0

Już dawno relacje na lini Barcelona -Real nie były tak spokojne jak za Martino i Ancelottiego

0

Bezwzględu kto zagra to Real Ancelottiego to bardzo silna drużyna, Włoch wniósł bardzo dużo spokoju dla tej drużyny po rewolucjach Mourinho

0

Uwielbiam Daniego! Ikona Barcy!

0

Neymar przyszedł do Barcy aby być pierwszym i zdobyć złotą piłkę

0

Neymar na początku sezonu do ok. Grudnia był tym pierwszym w drużynie,
Neymar nie odpuści Leo i tylko jak będzie w pełni sił i formie to pokaże swój charakter i bardzo dobrze bo w końcu Barca się obudzi i przestanie grać tylko na Leo.
Podobnie było z Realem w tym sezonie który genialnie spisywał się podczas absencji Cristiano, grali wtedy bardziej zespołowo i znaleźli się szybko inni egzekutorzy.

0

ale to źle, że Barca gra na Messiego to kula u nogi statku o nazwie Barcelona, bo stajemy się przewidywalni a sam Leo wali głową w mur przeciwko skomasowanej obronie przeciwnika

0

Dla mnie pełniący do gry w meczu z Realem to : VV, Pique, Alves, Sergio, Fabregas, Iniesta, Pedro,Neymar,Messi

kwestia jest tylko 2 zawodników

1

Bezwględu ile mam żalu i braku zrozumienia jest on bardzo inteligentnym człowiekiem, jednym z najwybitniejszych w historii ze swoją wizją futbolu.
Dzięki za wszystko Pep.

0

Mam przeczucie, że nowym liderem po weekendzie będzie Atletico i może nawet mistrzem Hiszpanii

0

i jeszcze gol w finale LM z MU

0

Od zawsze uważałem Ancelottiego za nieuśmiechającego się bufona tylko i wyłącznie za jego zachowanie podczas meczów i na konferencjach jednakże teraz mogę tylko ugryźć się w język gdy mam możliwość poznać go bliżej w mojej ukochanej lidze hiszpańskiej. Śmiało mogę stwierdzić, że jest pełnym klasy dżentelmenem, człowiekiem mającym bardzo dużo szacunku do innych i wielką wartością Carlo jak i Taty jest to, że nie dali się mediom, kibicom całej otoczce i bardzo stopują wszystkich w kwesti wojny piłkarskiej pomiędzy Realem a Barceloną, stosunki obu klubów bardzo się w tym sezonie poprawiły i nic nie zmienił fakt, że Barca wygrała pierwsze Gran Derbi , obydwa kluby nadal podchodzą do siebie z szacunkiem relacje trenerów i zawodników dwóch od lat rywalizujących klubów są dobre z napięciem tylko czysto sportowym.
I Carlo i Tata dali dużo oczyszczenia do ligi hiszpańskiej. Chapeau bas Panowie!

0

Chile ma szanse być czarnym koniem mś

0

Ja stawiam na atak Messi Pedro Neymar
Pedro na 9 z dużą wymiennością pozycji całej trójki

0

Poyet bardzo dobry waleczny zawodnik, siła The Blues

0

VV
ALVES Pique Puyol Alba
Sergio
Fabregas Iniesta
Messi Sanchez Neymar

zmiana w 60 minucie Pedro i Xavi

0

ciekawy odważny pomysł z atakiem, na rozegraniu jednak musi być Cesc

0

i Pedro i Sanchez powinni w obliczu całego sezonu zagrać w meczu z Realem

0

na dzień dzisiejszy : Real wygra ligę, Barca powinna wygrać puchar, czy to się zmieni ciężko powiedzieć. Pamiętajmy, że Barcie wygrana w najbliższym GD nic nie zmieni w kwesti mistrzostwa jedynie zbliżamy się do Białych a Real się nam nie położy trzeba będzie mocno pracować w obronie aby powstrzymać trio Benzema Cristiano Bale

0

Leo może wszystko i może przy takim wyniku leniuchować

0

Messi powinien się oszczędzać

0

lamusy jedziecie na Pedro a on robi swoje i nic nie robi sobie z takich jak Wasze opinie,
jest to świetny zawodnik bo przy tak popularnej dyscyplinie jak piłka nożna samo bycie piłkarzem w składzie tak Wielkiej drużyny jak Barcelona to jest sukces. Wielu zawodników którzy wywalczyli sobie ławkę rezerwowych w Barcie to mieli możliwość na dobrą karierę zawodową.
A skromny i doskonały Pedro od kilku lat gra na najwyższym poziomie i mimo wielu transferów klubu on cały czas pozostaje ważną częścią.
Vamos Pedro! Fanatycy wierzą, że zakończysz karierę w swoim domu - Camp Nou

0

spokojnie z Gran Derbi skład może być następujący: VV Alves Pique Puyol Alba
Sergio
Fabregas Iniesta
Messi Pedro Neymar

w 60 minucie wejście Xaviego i ewentualnie Sancheza

0

kur... jak sprzedaż D.Alvesa to piłkarz nietykalny !!! najlepszy aktualnie w tym sezonie AZS obrońca do tego piłkarz KLUCZ w kwesti mentalnej dla Messiego i Neymara, to on przyczynił się bardzo mocno do zakupu Neymara i tego, że Neymar czuje się tak dobrze w Barcelonie. Gdy byłem osobiście na meczu Barcelony z B.Leverkusen to ewidentnie cały zespół rozgrzewał się przed meczem według założeń trenerów a D.Alves i Messi w odosobnieniu przy lini bocznej boiska bawili się piłką, klepką zgrywali do siebie. D.Alves i Messi to napewno wielkie indywidualności i wybijają się z tłumu. Messi czuje się najbardziej komfortowo jak jest na boisku z D.Alvesem zresztą od początku gry razem bardzo szukają siebie nawzajem. D.Alves to także jest nieoceniony w kwesti dialogu z klubem i kibicami to on jest najbardziej waleczny i zadziorny to on najbardziej nie pozwala na krytykę wobec klubu i zawodników. Pokazał klasę w tańcu do kibiców po golu z MC. Barcelona do powrotu na szczyt potrzebuje takich charakternych zawodników bo dziura po Puyola będzie okropna.
D.Alves powinien kończyć karierę w barwach Blaugrana.

0

Bayern-PSG
BVB-Real
Barcelona-Olympiakos
Atletico Chelsa
1/2
PSG-Barcelona
BVB-Atletico

0

gol Messiego majstersztyk,
doskonała interwencja Valdesa po strzale Dżeko,
genialny Cesc na rozegraniu i szukani kolegów w ataku
galaktyczny Iniesta i jego "klej"
bardzo dobra praca Xaviego i Sergio
piłkarz ikona dla Barcy D.Alves - charakter który buduje całą drużynę do walki, jego waka waka po golu świetne !!!

0

DANI ALVES Geniusz! Piłkarz z charakterem! Mam nadzieję,że Neymar też taki będzie jak na stałe już się zaadaptuje.
Barcelona potrzebuje takich charakternych zawodników!

0

Barcelona - Olympkiakos
BVB-Real
Bayern-PSG
Atletico-Chelsea
1/2
Barcelona-PSG
BVB-Atletico

marzenie

0

Bayern-PSG
Borussia-Real
Barcelona - Olimpiakos
Atletico-Chelsea

0

Zamiast Xaviego powinien zagrać na 9 Pedro

0

Songa i Masherano Barca powinna sprzedać i kupić i Hummelsa i D.Luiza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?