0

baju baju baj baj po pierwsze Silva jest za drogi, po drugie cena za niego jeśli wogóle MC zgodzi się na ten transfer będzie nieadekwatna do jego wieku, po trzecie Silva dobrze czuje się w Anglii do tego gra pod skrzydłami genialnego szkoleniowca a Pellegrini po nie zakupieniu Isco nie będzie chciał sprzedać swojego lidera w pomocy, a mając taki budżet będzie chciał nie osłabić a wzmocnić swój zespół.

takie posty jak ten osłabiają jakość serwisu fcbarca.com

0

Martino unika odpowiedzialności albo sam źle się czuje w Barcelonie, to nie dla niego tak ciężka rola jak praca w tak chorze wymagającym klubie i po sezonie odejdzie albo działacze będą zmuszeni kupić trenera z nazwiskiem z doświadczeniem a przede wszystkim takiego który dobrze sobie radzi z presją mediów , kibiców i całej otoczki Bluagrany.
Osobiście nie mam nic do Martino ale uważam, że albo Tata ogarnie szatnie i wzbudzi walkę w zawodnikach i w końcu zapanuje ład, iż liderem w szatni jest trener a nie zawodnicy"święte krowy" grający za zasługi, nazwisko ze słabym zaanagażowaniem albo potrzeba Barcelonie nowego trenera, który przywróci hierarchię w której najważniejszy jest trener i przede wszystkim będzie dobrym motywatorem bo tego najbardziej brakuje drużynie, bo rzemieślników do wygrania nawet potrójnej korony Barca w swoim składzie ma odpowiednich.

0

Cieszy styl rzutu karnego wykonanego przez Leo, genialnie w okienko to budujący aspekt i na pewno dla Leo to pewne przełamanie. Myślę, jednak że La Pulga bardzo czeka na powrót Neymara i aby stałym zawodnikiem za Xaviego był Iniesta który jest najlepszy w grze kombinacyjnej.
Ten sezon może być jeszcze bardzo dobry dla Blaugrany o ile znajdą w sobie motywacje i walkę do upadłego o sukcesy.
Chociaż mam wrażenie, że Messi ma coraz mocniej w głowie mundial 2014.

0

a tak wogóle to co za durnie planują tak ligę, że mecze Barcy są tak wcześnie...
godziny meczów powinni być ustalone pomiędzy 20,21 a 22
nie wiem kto jest odpowiedzialny za marketing, ale oczywistym jest, że mecze o późniejszej porze poogląda w tv, domu czy pubie więcej osób niż o godz. 16 czy jeszcze gorzej w godzinach południowych

0

najlepsza i najbardziej optymalna 11 tego sezonu, patrząc na formę od początku sezonu to:
Valdes
D.Alves Pique Bartra Alba
Sergio
Messi Fabregas
Sanchez Pedro Neymar

0

najmocniejsza linia pomocy ha ha ha ha!
mam ubaw po pachy,
najlepszy pomocnik serce na rozegraniu Barcelony to FABREGAS jego dwaj starsi koledzy powinni się bić tylko ze sobą nawzajem o miejsce w wyjściowej 11

0

najlepsza Hiszpania to ta Aragonesa

0

genialny trener twórca Wielkiej Hiszpanii, o dużo lepszy od Del Bosque

0

rewanż na moje urodziny:) w tamtym roku na moje urodziny była remontada z Milanem i 4:0,

0

w aspekcie możliwości przejścia do kolejnej rundy to dobra wiadomość dla Barcy ponieważ Man City traci gracza, który dla tej drużyny znaczy tyle co Messi a Barca ma od tego sezonu w zanadrzu Neymara.
Jako kibic pięknego futbolu oraz fan Albicelestes chciałbym zobaczyć pojedynek gigantów Messi vs Aguero, którzy mam nadzieję poprowadzą we 2 Argentyne do mistrzostwa świata.
Bezwzględny jednak czy zagra Aguero czy zagra Neymar i jakim kolwiek składem zagrają obie jedenastki to ten dwu mecz będzie bardzo ciężki, po dwóch stronach giganci futbolu a także mam dziwne odczucie drużyny które w tym sezonie mogą wygrać ale i przegrać z każdym oczywiście tak jest tylko w moim skromnym odczuciu. Bardzo czekam przede wszystkim na pojedynek Sergio vs Yaya.
Ten mecz to może być grad goli ale także i boiskowe szachy, czekanie na jeden jedyny błąd rywala.
Uważam, że technika jest po stronie Barcelony, przewagą MC jest natomiast siła fizyczna.
Na miejscu Martino nie stawiałbym na niskich defensorów, dużo zadań w defensywnej grze w powietrzu pozostawiłbym dla Pique i Sergio.

0

a głupiutki Isco wybrał Real i Ancelottiego a pod skrzydłami Pellegriniego mógłby rozbłysnąć jeszcze bardziej i być jednym z najlepszych aktualnie pomocników na świecie

0

z Xavim może i nie, ale Alves to nadal najlepszy prawy obrońca na świecie !

0

bez Messiego ani rusz...
Tello poza gratulacjami za 3 gole, zagrał przeciętne zawody

0

Messi i Neymar zawsze po pierwsze w indywidualnych rajdach ściągnął więcej obrońców, po drugie mogą zejść ze skrzydła i zakończyć rajd bramką, po trzecie Pedro czy Alexis świetnie wykorzystają ich asyste

0

ETO'O zjadał Ibre na śniadanie porównując ich wartości jakie dawali dla klubu, do tego Messi nigdy by nie grał na 9 jakby został Eto'o owszem byłaby wymienność pozycji i obecność ETO'O wcale nie oznaczała by braku możliwości bicia rekordów przez Leo, ETO'O zresztą poza golami dla Barcy, był walczakiem mobilizował drużynę do walki i nikt jak on nie ściągał na siebie tylu obrońców i nie dawał tyle przestrzeni innym.
ETO'O =ikona klubu tak samo jak Xavi, Iniesta, Messi, Puyol
Samuel zawsze w sercach fanatyków!

0

nie mam nic przeciwko Alexisowi mam tylko nadzieję, że Martino na środku ataku postawi na lepszego pod względem aktualnej formy kogoś z dwójki Pedro - Sanchez,
chodzi mi aby bardziej kreatywni i lepsi zawodnicy Messi i Neymar zagrali jako atakujący skrzydłowi, oczywiście z zamiennością pozycji tak jak to było za czasów Pepa zwłaszcza w finałach LM.

0

moja kolejna szpila w stronę najgorszej decyzji Guardioli - Czarna Perła wczoraj rozbiła MU kompletując hatricka,
Nigdy nie zrozumie decyzji Pepa jak mógł pod względem sportowym wyrzucić najlepszą 9 Barcelony, ETO'O w przeciwieństwie do Ibrahimovica mimo, że obaj są knąbrni to po pierwsze miał genialne statystyki, po drugie oddawał serce i ducha na boisku, po 3 kochał klub idee, wartości Blaugrany, jego antymadridistas, ehhhhy
Osobiście bezwzględu jak potoczy się kariera Guardioli jako trenera, życzę mu aby objął kiedyś reprezentacje Hiszpani i spełnił swoje marzenie ale tego wielbłędu mu nie wybacze !

0

na Man City postawiłbym skład
VV
Alves Pique Bartra Alba
Sergio
Fabregas Iniesta
Messi Pedro Neymar

ewentualna zmiana jako element zaskoczenia Messi idzie na rozegranie a za Cesca lub Inieste wchodzi Alexis

0

Cesc w ataku jest tłamszony z mocnymi rywalami, analogicznie było u Guardioli jak miał taki problem ale nie z Cesciem aInestą i czasem z braku laku wystawiał Bladą Twarz do ataku.
Ja rozumię, że Xavi to już grająca legenda, historia Barcelony ale podobnie moźna mówić o Giggsie Maldinim Del Piero Tottim etc etc
nie potrafię jednak zrozumieć chorego respektu w klubie do Xaviego w kwestii wystawiania go w każdym meczu a zwłaszcza z silnymi rywalami, na miejsce w składzie uważam, że każdy powinien sobie zasłużyć na treningu a skoro Xavi niestety już odbiegaod młodszych kolegów Tolkiena niech zatrzyma go do końca kariery ale Generał niech gra tylkoz ogórkami lub pucharze króla w meczach mniej istotnych a na pewno nabije sobie z nimi statystyki, oczywiście jak wróci jego forma lub będzie potrzebne na boisku jego doświadczenie kontrola piłki utrzymanie wynikuto Xavi może wejść i dać swoje 100% klubowi przez 30 minut meczu. Media robią furorę o każdej kontuzji cracków Barcy i o odejściu Valdesa a trener i klub blokują się tylko przez to że zamiast już się rozwijać i sięgać do kieszeni po transfery, np. Ter Stegen, Hummels czy Luiz, Gundogan czy Wilshere już powinni być u nas i zwłaszcza w tym sezonie spokojnie ukradli by sporo minut ikonom Xaviemu Inieście Puyolowi, a było by to z korzyścią dla klubu. Barca przestała ryzykować rozwijać się, trzon pozostaje nie zmienny to siła klubu ale niestety co raz bardziej rozpracowana i powstrzymywana.

0

zmiana trenera lub zmiana w głowie Martin, koniec z dostosowywaniem się trenera do zawodników może to jest problem Barcy, że Pep, Tito i teraz Martino grali pewnymi schematami, dostarczali kibicom sukcesów ale na barkach jednostkach, można mówić o roli Messiego Xaviego Puyola D.Alvesa Iniesty ale właśnie w czasie jak Barca grała 'swoje' fakt dawało to efekt i duże sukcesy, to jednak inne kluby nie stały w miejscu tylko ewoluowały, czasem ze słabszymi efektami ale cały czas szły do przodu, problemem Barcy stała się MONOTONIA, zmniejszenie roli trenera na rzecz tzw. świętych krów - Messi, Xavi, Iniesta, Sergio, Valdes każdy z nich jest genialny bez apelacyjnie ale np. jaki był sens forsować Leo jak prawda która wyszła na jaw jest taka, że od meczu z PSG miał dyskomfort, moje pytanie jest proste: po co w takim razie Leo grał ? Aby. Tylko straszyć rywali jego nazwiskiem? Czy aby Wielka, Dumna i co raz bardziej bończuczna Barcelona mogła jak najwięcej zarobić na jego wizerunku, czy klub nie mógł poświęcić tego czasu na dawanie szans np. Tello aby Leo spokojnie wyzdrowiał choćby nawetkosztem jednego roku bez sukcesów,
Kolejny przykład to Xavi doceniam go i kocham całym sercem ale Xavi w tym sezonie jest naprawdę SŁABY a na pewno za słaby na pierwszy skład, moim zdaniem u Martino zagrał o polowe meczy za dużo kosztem Fabregasa i Sergi R. , szukanie na siłe dla Cesca roli w ataku ośmiesza Barcelone bo o ile z klubami o klasę słabszymi Cesc grał w ataku jak snajper, statystycznie najlepszy zawodnik tego sezonu to jednak na silnych rywali, aż się prosi aby zagrał jako serce zespołu jak kiedyś Xavi, aby dogrywał genialne piłki do kolegów, wrzucał za plecy obrońcówale i decydował się na strzały z dystansu jak kiedyś w Arsenalu.
c.d.n.

0

chciałbym tylko aby Messi zaczął wiecej grać jako skrzydłowy z zamiennością pozycji z Pedro i Alexisem którzy świetnie pokazali, jak dobrze sięczują w roli napastnika

0

skład oczywisty
VV
Montoya Pique Masherano Alba
Sergio
Xavi Fabregas
Sanchez Messi Pedro

0

nie ma co mówić mecz Barcelona- Manchester City w aktualnym sezone można spokojnie nazwać przedwcześnie finałem ligi mistrzów, forma drużyn i mądre prowadzenie przez trenerów Martino i Pellegriniego pretendują te 2 drużyny do miana faworytów LM, oczywiście wszystkim rolę faworyta rozmywa wizerunek Bayernu, faktycznie są na fali od ostatniego sezonu do tego Guardiola tylko ulepszył tą drużynę ale przed nami faza pucharowej i każdy tutaj moźe wygrać w dwu meczu a często jak znamy historię zwycięzcą okazuje się słabsza drużyna, której bardzie dopisze szczęście.
Dlatego wcale nie jest powiedziane, że Arsenal nie zatopi w dwu meczu Bayernu (mam taką wielką nadzieję).
Faworytami bukchmacherów w tym sezonie LM są: Bayern BVB Barcelona Real
ale nie skreślałbym druźyn angielskich i Atletico i PSG bo te kluby spokojnie mogą namieszać

0

wróci głodny i rozjedzie w pojedynkę Manchester City

0

dobrze, że zwiedziłem 2 lata temu tą świątynie futbolu o wielkiej, historycznej nazwie Campeones Nou jak zmienią nazwę sprzedadzą stadion jak koszulki to moja noga na tym gów... nie powstanie.
Podobnie jak z koszulkami i gadżetami, które zbierałem od momentu wejścia logo qatar nic nie zakupiłem, poczekam aż klub znormalnieje i wróci do tradycji i histori jeśli nie trudno będę kibicował Barcelonie jako klubowi ale juź bez szacunku do barw, zniszczonej tradycji, zmienionej historii. Pieprzone logo qatar zniszczyło wszystkie wartości klubu, klub sprzedał się - a właściwie ludzie w imieniu klubu sprzedali się jak najgorsza dz.... !!!

0

przy absencji Neymara atak będzie Alexis Messi Pedro a Cesc na rozegraniu

0

Gundogan to perełka !

0

Popieram

0

co to za skład?!
Pinto
Montoya Masherano Bartra Adriano
Song
Sergio Roberto Xavi
Tello Dongou Neymar

tak powinna grać Barca w meczu już rozstrzygnietym w maksymalnie rezerwowym zestawieniu, Neymarowi tylko potrzeba minut to niech gra

0

akurat nie zgodzę sie z Martino, awans już mamy, mecz z Getafe to mecz bez historii, Tata powinien wystawić rezerwową11 z Barcy B

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?