PSK_FANATYK
Dołączył/a: kwiecień 2011
PSK
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
oby usiadł na stałe jako rezerwowy
0
mimo słabszej dyspozycji D.Alves nadal jest jednym z najlepszych na świecie na swojej pozycji i myślę, że i tak może wyjść na moje i dziura po Alvesu może być w następnym sezonie nie do załatania
na dzień dzisiejszy jedyne nazwisko o którym myślę w kwestii zastąpienia ALvesa to Glen Johnson
1
jak przyjdzie nowy dobry trener to postawi przy sterach Barcy Fabregasa i jego gwiazda wtedy rozbłyśnie jak sam zawodnik będzie wiedział, że to on jest sercem zespołu w pierwszej 11 a Xavi będzie mógł zagrać tylko podczas ewentualnego urazu Cesca lub Iniesty.
ewentualna pozycja dla Xaviego to defensywny pomocnik(tak jak w Anglii zrobili z Lampardem i Gerardem) ale tam będzie mu ciężko z Sergio o pierwszy skład
0
a moje odczucia co działania Barcelony są następujące:
Martino odejdzie trener zostanie Luis Enrique
odejdą: Valdes, Pinto, Puyol(zostanie asystentem Luisa), Song
mogą odejść: Masherano, Sanchez, Alves, Xavi, Tello,
przyjdą: Ter Stegen, D.Luiz,
mogą przyjść: Laporte, Courtois, Reus, Muller, Cuardado jako PO, Vidal, Wilshere
nietykalni którzy zostaną w drużynie: Adriano, Alba, PIQUE, Bartra, Montoya, SERGIO, FABREGAS, INIESTA, MESSI, NEYMAR,Pedro,
0
Muller jak najbardziej ale wtedy Luis Enrique musi dać Messiego na prawe skrzydło a Muller na 9 !
Chociaż na pewno lepszym od Mullera byłby jego rodak Reus
1
wszystko mi się podoba tylko NIE Zuniga to nie piłkarz dla poziomu Barcelony nie wiem czy on poradziłby sobie nawet u średniaka ligi hiszpańskiej
bez względu jak bardzo D.ALVES jest hejtowany i jak większość uważa, że to ostatni dzwonek aby na nim zarobić to jednak jest to piłkarz, który był podstawowym ogniwem i u Pepa i u Tito i to D.ALVES jest jednym z tych który wraz z MESSIM najbardziej przyczynił się do wszystkich sukcesów Największej Barcelony w historii klubu.
Osobiście uważam, że Dani Alves powinien zostać i dostać nowy kontrakt 3-4 letni i że jest to piłkarz nie do zastąpienia.
Jako wierny kibic mam nadzieję, że jednak macie rację i że to dobry ruch ze strony Barcy sprzedanie Alvesa ale jak już tak klub zdecyduje to na pewno nie ma miejsca w Barcie dla słabego Zunigi czy Cuardado nazwisko o którym myślę to np. Glen Johnson.
0
Martino musi odejść, musi przyjść Luis Enrique i to on jak Pep powinien dyrygować szatnią, najlepiej jak pomoże mu Puyol
0
pierwszy sezon za nami w którym pusto w gablotce z pucharami....
4
Luis Enrique i Carles Puyol to duet na miarę Pepa i Tito z tą szansą, że Luis i Carles mogą zostać w klubie tak długo jak Ferguson w MU
1
Ter Stegen, D.Luiz, Laporte, Koke, Reus
dziękuje
0
gdyby nie Alves i jego wrzutki Barcelona przegrała by 2:1 z Villareal.
gdyby nie Alves Barcelona mogła odpaść z LM już z Man City
0
a ja uparcie mówię Wam wszystkim, Alves przedłuży kontrakt z Barceloną o 2-3 lata!
jeśli odejdą to: Valdes, Pinto, Puyol, Song, Masherano, Cuenca, Afellay, Sanchez
1
akurat z tymi nazwiskami do wzmocnień nie trafiłeś z wiedzą kolego
0
a Atletico zasłużyło tylko dlatego bo najlepszą obronę i gra nudnie do szpiku kości we włoskim stylu w większości pokonując rywali 1 bramką ?
a może Real który dwa razy w GD z nami przegrał a jedyne spotkanie z wielką drużyną co im wyszło co ostatnio z Bayernem , bo wygrana z rozsypaną Barcą w pucharze króla to żaden wyczyn a i tak Bayern pokaże Realowi miejsce w rewanżu LM
uważam, że na mistrzostwo w tym sezonie ani Real ani Atletico nie zasłużyło bardziej niż Barcelona na równie ewentualnie stawiałbym Barce i Atletico bo Biały najmniej akurat na to trofeum zasługują
0
http://www.meczyki.pl/alves_je_banana_rzuconego_przez_kibicow,35979,filmik.html
Dani Alves bezcenny typ ! Vamos
0
dzięki Tito i Pepowi - Sergio jest najlepszym defensywnym pomocnikiem na świecie i od kilku lat wiedzie prym
0
Pedro powinien grać !!!
0
mimo wszystko czuję, że w Barcelonie zostaną takie nazwiska jak: Messi Neymar Pedro Iniesta Fabregas Xavi Sergio Alves Alba Pique Bartra Adriano Sergi Roberto Dos Santos czyli trzon się utrzyma
myślę, że klub opuszczą: Valdes, Puyol Pinto Masherano Song Sanchez Cuenca
a mam nadzieję że Afellay i Tello zostaną wypożyczeni,
wierzę, że do klubu przyjdą: Ter Stegen Caballero, D.Luiz,Laporte, Vidal(Wilshere), Reus
a Dongou i Masip dołączą do pierwszej drużyny
z wypożyczeń wrócą Deulofeu i Rafinha
0
Pinto
ALVES Masherano Bartra Adriano
Sergio
Fabregas Iniesta
Pedro Messi Sanchez
0
aby Tello grał Barcelona musiałaby pozbyć się Martino,
osobiście mimo wszystko jestem bardziej za pozostaniem Tello niż Sancheza
0
chyba Ty
0
jak najbardziej Barcelona powinna wypożyczyć Tello do Porto to świetny klub w którym wiele talentów eksploduje.
aktualna Barcelona Martino daję o wiele mniej szans dla szerokiej młodej ławki z cantery np. w porównaniu do Realu
0
Pinto
ALVES - Masherano - Bartra - Adriano
Sergio
Fabregas Iniesta
Pedro Messi Sanchez
0
w tej kolejce czuje, że Real lub Atletico stracą pkt
1
Piłkarze powinni pokazać teraz siłę i charakter i powalczyć o La Ligę dla Tito, jego duch będzie teraz jeszcze bardziej z nimi !
0
przyjdą: Ter Stegen Laporte D.Luiz Vidal Reus
odejdą: Valdes Puyol Song MAsherano Sanchez Cuenca Afellay
Tello na wypożyczenie
0
Ter Stegen - bo Courtois nie do wyjęcia, mimo, że aktualnie to najlepszy bramkarz na świecie
D.Luiz - bo mimo wszystko będzie tańszy od J.Martineza,
ewentualnie Barcelona mogła by kupić 2 zawodników gdyby z klubu odeszli Masherano i Song a raczej zapowiada się że Javier zostanie w klubie tylko na pozycji ŚPD
mając D.Luiza Bartre Pique uniwersalnych Masherano i Sergio Barcelona nie potrzebuje więcej obrońców dlatego zamiast Laporte powinni powalczyć o wzmocnienie w pomocy a tutaj mianowicie 3 nazwiska: Wilshere, Gundogan, Vidal
mam nadzieję, że klub mimo wszystko wzmocni siłę ataku kimś z pośród: Reus Muller Aguero Suarez - każdy z tych zawodników wniósł by coś innego do klubu
0
Barcelona jeśli nie będzie miała szansy na mistrzostwo powinna się podłożyć dla Atletico !!!
0
mam przeczucie, że mecz z Atletico będzie decydował o mistrzostwie, kto wygra ten zostanie mistrzem, remis będzie premiował Atletico lub Real
1
Ter Stegen
D.Alves D.Luiz Pique Alba
Sergio
i nasza linia defensywna wygląda imponująco !!!!!!