0

ZAMILCZ człowieku!

0

i dobrze Barcelona ściąga D.Luiza a na drugiego stopera mam nadzieję, że powalczą o Laporte lub Martineza

0

Ter Stegen będzie i tak drugim bramkarzem w Barcelonie, pierwszym będzie Willy lub Reina (zdecydowanie stawiam na Williego) 3 bramkarzem będzie Masip

0

Sanchez powinien zostać w Barcie a jeśli Luis go nie widzi to tylko w grę wchodzi taka transakcja:
Sanchez do Juventusu
a Lorente i Pogba do Barcelony (zwłaszcza Pogba)

Lorente może okazać się za słaby na Barcelonę jeśli na siłę klub szuka 9 to Barca powinna walczyć o Diego Costę lub Falcao !!!

0

Luis Enrique powinien zacząć ustalać skład od 3 nazwisk D.Alves Neymar Messi

11

Messi naładuje się w swoim domu w ojczyźnie z rodziną, która jest najważniejsza, następnie wygra mundial udowodni wszystkim, że jest pierwszy ponad Maradoną i Pele,
a następnie wróci do Barcelony po kolejną La Ligę i LM !!!

0

Ter Stegen Willy
D.LUIZ Laporte
Yaya Toure
Reus

i wraca Wielka Barca !

1

jeszcze Willy,
D.LUIZ Laporte
Pogba
Muller lub Reus

1

NIE !!!
Barca czeka na D.Luiza !!!

0

nowe potrzebne transfery:
Ter Stegen, Willy,
D.LUIZ, Laporte
Pogba
Reus lub Muller

wtedy będą to gruntowne zmiany

1

nietykalni to: PIQUE, Bartra,D.ALVES, Sergio, Iniesta, Fabregas, Messi, Neymar,

0

Messi Fanatycy zawsze z Tobą !!!!

0

pierwszym jest Ter Stegen

0

jak Argentyna wygra mundial to Messi zamknie usta wszystkim i dostanie znowu Złotą Piłkę!
VAMOS MESSI! VAMOS ALBICELESTES !

2

nowa Barcelona Luisa Enrique
Ter Stegen
D.Alves Pique D.Luiz Alba
Sergio
Fabregas Koke
Reus Messi Neymar

0

Pique akurat wczoraj zagrał jak na prawdziwego lidera obrony przystało, jak profesor

0

oliwa sprawiedliwa

1

Nie nie nie! Tylko D.Luiz!

0

Pinto Alves Pique Bartra Alba Sergio Xavi Iniesta Messi Cesc Sanchez a w drugiej połowie za Sancheza wejdzie Neymar

0

będzie Neymar Fabregas Messi

0

najważniejsze aby w sobotę zagrał właśnie NEYMAR !!!!

0

Carles nawet siedząc w sobotę na tylko na trybunach powinien jeśli tylko Barcelona wygra dostać opaskę kapitana od Xaviego i podnieść puchar La Ligi !!!

0

Oby Carles podniósł w sobotę ostatni puchar w swojej piłkarskiej karierze !!!

0

Pomnik dla Carlesa nalezy już stawiać pod Camp Nou

0

piłkarska sobota
18:00 BARCELONA- Atletico - Finał La Liga
18:00 Arsenal- Hull City - Finał Pucharu Anglii
20:00 BVB-Bayern - Finał Pucharu Niemiec

0

chyba Iker

0

popieprzony Zarząd ! na bruk z nimi !

0

Alba aż tak potrzebny nie jest
Pique bardzo by się przydał zwłaszcza do walki w powietrzu i powinien stworzyć duet stoperów z Bartrą,
JEDNAK, NAJWAŻNIEJSZE dla Barcy jest aby wrócił i od pierwszej minuty zagrał NEYMAR i stworzył duet w ataku z Messim

2

23 osobowa kadra:
De Gea Reina Iker

Obrońcy: Gerard Piqué, Sergio Ramos, Jordi Alba, Javi Martínez,Juanfran, Dani Carvajal

Pomocnicy: Sergio Busquets, Koke, Xavi, Iniesta, Jesús Navas, David Silva, Cesc Fàbregas, Juan Mata, Santi Cazorla,

Napastnicy: Diego Costa, David Villa, Álvaro Negredo, Pedro, Fernando Llorente

0

NEYMAR MISTRZU musisz wrócić na Atletico !!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?