PSK_FANATYK
Dołączył/a: kwiecień 2011
PSK
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ZAMILCZ człowieku!
0
i dobrze Barcelona ściąga D.Luiza a na drugiego stopera mam nadzieję, że powalczą o Laporte lub Martineza
0
Ter Stegen będzie i tak drugim bramkarzem w Barcelonie, pierwszym będzie Willy lub Reina (zdecydowanie stawiam na Williego) 3 bramkarzem będzie Masip
0
Sanchez powinien zostać w Barcie a jeśli Luis go nie widzi to tylko w grę wchodzi taka transakcja:
Sanchez do Juventusu
a Lorente i Pogba do Barcelony (zwłaszcza Pogba)
Lorente może okazać się za słaby na Barcelonę jeśli na siłę klub szuka 9 to Barca powinna walczyć o Diego Costę lub Falcao !!!
0
Luis Enrique powinien zacząć ustalać skład od 3 nazwisk D.Alves Neymar Messi
11
Messi naładuje się w swoim domu w ojczyźnie z rodziną, która jest najważniejsza, następnie wygra mundial udowodni wszystkim, że jest pierwszy ponad Maradoną i Pele,
a następnie wróci do Barcelony po kolejną La Ligę i LM !!!
0
Ter Stegen Willy
D.LUIZ Laporte
Yaya Toure
Reus
i wraca Wielka Barca !
1
jeszcze Willy,
D.LUIZ Laporte
Pogba
Muller lub Reus
1
NIE !!!
Barca czeka na D.Luiza !!!
0
nowe potrzebne transfery:
Ter Stegen, Willy,
D.LUIZ, Laporte
Pogba
Reus lub Muller
wtedy będą to gruntowne zmiany
1
nietykalni to: PIQUE, Bartra,D.ALVES, Sergio, Iniesta, Fabregas, Messi, Neymar,
0
Messi Fanatycy zawsze z Tobą !!!!
0
pierwszym jest Ter Stegen
0
jak Argentyna wygra mundial to Messi zamknie usta wszystkim i dostanie znowu Złotą Piłkę!
VAMOS MESSI! VAMOS ALBICELESTES !
2
nowa Barcelona Luisa Enrique
Ter Stegen
D.Alves Pique D.Luiz Alba
Sergio
Fabregas Koke
Reus Messi Neymar
0
Pique akurat wczoraj zagrał jak na prawdziwego lidera obrony przystało, jak profesor
0
oliwa sprawiedliwa
1
Nie nie nie! Tylko D.Luiz!
0
Pinto Alves Pique Bartra Alba Sergio Xavi Iniesta Messi Cesc Sanchez a w drugiej połowie za Sancheza wejdzie Neymar
0
będzie Neymar Fabregas Messi
0
najważniejsze aby w sobotę zagrał właśnie NEYMAR !!!!
0
Carles nawet siedząc w sobotę na tylko na trybunach powinien jeśli tylko Barcelona wygra dostać opaskę kapitana od Xaviego i podnieść puchar La Ligi !!!
0
Oby Carles podniósł w sobotę ostatni puchar w swojej piłkarskiej karierze !!!
0
Pomnik dla Carlesa nalezy już stawiać pod Camp Nou
0
piłkarska sobota
18:00 BARCELONA- Atletico - Finał La Liga
18:00 Arsenal- Hull City - Finał Pucharu Anglii
20:00 BVB-Bayern - Finał Pucharu Niemiec
0
chyba Iker
0
popieprzony Zarząd ! na bruk z nimi !
0
Alba aż tak potrzebny nie jest
Pique bardzo by się przydał zwłaszcza do walki w powietrzu i powinien stworzyć duet stoperów z Bartrą,
JEDNAK, NAJWAŻNIEJSZE dla Barcy jest aby wrócił i od pierwszej minuty zagrał NEYMAR i stworzył duet w ataku z Messim
2
23 osobowa kadra:
De Gea Reina Iker
Obrońcy: Gerard Piqué, Sergio Ramos, Jordi Alba, Javi Martínez,Juanfran, Dani Carvajal
Pomocnicy: Sergio Busquets, Koke, Xavi, Iniesta, Jesús Navas, David Silva, Cesc Fàbregas, Juan Mata, Santi Cazorla,
Napastnicy: Diego Costa, David Villa, Álvaro Negredo, Pedro, Fernando Llorente
0
NEYMAR MISTRZU musisz wrócić na Atletico !!!!!