2

Oby zakontraktowali Luiza jeszcze przed mundialem !!!
To będzie nasz nowy Tarzan !!!
Genialny zawodnik za czasów Benfiki i z Brazylii, problem jego to liga angielska i toporna gra Chelsea styl Special Five który mu zupełnie nie leży. W Barcelonie tylko rozwinie skrzydła a jego gwiazda rozbłyśnie.
Ter Stegen i D.Luiz to powinny być priorytety Barcelony.

0

cieszyłbym się bardzo gdyby Barcelona w końcu miała dwóch bramkarzy wysokich Ter Stegen i Krul, czy jeden czy drugi byliby pewnymi pkt w drużynie,
nie tak jak teraz jak gra Pinto i cały drżę bo jest naprawdę miernym bramkarzem

1

dlatego, że po drugiej stronie był typowo defensywny Abidal

9

wale Was wszyscy gnoje - dzieci neostrady, którzy jesteście za sprzedażą Daniego Alvesa i do tego hejtujecie go za każdy występ.
To jest jeden z najbardziej charyzmatycznych i walecznych naszych zawodników. Piłkarz dający bardzo wiele na boisku i poza nim. To Dani jak nikt inny powoduje uśmiech na twarzy Messiego. Alves to nasz ikona, Barcelona powinna zrobić wszystko aby z nami został do końca kariery,
Owszem widzę jego spadek formy w niektórych meczach tego sezonu, ale nadal jest najlepszym prawym obrońcą na świecie i wierzę, że Alves się jeszcze u nas odrodzi jak za najlepszych sezonów.
Inna sprawa jest taka, że Dani woli o wiele bardziej atakować niż typowo grać jako obrońca i największe jego problemy pojawiły się po przyjściu do klubu Alby który także lubi grać ofensywnie przez co nasza Barca bardzo się otwiera jest mocniejsza w ataku a dużo słabsza w obronie i często broni się tak naprawdę tylko 3 zawodnikami. Bo jeden lub drugi boczny obrońca nie wraca do defensywy.
Najlepsza wersja Alvesa to ta za czasów Guardioli a DLACZEGO?
Bo wtedy na drugim boku grał typowy lewy obrońca Abidal, który niesamowicie uzupełniał 2 środkowych stoperów, wtedy Alves nie zawsze musiał wracać do defensywy i czuł się jak ryba w wodzie.

5

ALVES KRÓLU do końca swoich dni pozostań w Blaugranie !
Fanatycy jak mur za Tobą Mistrzu staną !

1

emocje będą jak Valencia wygra z Atletico i zremisuje zRealem

0

teraz bardzo dużo w rękach Valencii.....................

0

nadzieja umiera ostatnia!!!
Barca mimo wszystko może wygrać La Lige
remontada es possible !!!

0

a ciekawe kto strzelił najważniejszego gola !!!

0

dlaczego real nie gra w tej kolejce?

1

szkoda tylko ze nie ma z 1.90

0

Montoya to na razie zawodnik o 2 klasy za słaby na Barcelonę, bardzo możliwe, że to nie kwestia braku umiejętności a po prostu braku ogrania z drużyną przez nie dostawanie szans i zaniżoną samoocenę,
może lepiej go wypożyczyć

0

na Bilbao postawiłbym skład:
Pinto
Alves Bartra Masherano Adriano
Song
Fabregas Iniesta
Pedro Messi Tello

1

zakazy mnie nie martwią nawet jeśli zostaną utrzymane w mocy oznaczać to będzie też plusy dla klubu mimo wszystko zostaną z nami Valdes i Puyol stara gwardia wrócą z wypożyczeń Deulofeu i Rafinha, a Barcelona nikogo z obecnego składu nie sprzeda zostaną choćby Song i Masherano ale także Afellay czy Cuenca
mam nadzieję tylko, że przyjdzie nowy trener pokroju i z charyzmą Simeone a może w rzeczy samej dokładnie sam Diego w swojej osobie i wyciśnie z całej drużyny Barcy co najlepsze, zastosuje mądra rotacje z nieco słabszym odmłodzonym składem na puchary a najmocniejszym na ligę i decydujące mecze LM.
Nie skreślałbym w Barcie zwłaszcza takich nazwiska jak Alves, Sergio, Pique, Fabregas, Iniesta, Pedro
mimo nawet słabszego okresu każdego z nich w tym sezonie to jednak wierzę, że nadal wrócą do elity najlepszych na świecie.
A Messi i Neymar to zawodnicy którzy powinni nam przynieść jeszcze kilka złotych piłek.
Leo potrzebuje nowego kontraktu nie tylko w kwestii finansowej ale aby czuć, że jest najważniejszy w klubie i czuć się komfortowo w szatni i na boisku (do tego potrzeba wzmocnień - kogoś mocniejszego od Sancheza). Leo musi mieć pomnik pod Camp Nou. Nie było takiego zawodnika w historii futbolu i może już nie być.

0

spadaj bucu od Alvesa ! to najlepszy prawy obrońca na świecie !

0

http://www.footballuser.com/977696/FC_Barcelona

a to typ na nową 11-tkę Barcelony od nowego sezonu bez radykalnych zmian

z rezerwowymi: Bartrą, Adriano, Xavim, Pedro, Masipem, Deulofeu, Rafinhą, Gundoganem, Sergio Roberto

0

Pedro powinien dostać szanse przy ostatniej słabej formie całej drużyny, Tello także !

0

mam nadzieję, że Zarząd w końcu zgodzi się na warunki Messiego i da mu nowy kontrakt
a nowa Barcelona będzie wyglądała tak:
Ter Stegen
Alves Pique D.Luiz Alba
Sergio
Vidal Iniesta
Reus(Aguero) Messi Neymar

rezerwa: Bartra, Adriano, Deulofeu, Pedro, Fabregas, Xavi, Rafinha,

1

Musi odejść, Barcelona to za wysokie progi dla niego, poza tym liga hiszpańska to raczej nie dla Songa

4

Luis Enrique, Bielsa, Simeone aktualni faworyci

0

stylu nie trzeba zmieniać, potrzeba tylko zmienić Zarząd, zatrudnić L.Enrique
aby na nowo zmotywował zawodników i sprzedać za słabych na Barce zawodników a mianowicie: Songa, Masherano, Tello, Sancheza
Klub opuszczą także: Valdes Puyol
Xavi mam nadzieję zostanie rezerwowym

a klub kupi co najmniej 4 topowych zawodników
np. Ter Stegen, D.Luiz, Vidal, Reus

0

głupi jesteś jak but w lewej nodze mówiąc, że Luis Enrique to marionetka to właśnie dlatego "Kochany" Zarząd Barcy ma problem i Rosell szybko szukał Martino aby mieć marionetkę bo wszyscy w Barcie i także Zarząd wiedzą jakim mocnym charakterem jest Luis Enrique.

0

tylko Luis Enrique !

jak już nie on to tylko Frank de Boer

3

bez Messiego nie ma BARCY
bez BARCY nie ma Messiego

0

pół szacunku dla Cristiano cały dla Leo mimo wszystko Messi jest o klasę lepszy

0

to niech mu dadzą kontrakt i prawa do wizerunku takie jak Leo pragnie mieć, Real dał kontrakt Cristiano na jaki oczekiwał i piłkarz odżył ! Nie mówimy tu o średniej klasy zawodniku albo z wysokiej klasy. Mówimy tu o największym piłkarzu jakiego świat w historii widział. Messi jest najlepszy. Messi to Barca. Niech w końcu Barca odda hołd Mistrzowi!

0

rewolucja w Barcie potrzebna jest ale do pozostawienia tylko nietykalnych a najbardziej nietykalnym jest MESSI kolejno Iniesta Neymar Sergio Pique D.Alves Fabregas
a ofiarami rewolucji powinni być: Masherano Song Sanchez Tello Afellay Puyol Valdes

dodatkowo klub musi wzmocnić środek pola aby Xavi był tylko i aż rezerwowym. Do trio Fabregas Iniesta Sergio potrzeba kogoś z: Vidal, Gundogan, Wilshere.

Messi z Neymarem do ataku potrzebują piłkarza pokroju Reus Aguero Suarez - wtedy trio ataku Barcelony będzie najmocniejsze na świecie, za którekolwiek nazwisko z tej trójki Barcelony powinna włączyć do transferu Sancheza i Tello.

0

Messi = mes que un club

0

Barcelona zgłupiała, popieprzony Zarząd tylko jest coraz bardziej chciwy. Widać, że Leo na boisku jest zły nieszczęśliwy zwłaszcza w ostatnich decydujących meczach. Barcelona powinna jak najszybciej zgodzić się na warunki Leo i zakontraktować go tak aby zakończył on w klubie swoją karierę. Dodatkowo Zarząd powinien już mieć pieniądze na ta 4-5 transferów i to takich nazwisk jak: Ter Stegen, Hummels, D.Luiz, T.Silva, Vidal, Gundogan Wilshere, Aguero Reus.

0

Dobrze, że Pinto odchodzi !!!
Mimo wszystko dziękuje Pinto nie za zasługi na boisku ale za to co wszystko dał dlatego klubu w szatni.
Za jego wybuchowość i waleczność przeciwko Realowi bezcenna !
Vamos Pinto!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?