwowana dla Daniego)
Masherano 6

0

Zasługą siły Barcy w środku pola był tylko i wyłącznie Sergio a następnie Song, to Sergio uratował dobre występy Iniesty i Xaviego, którzy momentami grali mozolnie i zaliczyli głupie straty a ich błędy jak profesor naprawiał Sergio, idealnie maskował słabsze momenty swoich 2 starszych kolegów.
Xavi musi usiąść na ławce a Cesc musi zostać naszym pierwszym i jedynym rozgrywającym!

0

Popieram kwestię Iniesty, Zawodnik meczu: Neymar

0

może inaczej na to patrzymy i może na słaby Real to wystarczyło ale tak wypalony i spowalniający grę Barcy Xavi i do tego nie równy Iniesta w mojej opini nie wystarczą na zwycięstwo w lidze mistrzów, Barcelona przejdzie test dopiero jak zmierzy się z Bayernem, Chelsea, Arsenalem, BVB, MU, MC, Atletico

0

Oj Redakcjo, Iniesta mimo że w końcu zagrał o niebo lepiej niż w wcześniejszych meczach bo grał od początku sezonu piach, to jednak jego występ w Gran Derbi był daleki od ideału a już na pewno w ocenie po meczowej był słabszy o 2pkt. Od Neymara - bezapelacyjnie zawodnik meczu, ale także Iniesta był słabszy od Valdesa i Sergio - gdyby nie genialna gra Sergio to straty Iniesty i Xaviego mogły być bardzo bolesne dla Barcy. Xavi był do zdjęcia po 45 minutach, aż prosiło się o zmianę Sanchez za Xaviego i powrót Cesca na swoją nominalną pozcyję czyli na rozegranie!
Także, co do ocen: Najlepszy Neymar, na pozycji 2: Valdes Sergio Sanchez, pozycja 3: D.Alves, Iniesta.
Cieszy wygrana ale jak dla mnie błędne decyzje Martino we wstępnym ustawieniu: Cesc powinien grać za Xaviego na rozegraniu, Sanchez na ataku i Puyol lub Bartra za Masherano.
Mimo wszystko bardzo dobre zmiany w trakcie meczu.

0

VV- D.alves Bartra Puyol Adriano- Song - Iniesta Cesc- Pedro Messi Sanchez

0

poziom Gran Derbi był średni, emocje na w miarę niskim poziomie,
bardzo cieszy wygrana zresztą jak zawsze, bohaterzy meczu: Valdes Neymar Sanchez D.Alves,

Real zagrał bardzo przeciętnie, często wyglądał jak kompletnie rozsypana drużyna bez pomysłu na grę, bezbarwny (poza asystą) płaczący Cristiano, Bale w ogóle - bez komentarza.

Nie wiem na ile ten mecz pokazał siłę Barcy w tym sezonie, na pewno potwierdził słabość Realu w tym sezonie, brak Isco w pierwszym składzie - pozytywny szok - bałem się go najbardziej, Biali bardzo pomogli Barcie w takim rezultacie, ciężko powiedzieć czy Barca czy Real w tym sezonie zawojują europę,
póki co bliżej tego jest Barcelona,
Vamos Martino!
VamoS Tito
Vamos Barca!

0

jestem z krwi i kości Fanatykiem nie lubię Realu nie lubię Casillasa
PROSTE !

0

MArio czekamy!!!!

0

osobiście widziałbym na 9 Barcy : Balotelliego lub Lewandowskiego

0

Masherano musi odejść !

0

skład na Gran derbi : VV Alves Puyol Pique Adriano Sergio Cesc Iniesta Pedro Messi Neymar

0


Podałem skład na Milan i na GD poniżej...

Wszyscy piszący tutaj bzdury, że na Milan Barca ma wyjść w najmocniejszym składzie z Messim Neymarem D.Alvesem Fabregasem wyluzujcie!

Barca może zagrać na luzie z Milanem i nawet jak PRZEGRA to się nic nie stanie, Barca nie musi cały czas wygrywać skończmy z tą paranoją i obsesją, że Barca na 100 meczów w sezonie musi wygrać 100 ewentualnie 99,
co raz więcej kibiców Barcy to głupi kibice, martwi najbardziej, że w większości to młoda fala kibiców dla których Barca tylko i wyłącznie musi wygrywać pięknie efektownie i non stop nie dopuszczając w głowie porażek Barcy, najlepiej według większości tutaj w każdym meczu forsować Messiego i Neymara i każdego innego piłkarza Barcy który jest w gazie aby tylko walczyć z rekordami, pobijać wszelkie statystyki a one przecież nie grają,
po drugie wieszacie psy na każdym piłkarzu Barcy który ma słabszy moment w karierze np. Sanchez w zeszłym sezonie w tym taki atak jest na Pedro
to zła droga !!!
oddajesz klubowi serce to także oddajesz je wszystkiemu co z klubem związane barwom, historii, piłkarzom etc etc
Co raz bardziej to zanika i masa ludzi wypowiadający się na forach Barcy to sezonowcy.

Barca ma prawo przegrać z Milanem grając nawet 2 garniturem a następnie wyjść w najmocniejszym ustawieniu i walczyć do ostatniej kropli potu w Gran Derbi - wielkiej historycznej wojnie! Vamos Blaugrana ! Vamos prawdziwi cules fanatycy !

0

chyba niż Tello, po sezonie Barca wypożyczy lub sprzeda bardzo bezwartościowego Tello,
i Afellay i Cuenca są o wiele bardziej wszechstronniejsi niż Tello

0

Iniesta łapie formę na trybuny lub na trenera Barcy to co raz bliżej Xaviemu, Barca musi szybko myśleć nie o silnej 9 ale o pomocniku za Generała moje dwa typy: Gundogan lub Wilshere

0

fakt, to było moje jedyne zawahanie co do składu Barcy na GD czy Puyol czy Bartra,
myślę jednak, że Martino postawi na doświadczenie El Capitano

0

Fabregas i Iniesta - Xavi to coraz bliżej przeszłość Barcy Generał błyszczy tylko z rywalami którzy już są mocno zdominowani przez Barcę i jak wchodzi na 20-25 minut,
mam nadzieję że zrozumie to szybko Martino i kupi Gundogana
a także Del Bosque i na mś Xavi będzie tylko rezerwowym jeśli Hiszpania ma cokolwiek zdobyć chociaż myślę i tak że Argentyna i Brazylia wybiją im piłkę z głowy

0

atak nie będzie forsowany na Milan, twój typ ataku może się sprawdzić tylko na Gran Derbi

0

skład na Milan:
VV(Pinto) - Montoya Bartra Puyol Adriano- Song- Sergi Roberto Iniesta - Pedro Sanchez Tello

skład na Gran Derbi:
VV- Alves Puyol Pique Adriano- Sergio- Fabregas Iniesta - Sanchez Messi Neymar

0

z Milanem muszą odpocząć najlepsi: Messi Neymar Sanchez D.Alves Fabregas a może i nawet Valdes, ten mecz jest mało znaczący sportowo dla Barcy jedynie medialnie i finansowo to mega gratka dla wszechobecnej komercji

0

przecież to napisałem :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?