PSK_FANATYK
Dołączył/a: kwiecień 2011
PSK
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Leo hatrick! Suarez debiut!
i Aguero kładzie Bawarie !
co za wieczór !!!!
0
i bardzo dobrze !!!! Lać Bawarie !!
3
a teraz kilka nie skromnych moich słów do większości zalewających ten serwis młodych kibiców Barcelony i do dzieci neostrady - Wasz wiek to połowa a może i już niestety 1/3 mojego wieku ale w porównaniu do Was przeszedł mi okres młodzieńczego bezmyślnego kibicowania oglądam mecze już troche spokojniej obiektywniej niż kiedyś i z powodu pracy co raz rzadziej bywam na tej stronie ale Proszę o jedno:
spójrzcie na mój komentarz który zamieściłem pod artykułem który mniej więcej brzmiał "przed meczem Barcelona - Sevilla"
wyraziłem tam swoje odczucia, przeczucia i pragnienie najlepszego wyniku dla Barcelony i ująłem tam hatrick Messiego, gola Neymara i wynik 5:1 dla Barcelony pomyliłem się tylko, iż 5 trafienie dołoży Suarez a nie Rakitic - przed rozpoczęciem meczu w pubie w którym
lubie oglądać mecze podałem także ten wynik 5:1 i hatrick Messiego oczywiście zostałem wyśmiany na stronie fcbarca.com oczywiście także odpowiedzi w komentarzach były drwiące -
a teraz już po meczu ja triumfuje a wszystkim jest głupio i tak jest fajnie cicho....
0
ze względu na ostatnio ciężką sytuacje w klubie życzyłbym sobie i mojemu klubowi wygranej i wyniku, który oscylowałby w granicy 5:1, 5:2 - tj. hatricka asysty Messiego aby zamknął usta całemu światu, gola i asysty Suarezowi w końcu musi się przełamać a on uwielbia wielkie mecze, gol Neymara aby utrzymał swoją dobrą passę, 2 asysty Rakitica - liczę na jego wielki mecz z szacunkiem do jego byłego klubu, asysta Xaviego - generał zasługuje aby jeszcze świecić swoim blaskiem choćby to miał być nawet jego ostatni sezon w karierze (mam nadzieję, że zostanie w przyszłości z Puyolem trenerem Barcelony- duet na miano Pepa i Tito)
wiem, że boisko wszystko zweryfikuje ale tak wysoka i przekonywująca wygrana potrzebna jest temu zespołowi a zwłaszcza wzmocnienie psychicznie i rozstrzelanie się najlepszego na papierze ataku na świecie tercetu Messi Neymar Suarez
a największa moja nadziej to to, że w końcu Messi zostanie ustawionym przez Luisa Enrique jako mobilny prawo skrzydłowy a Sureaz będzie do końca sezonu naszą 9
0
najmocniejsza aktualnie 11 Barcy to:
Bravo
Alves Pique Sergio Alba
Masherano
Iniesta Rakitic
Messi Suarez Neymar
0
mamy w drużynie 2 najlepszych zawodników na świecie a może do nich dołączyć jeszcze Suarez
0
zamknij się z takimi komentarzami bo żal to czytać, Neymar to jeden z największych cracków na świecie i może upadać tyle razy ile mu się podoba jakby sędziowanie było o niebo lepsze to dzięki Neymarowi rywale Barcy często kończyli mecz w 10 lub 9.
4
i o to chodziło !!! 6 pkt nad Realem VAMOS BLAUGRANA !!! idealnie !
0
jak zwykle dzieci neostrady urządzają sobie kpiny z nowo formowanej drużyny Luisa Enrique a na dzień dzisiejszy atak jest eksperymentalny wiadomo, że zawodnikiem podstawowego składu jest tylko Leo Messi do którego dołączy dwóch graczy pierwszej drużyny a mianowicie - Neymar i Suarez a wtedy Barcelona będzie przynajmniej na papierze miała najlepszy atak świata a jeśli w praktyce się to genialnie zgra to możemy mieć erę kolejnych sukcesów na miarę Pepa Dream Teamu.
Linia pomocy została mimo wszystko odświeżona i potrzeba czasu aby takie tuzy jak Iniesta i Rakitic zgrali się idealnie ze sobą tak jak to było między Bladym a Generałem.
Bardzo wielki plus dla Enrique, że od początku pokazał kto jest graczem pierwszej jedenastki i posadził na stałe Xaviego na ławce.
A co do linii obrony to chciałbym zauważyć, iż Barcelona nigdy nie była pionierem w tej kategorii i może młodzi kibice Barcelony tego nie zauważyli ale Barcelona w swojej filozofii gry "jest najmocniejsza na świecie jak atakuje a najsłabsza jak musi się bronić" na całe szczęście Luis jako ikona Blaugrany za piłkarza tak teraz jako jej trener na pewno nie zmieni stylu i tradycji Barcelony bo na szczęście wbrew wielu krytykom są to najważniejsze wartości w klubie.
Obrona póki co widać, że mocno się formuje i tak naprawdę wszyscy zakupieni zawodnicy mogą wnieść dużo dobrego dla klubu. (mnie osobiści najbardziej cieszy pozostanie w klubie D.Alvesa)
Jako doświadczony kibic, fanatyk pełnym sercem spokojnie czekam na sformułowanie się najlepszej pierwszej 11 Luisa Enrique a mianowicie:
Ter Stegen
D.ALves Mathieu Pique Alba
Masherano
Rakitic Iniesta
Suarez Messi Neymar
0
Bravo
ALVES Mathieu Pique Alba
Sergio
Rakitic Xavi
Munier Messi Neymar
4
dobry masz nick do swojej słabej wypowiedzi... zamilcz
4
i wychodzi wszystko z zadufanego w sobie Cristiano.....
żal mi go naprawdę - jest o klasę słabszy od Messiego - Leo ma niesamowity wrodzony talent od Boga a Cristiano to jak już to super wytrenowany produkt i nigdy Cristiano nie będzie tak wielkim zawodnikiem jak Messi,
widać, że poza boiskiem także przegrywa rywalizację - Leo jest lepszym człowiekiem, wielką przewagą Messiego jest jego skromność
VAMOS MESSI !!!
0
kolejne dziecko neostrady - TVP bije na głowę amatorkę z NC+
2
a tymczasem Benatia w Bayernie a Barcelona mając za założony sobie cel przede wszystkim wzmocnienie lini obrony kupuje : Mathieu - z całym szacunkiem gość nawet nie jest rezerwowym swojej reprezentacji narodowej (choć może to być najlepszy transfer w obronie ze wszystkich pozostałych),
Vermalena - szklany zawodnika, który grał w ostatnim sezonie mniej niż Puyol a teraz Douglasa - gwiazdę nie gwiazdę tak naprawdę anonimowego zawodnika
więc ja się pytam gdzie są te prawdziwe wzmocnienia linii obrony ?
0
Król jest jeden! Największy jakiego świat widział !!!!
0
moja 11 na ten sezon:
Bravo - D.ALVES - Pique Mathieu - Alba
Masherano
Rakitic Iniesta
Messi Suarez Neymar
2
Sanchez jest o klasę słabszym zawodnikiem od
Suareza
3
i o to chodziło D.ALVES 2016 - najlepsza wiadomość dnia !!!
0
będzie funkcjonować to co teraz tylko gra na 3 obrońców, ewentualnie system 4-2-2-2 z dwoma skrzydłowymi napastnikami w rzeczywistości 4 napastnikami ze stałą zmianą pozycji i bez defensywnych pomocników - w środku pola Iniesta Rakitic lub Sergio Masherano
0
Reus to zawodnik który jest w top 10 najlepszych zawodników na świecie przez ostatnie 2 sezony !!! wart 2-3 razy tyle co jego klauzula
1
Reus to największe marzenie wszystkich cules !!!
1
i dobrze będzie rywalizacja ale D.Alves jest nie do ruszenia z pierwszej 11 i na całe szczęście widzi to także sam Luis Enrique
3
Montoya jak narazie może nosić walizki za D. Alvesem
1
po co takie głupie pytanie on ma być bocznym obrońcą, gdzie wzrost nie jest najważniejszy
1
filozof myślenie zostaw profesjonalistom, a poza tym nie zapominaj, że filozofia i styl Barcy nadal będą niezmienne to jest jak świętość w Barcelonie i Luis Enrique doskonale to wie, dlatego Ty i inni niech nie liczą, że zmieni się coś w grze Blaugrany, Vamos Duma Katalonii
1
zdecydowanie wolę Douglasa i REUSA niż Cuadrado
0
jedna z najważniejszych dobrych wiadomości związanych z zakazem transferowym to, sytuacja w której klub będzie musiał dać nowy kontrakt D.Alvesowi a to oznacza, że najlepszy prawy obrońca zostanie z nami jeszcze na co najmniej 2-3 lata,
bardzo mnie to cieszy
0
Luis Enrique to jak na razie takie połączenie Guardioli i Simeone oby był tak samo jak oni efektywny i Barcelona osiągnęła z nim wiele wielkich sukcesów.
1
" ale ma diabelski potencjał. "
tyle w temacie najlepszego prawego obrońcy na świecie !!!
najważniejsze, iż zostaje w Barcelonie
1
Barcelona powinna zrobić wszystko aby kupić Reusa !!!