4

Brać Insigne do Barcy < 3 Uwielbiam chłopa.

1

@Nerazzurro hugo boss red

3

@FafitFCB czyli wlatuje druga bułka?

9

@Lola120 ogóras. Do zimnej w sam raz.

2

@Krzychu1010 Krzychu kadetem tera.

1

18

@Pawlusek w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem.

1

@KmN usługi budowlane "szwagrex"

15

@Kamilos84 Carlsberga

0

Co tam somsiedzie hehe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Brawo Chorwacja! Jazda!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@tomek8756 jak umiesz się targować z lokalnymi sprzedawcami to tanio :D
U mnie Turcja jest nr1 jeśli chodzi o wypoczynek. Osobiście zwiedziłem kilka miast Antalya, Alanya, Kemer ... Każde z tych miejsc polecam. Także nie powinieneś żałować decyzji :)

0

Vamos Chorwacja! :D

0

@tomek8756 byłem 2 lata temu. Wspominam to bardzo dobrze.

17

Szpaku wchodzi do Lidla:
- OKAAAZJAAAAA!

3

Emocje jak na grzybobraniu

2

@EleanoR zdrówko.

0

@svensonFCB lg 75"

1

@Wittgenstein mój fetysz to stopy.
Stopy metali.

1

Semedo czyści Ymbape xD

1

Ale za 4 lata to już na pewno.

0

9

Słoń i jego opowieści z pracy :D


0

@piotr_styk Dani Parejo

0

Jazda Sterling :D

0

Sterling mordooo :/

4

@Janas11224 prawie cała La Rambla

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?