0

powiem w skrócie: SUAREZ kandydatem do Złotej Piłki !

1

mam przeczucie, że Chile nie przegra tego meczu

0

Pierwszy mecz Brazylia mocno uratowała dzięki pomyłce sędziego i podyktowaniu karnego, który bardzo mocno ustawił ostateczny wynik spotkania, gol Oscara to zryw młodzieńczej fantazji i ładne wykończenie ze "szpica" ("kazika") w efekcie wynik 3:1 i mocne zatuszowanie słabszej gry Canarinhos, mecz z Meksykiem i postawienie na taki a nie inny skład przez Scolariego odkrył mocno karty jego taktyki i pomysłu na tę reprezentację i niestety Brazylia do złudzenia przypomina, chce skopiować wyczyn Hiszpanii na euro 2012 na której to późniejsi triumfatorzy zagrali bardzo asekuracje zwłaszcza na 0 z tyłu i tak naprawdę klasę pokazali dopiero w finale pokonując Italię 4:0.
Nie wiem czy taki sposób grania przyniesie sukces Brazylii na tym mundialu a już na pewno nie ucieszy milionów kibiców z tego kraju dla których piłka nożna znaczy więcej niż wszystko.

6

A mnie zaskakuje pewna kwestia i stała rywalizacja na linii Real - Barcelona, która w głębszym zastanowieniu robi się aż śmieszna.
Wracając do historii jak w Realu postawiono na wychowanka Ikera tak i Barcelona nie mogła być gorsza i postawiła na Victora Valdes mimo, że na początku różnie spisywał się on na bramce i długo nabierał pewności w bramce.Barcelona miała w swoich najlepszego piłkarza globu Messiego to Real kupił Cristiano.
Paradoksalnie podobna sytuacja jest na przestrzeni ostatnim 2 sezonów - Barcelona kupiła Neymara to Real musiał odpowiedzieć i nabył za horyzontalne pieniądze Bale'a, jeszcze wcześniej Real nabył Chorwackiego pomocnika Modrica który w Tottenhamie spisywał się genialnie to aktualna odpowiedź Barcy i zakup Rakitica po świetnym sezonie w Sevilli. Real rok temu pozbył się najlepszego ofensywnego pomocnika patrząc na statystyki Ozila i był wyśmiewany a teraz podobnie Barca uczyniła z Fabregasem. Real kupił rewelacje sezonu Isco a zatem Barcelona walczy o kolejną rewelacje mijającego sezonu - Koke.
Ta rywalizacja na każdej przestrzeni między tymi dwoma klubami już chyba nigdy się nie skończy....

0

niech Barca skupi się na zakupie Koke, Marquinhosa i Reusa lub Mullera

0

bardzo ciekawy transfer, ostatni sezon w Sevilli Rakitic miał świetny

0

ściema!

0

mam nadzieję, że z grupy wyjdą Włochy i Urugwaj/Kostaryka

0

Hiszpania bardzo możliwe, że nie wyjdzie z grupy

8

zakup Mathieu to TRAGEDIA !!!

0

szkoda Urugwaju, gratulacje dla Kostaryki za świetny występ z wielkim głodem gry wiarą w siebie mimo, że cały świat przede meczem postawił ich na straty,
Włochy pokazały, że jak to oni są jednym z faworytów mś,
Anglia mimo bardzo ciekawego składu zagrała w "swoim" stylu z ostatnich lat poza akcją bramkową mocno zawiedli

1

Chile wygra lub zremisuje z Hiszpanią i z grupy wyjdą Holandia i Chile niestety takie są skutki jak się gra piłkarzami za ich zasługi a nie za ich obecną formę! Iker katastrofa przy innym trenerze niż Del Bosque nie byłoby go na mś, miał też farta, iż kontuzji doznał Valdes.

2

JEDYNYM wyjściem to było dla BARCELONY aby zrobić wszystko aby został FABREGAS !!!

2

Barcelona traci najlepszego Rozgrywającego Ofensywnego Pomocnika w tym sezonie !!! DRAMAT!
jak nie kupią Reusa i Koke to nie ma mowy o REWOLUCJI !

1

aj dzieci neostrady
połowę życia jestem z Blaugraną,
a Wy dzieci we mgle sprzedalibyście i zniszczyli nasz klub za paczkę draży.....

0

proszę Cie zamilcz

0

najważniejsze 2 transfery dla Barcelony to zakontraktować Koke i Reusa !!!

0

gdybyśmy mieli inteligentnych ludzi w Zarządzie to po tym sezonie odszedłby z Barcy Xavi ewentualnie także Iniesta a nie NAJLEPSZY ROZGRYWAJĄCY Barcelony CESC FABREGAS !!!

4

Barcelona oficjalnie upada.... Zarząd nas niszczy ! To KONIEC !

0

Dani Mistrzu podpisz nową umowę z Barceloną i zostań z nami do końca kariery! Najlepszy prawy obrońca na świecie!

1

zamilcz na tym forum chłopie !

0

jeśli Reus do Barcelony przyjdzie to będzie tworzył atak z Messim i Neymarem albo wymienność pozycji albo Reus na 9 ewentualnie wariant na 2 napastników Messi Neymar a Reus za ich plecami. Neymar za niedługo może być już nr 1 na świecie i zbierać jak Messi złote piłki, Neymar = Geniusz !!!

1

Reus = transfer marzenie!!!

0

zła wiadomość dla Barcelony Masherano Song Tello Cuenca powinni odejść

0

Barcelona to za wysokie progi dla Masherano na stopera jest za niski a na defensywnego pomocnika lepsi są Sergio i Toure lub Pogba

0

a ja myślę, że po rozmowie z Luisem Enrique i Fabregas i Xavi zostaną z nami do końca kariery !!!!

2

chyba sobie jaja robisz, widzę że kolejny fan młodego pokolenia dla którego tylko i wyłącznie liczą się wyniki....
aż żal ściska serce prawdziwego fanatyka
CESC FABREGAS jest nietykalny jest przede wszystkim jednym z cules wychowankiem a tych w Barcelonie się nie tyka (przynajmniej dawnej Barcelonie z szanującej tradycję i historię)
pomoc na nowy sezon jeśli chodzi o marzenie kibica fanatyka to Xavi, Iniesta, Fabregas, Sergio, Rafinha, Toure/Pogba ewentualnie jak któregoś z ostatniej dwójki nie uda się ściągnąć Barcie to tylko wtedy Rakitic

3

jak można sprzedać najlepszego pomocnika w sezonie !!!!
gdyby Barcelona była taka wielce sprawiedliwa to na liście zawodników do sprzedaży byłby Xavi i Iniesta !

0

Bardzo dobrze! Barcelona to za wysokie progi dla Mathieu

0

a ja coś czuję, że Barcelona Luisa Enrique mocno zaskoczy z transferami i w klubie zostaną i D.Alves i Fabregas i Sanchez
na obronę przyjdzie Marquinhos i będzie on rywalizował o pierwszy skład z Bartrą,
o pozycję defensywnego pomocnika będą walczyć Sergio z Masherano
o środek pola rywalizacja będzie pomiedzy Rafinhą Fabregasem Iniestą - a z Xaviego będzie joker na ewentualnie drugą połowę, a co do Koke okażę się zbyt zaporowa cena,
do ataku Barcelona pokusi się wbrew doniesieniom i marzeniom kibiców nie o Aguero albo o Reusa a o jakąś typową 9 a na tej liście zapewne są Torres, Lorente,Mandzukic, Muller i możliwe, że Higuain Eto'o jako rezerwowa opcja.
Powiewiem świeżości będzie Bojan i Deulofeu ale ciężko im będzie się przebić do pierwszej 11.
Z klubu odejdą lub zostaną wypożyczeni Song, Tello, Cuenca, Afellay, Fontas, Oier, Valdes, Puyol, Pinto

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?