PSK_FANATYK
Dołączył/a: kwiecień 2011
PSK
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dziadostwo Barcy i wygrana 3:1
0
bardzo dobrze, że na Atletico odpoczywają Neymar i Fabregas ale dodatkowo oszczędziłbym Messiego, Iniestę i Alvesa bez nich Barcelona itak sobie poradzi z Betisem a pasuje aby byli głodni gry w środę
0
oby tylko w meczach z Realem i Atletico obok Bartry zagrał Song lub Sergio aby linia obrony Barcy była jak najwyższa do walki w powietrzu podobnie w 1/2 LM na kogo byśmy nie trafili potrzebuje jak najwyższej pary stoperów,
mam nadzieję, że Martino odstawi na bok sentymenty i posadzi swojego rodaka Masherano na ławce optymalny skład Barcy na najważniejsze mecze sezonu to:
Pinto (niestety)
Alves Sergio Bartra Alba
Xavi
Fabregas Iniesta
Sanchez(Pedro) Messi Neymar
lub
Pinto
Alves Sergio Bartra Alba
Masherano
Xavi Fabregas
Messi Neymar Iniesta
0
pozostaje tylko nadzieja, że Ter Stegen jako już dogadany przyjdzie do Barcy, jeśli nie to mam nadzieję na wierność barwom i że w takiej sytuacji i Valdes i Puyol zostaną z Barcą do końca sankcji i że Barcelona nikogo z aktualnej drużyny nie sprzeda i skład zostanie kompletny ten co jest
0
stawiam, że w 1/2 LM zobaczymy PSG, Barcelone, BVB, MU to moje przeczucia, oczywiście ktoś inny może mieć odmienne zdanie
0
zamiast minusować zapraszam do dyskusji uważam, że taki skład jest optymalny zwłaszcza na mecze z Atletico i Realem gdzie Barcelona potrzebuje wysoką obronę do walki w powietrzu, ewentualnie na stoperze może zagrać Song
0
fakt wczoraj b dobry mecz Masherano ale za to fatalny przeciwko Realowi zwłaszcza ze względu na jego wzrost dlatego postawiłbym Sergio z Bartrą zwłaszcza w meczach z Atletico i Realem
0
nie ale zawsze jestem przeciwko Bayernowi i Realowi !
0
sprawiedliwie w tym sezonie byłoby gdyby Atletico wygrało La Ligę a Barcelona zgarnęła LM i Copa Del Rey
0
akcja Iniesty jego bajeczna asysta i świetny gol Neymara to także kolejna wisienka na torcie dla tego spektaklu
0
mimo wszystko szanse na awans stawiam na 60% dla Barcy 40% dla Atletico
0
Pep zesracie się nie wygracie LM a i BVB zabierze Wam puchar Niemiec !
0
Barca zagrała tylko na bardzo wysokim poziomie tylko część meczu po strzeleniu gola przez Neymara, wcześniej marnowała czas waląc głową w mur, Atletico Simeone broni się fenomenalnie
0
na rewanż skład:
Pinto
Alves Sergio Bartra Alba
Xavi
Fabregas Iniesta
Sanchez Messi Neymar
0
aktualny Bartra to klasa światowa to inny chłopak niż ten który się topił w głębokiej wodzie przeciwko Bayernowi, bardziej się martwię kto zagra u boku Bartry, mam nadzieję, że będzie to Sergio lub Puyol a Masherano usiądzie na ławce
0
Pinto to jeździec bezgłowy :/:/:/
0
FATALNA wiadomość dla Barcelony, wczoraj dobrze poradził sobie duet Bartra Masherano ale dużą zasługą ich dobrego występu była absencja Diego Costy który w grze w powietrzu na pewno napsułby nam dużo krwi,
bardzo obawiam się finału pucharu króla gdzie Real w powietrzu będzie miażdżył Barcelone bez Pique, miejmy nadzieję, że Puyol wyzdrowieje i będzie mógł stworzyć duet z Bartą zwłaszcza na mecze z madryckimi drużynami i w 1/2 LM. A może dobrym rozwiązaniem byłoby jakby Martino postawił na Sergio jako stopera obok Bartry ale na defensywnym postawiłbym nie Songa a Xaviego i jako dwóch ofensywnych Fabregasa i Iniestę.
Pique mistrzu wracaj do zdrowia jeszcze silniejszy bo będziesz bardzo potrzebny na 1/2 LM i na finał oraz na mecz możliwe, że decydujący o mistrzostwie La Liga z Atletico
0
na rewanż skład powinien być
Pinto(niestety, z konieczności)
Alves Masherano Bartra Alba
Sergio
Fabregas Iniesta
Messi Sanchez Neymar
0
równie dobrze mógł nie grać Xavi
0
D.Alves to najlepszy prawy obrońca na świecie dodatkowo piłkarz klucz dla Messiego i Neymara. Barcelona musi mu przedłużyć kontrakt co najmniej do 2018 i Dani powinien skończyć karierę w Barcie ! D.Alves ciągnie ten wózek o nazwie Barcelona
0
D.Alves the best
0
Pinto
Alves Pique Bartra Alba
Sergio
Xavi Iniesta
Fabregas
Messi Neymar
obstawiam, że tak Barca zagra a w drugiej połowie wejdzie Sanchez
0
i tak nie pojedzie bo poszedł do Bayernu i zginął,
do tego Xavi Iniesta Cesc nie oddadzą pierwszego składu a na zmiennika najbardziej zasłużył Koke,
Thiago gdyby został w Barcelonie to w tym sezonie mógł u Martino urwać trochę minut zwłaszcza w pierwszej częśi sezonu jak Iniesta szukał formy lub miał kontuzje a wybrał dziadowski klub dla pieniędzy i miłości do Pepa i bardzo nikłe szanse aby pojechał na mundial
0
szczęście sprzyja lepszym !
0
co to może być za wielki mecz z Atletico decydujący o mistrzostwie La Liga ajajajaj pięknie !
0
3 ważne mecze i 3 zwycięstwa w bardzo krótkim czasie, Polskie drużyna i Polska liga mogłaby się tego uczyć
0
szczęście sprzyja lepszym !!!!!!!!!!!!!!!!
0
popatrz w lustro ! sam jesteś błaznem - dziecko neostrady
0
hej Legia gol
Polska Liga to niestety dno
0
Bez Valdesa szanse maleją w każdych rozgrywkach, a mógł być już u nas Ter Stegen