4

oby usiadł na stałe jako rezerwowy

0

mimo słabszej dyspozycji D.Alves nadal jest jednym z najlepszych na świecie na swojej pozycji i myślę, że i tak może wyjść na moje i dziura po Alvesu może być w następnym sezonie nie do załatania

na dzień dzisiejszy jedyne nazwisko o którym myślę w kwestii zastąpienia ALvesa to Glen Johnson

1

jak przyjdzie nowy dobry trener to postawi przy sterach Barcy Fabregasa i jego gwiazda wtedy rozbłyśnie jak sam zawodnik będzie wiedział, że to on jest sercem zespołu w pierwszej 11 a Xavi będzie mógł zagrać tylko podczas ewentualnego urazu Cesca lub Iniesty.
ewentualna pozycja dla Xaviego to defensywny pomocnik(tak jak w Anglii zrobili z Lampardem i Gerardem) ale tam będzie mu ciężko z Sergio o pierwszy skład

0

a moje odczucia co działania Barcelony są następujące:
Martino odejdzie trener zostanie Luis Enrique
odejdą: Valdes, Pinto, Puyol(zostanie asystentem Luisa), Song
mogą odejść: Masherano, Sanchez, Alves, Xavi, Tello,
przyjdą: Ter Stegen, D.Luiz,
mogą przyjść: Laporte, Courtois, Reus, Muller, Cuardado jako PO, Vidal, Wilshere

nietykalni którzy zostaną w drużynie: Adriano, Alba, PIQUE, Bartra, Montoya, SERGIO, FABREGAS, INIESTA, MESSI, NEYMAR,Pedro,

0

Muller jak najbardziej ale wtedy Luis Enrique musi dać Messiego na prawe skrzydło a Muller na 9 !
Chociaż na pewno lepszym od Mullera byłby jego rodak Reus

1

wszystko mi się podoba tylko NIE Zuniga to nie piłkarz dla poziomu Barcelony nie wiem czy on poradziłby sobie nawet u średniaka ligi hiszpańskiej
bez względu jak bardzo D.ALVES jest hejtowany i jak większość uważa, że to ostatni dzwonek aby na nim zarobić to jednak jest to piłkarz, który był podstawowym ogniwem i u Pepa i u Tito i to D.ALVES jest jednym z tych który wraz z MESSIM najbardziej przyczynił się do wszystkich sukcesów Największej Barcelony w historii klubu.
Osobiście uważam, że Dani Alves powinien zostać i dostać nowy kontrakt 3-4 letni i że jest to piłkarz nie do zastąpienia.
Jako wierny kibic mam nadzieję, że jednak macie rację i że to dobry ruch ze strony Barcy sprzedanie Alvesa ale jak już tak klub zdecyduje to na pewno nie ma miejsca w Barcie dla słabego Zunigi czy Cuardado nazwisko o którym myślę to np. Glen Johnson.

0

Martino musi odejść, musi przyjść Luis Enrique i to on jak Pep powinien dyrygować szatnią, najlepiej jak pomoże mu Puyol

0

pierwszy sezon za nami w którym pusto w gablotce z pucharami....

4

Luis Enrique i Carles Puyol to duet na miarę Pepa i Tito z tą szansą, że Luis i Carles mogą zostać w klubie tak długo jak Ferguson w MU

1

Ter Stegen, D.Luiz, Laporte, Koke, Reus

dziękuje

0

gdyby nie Alves i jego wrzutki Barcelona przegrała by 2:1 z Villareal.
gdyby nie Alves Barcelona mogła odpaść z LM już z Man City

0

a ja uparcie mówię Wam wszystkim, Alves przedłuży kontrakt z Barceloną o 2-3 lata!

jeśli odejdą to: Valdes, Pinto, Puyol, Song, Masherano, Cuenca, Afellay, Sanchez

1

akurat z tymi nazwiskami do wzmocnień nie trafiłeś z wiedzą kolego

0

a Atletico zasłużyło tylko dlatego bo najlepszą obronę i gra nudnie do szpiku kości we włoskim stylu w większości pokonując rywali 1 bramką ?
a może Real który dwa razy w GD z nami przegrał a jedyne spotkanie z wielką drużyną co im wyszło co ostatnio z Bayernem , bo wygrana z rozsypaną Barcą w pucharze króla to żaden wyczyn a i tak Bayern pokaże Realowi miejsce w rewanżu LM

uważam, że na mistrzostwo w tym sezonie ani Real ani Atletico nie zasłużyło bardziej niż Barcelona na równie ewentualnie stawiałbym Barce i Atletico bo Biały najmniej akurat na to trofeum zasługują

0

0

dzięki Tito i Pepowi - Sergio jest najlepszym defensywnym pomocnikiem na świecie i od kilku lat wiedzie prym

0

Pedro powinien grać !!!

0

mimo wszystko czuję, że w Barcelonie zostaną takie nazwiska jak: Messi Neymar Pedro Iniesta Fabregas Xavi Sergio Alves Alba Pique Bartra Adriano Sergi Roberto Dos Santos czyli trzon się utrzyma

myślę, że klub opuszczą: Valdes, Puyol Pinto Masherano Song Sanchez Cuenca

a mam nadzieję że Afellay i Tello zostaną wypożyczeni,

wierzę, że do klubu przyjdą: Ter Stegen Caballero, D.Luiz,Laporte, Vidal(Wilshere), Reus
a Dongou i Masip dołączą do pierwszej drużyny
z wypożyczeń wrócą Deulofeu i Rafinha

0

Pinto
ALVES Masherano Bartra Adriano
Sergio
Fabregas Iniesta
Pedro Messi Sanchez

0

aby Tello grał Barcelona musiałaby pozbyć się Martino,
osobiście mimo wszystko jestem bardziej za pozostaniem Tello niż Sancheza

0

chyba Ty

0

jak najbardziej Barcelona powinna wypożyczyć Tello do Porto to świetny klub w którym wiele talentów eksploduje.
aktualna Barcelona Martino daję o wiele mniej szans dla szerokiej młodej ławki z cantery np. w porównaniu do Realu

0

Pinto
ALVES - Masherano - Bartra - Adriano
Sergio
Fabregas Iniesta
Pedro Messi Sanchez

0

w tej kolejce czuje, że Real lub Atletico stracą pkt

1

Piłkarze powinni pokazać teraz siłę i charakter i powalczyć o La Ligę dla Tito, jego duch będzie teraz jeszcze bardziej z nimi !

0

przyjdą: Ter Stegen Laporte D.Luiz Vidal Reus

odejdą: Valdes Puyol Song MAsherano Sanchez Cuenca Afellay
Tello na wypożyczenie

0

Ter Stegen - bo Courtois nie do wyjęcia, mimo, że aktualnie to najlepszy bramkarz na świecie
D.Luiz - bo mimo wszystko będzie tańszy od J.Martineza,
ewentualnie Barcelona mogła by kupić 2 zawodników gdyby z klubu odeszli Masherano i Song a raczej zapowiada się że Javier zostanie w klubie tylko na pozycji ŚPD
mając D.Luiza Bartre Pique uniwersalnych Masherano i Sergio Barcelona nie potrzebuje więcej obrońców dlatego zamiast Laporte powinni powalczyć o wzmocnienie w pomocy a tutaj mianowicie 3 nazwiska: Wilshere, Gundogan, Vidal

mam nadzieję, że klub mimo wszystko wzmocni siłę ataku kimś z pośród: Reus Muller Aguero Suarez - każdy z tych zawodników wniósł by coś innego do klubu

0

Barcelona jeśli nie będzie miała szansy na mistrzostwo powinna się podłożyć dla Atletico !!!

0

mam przeczucie, że mecz z Atletico będzie decydował o mistrzostwie, kto wygra ten zostanie mistrzem, remis będzie premiował Atletico lub Real

1

Ter Stegen
D.Alves D.Luiz Pique Alba
Sergio

i nasza linia defensywna wygląda imponująco !!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?