0

Barcelonie brakowało tak charakternego zawodnika z pazurem wojownika na boisku. Sanchez był świetny ale z przeciętnymi rywalami nie miał tej zadry w ważnych meczach a Suarez w Ajaxie i Liverpoolu był kluczowy. Barcelona aktualnie na papierze ma najlepszy atak na świecie.

1

I TO JEST GENIALNA WIADOMOŚĆ !!!! D.ALVES = BLAUGRANA

0

szkoda, że Barcelona nie zakupiła Mathieu 4-5 sezonów wcześniej,
ale jeśli nie będą łapać Francuza kontuzje to może być bardzo przydatny jeszcze przez 3-4 lata a najważniejszy atut Mathieu dla Barcelony to dobra gra głową,
może w końcu Barcelona będzie groźna z rzutów rożnych.

1

D.Alves Montoya Vermaelen Pique Bartra MAthieu Alba solidna linia obrony przynajmniej na papierze, może w końcu nie trzeba będzie się obawiać kontuzji, że ktoś wypadnie przed ważnym meczem ze składu

1

jest system ciekawy który można spróbować z Reusem a mianowicie
4-2-2-2
Bravo
Alves Pique Bartra Alba
Iniesta Rakitic
Messi Reus ( skrzydłowi bliżej lini ataku)
Suarez Neymar

0

Barcelona MUSI zrobić wszystko aby w następnym sezonie REUS do nas dołączył!!!!

0

w głowie się nie mieści zobaczyć taki atak Neymar Messi Suarez ! ! !

4

skład na początek sezonu:
Bravo
D.ALVES Pique Bartra Alba
Masherano
Xavi Rakitic
Pedro Messi Iniesta

takie mam przeczucia

0

dziękujemy Henka Larsson! Jeden z najlepszych napastników w historii! Idealny transfer Barcelony, można tylko żałować, że Barcelona nie kupiła go gdy miał 20 kilka lat. ahhhhh Genialny Napastnik!

1

Rakitic może być zawodnikiem którego dokładnie brakowało w środku pola Barcelonie do tego najlepszy atak świata jeśli tylko będzie dobrze ze sobą współpracował to reaktywacja dream teamu Pepa będzie bardzo możliwa za Luisa.
Chociaż za tym wszystkim idą obrzydliwe pieniądze. Najdroższe okno transferowe Barcy.

0

OGŁOSZENIE:
Żałoba Narodowa w Polsce przez tydzień oficjalna.

A w sercach wszystkich patriotów przez 4 lata do kolejnych mistrzostw, aż ktokolwiek pokona Niemców. Keep it real !

3

bo jest najlepszym jakiego świat widział!
Argentyna bez niego nie wyszła by z grupy zp mś jest nagrodą indywidualną !!!

0

opuść stronę FCB !!!!!!!!!

0

Reus jest do wyjęcia w okienku zimowym albo za rok.

Barcelona POWINNA zrobić wszystko aby Reus do nas trafił jak tylko klauzula w jego kontrakcie będzie aktywna.

Kwartet Neymar Reus Messi Suarez to futbolowy kosmos - ofensywa nie do zatrzymania.

0

Neymar Messi Suarez
Iniesta Rakitic
Masherano (Sergio)
Alba Pique Bartra Alves
Bravo

taki skład musi wygrać LM !

3

jeśli w tym oknie przyjdzie Suarez a w kolejnym dołączy do Barcy Reus to tylko wtedy zrozumie odejście Cesca i Sancheza

1

Romero
Zabaleta Demichelis Garay Rojo
Masherano Gago
Messi
Lavezzi Higuain Aguero

walka do końca wszyscy Polacy jesteśmy w środę Albicelestes!

0

Neymar Messi Suarez
Iniesta Rakitic
Masherano
Alba Pique Bartra Alves
Bravo

8

Bravo, Ter Stegen, Marquinhos, Cuadrado, Rakitic, Suarez - JESTEM NA TAK !!!

0

świetny transfer! Rakitic w zeszłym sezonie był najlepszym pomocnikiem La Liga i zdecydowanym MVP Ligi Europy

0

jak po takich pseudo "łowach" czołowego stopera z top 5 na świecie walczy o zakup przeciętnego i starego Mathieu to niestety świat się śmieje z Barcelony i jej zarządu
żal

2

Mathieu to drewniany zawodnik, o nazwie "przeciętny"

1

proszę Cie oszczędź sobie !

0

Marquinhos jak najbardziej jest nam potrzebny, zakup Mathieu to jakaś PARODIA Westernu, urojony pomysł i strata tylko pieniędzy!

0

mimo wszystko wolałbym Reusa ale skoro Barcelona zaczyna mocną przebudowę to dlaczego nie?!
teraz kupimy Suareza a w zimie będzie już aktywna klauzula za Reusa i przyjdzie do nas za rok brylancik z Niemiec, magiczny kwadrat Messi Neymar Reus Suarez........ ah palce lizać
oby tylko jeszcze wydarła Barca Koke
i oby obrońca taki jak Mathieu do nas nie trafił

0

chyba Ty ! styl, tradycja zostają !!!

0

Masherano powinien odejść!
razem z nim Song, Cuenca,Pinto, Tello
i niestety odejdą także nasze ikony Valdes,Puyol, Fabregas i może Xavi

0

Pique to nasz nalepszy stoper mam nadzieją, że w nowym sezonie koło jego boku będzie tylko Bartra lub nowy nabytek Barcelony typu Marquinhos, Hummels a nie jakiś mierny Mathieu !!!!
wtedy o naszą obronę będę spokojny

0

MESSI INIESTA PIQUE D.ALVES to powinni być nasi kapitanowie !!!

0

Neymar wyprzedzi w przyszłości Pele i wygra mundial 2018 ale mundial 2014 wygra Argentyna i MESSI

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?