PanZagadka
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gdańsk
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kwestia godzin, pismaki szaleją ^^
https://www.explica.co/wp-content/uploads/2021/06/cristiano_crop1624282941878.jpg_242310155-758x467.jpg
0
@Kettger no to mamy 2.
0
Sprzedam Opla
0
@marko111122 nie.
0
Ymbape ... Depaja ...xD
2
Ściągnijcie to babsko. Kończ waść, wstydu oszczędź.
2
@tomek8756 tak
10
Na meczu Polski wjedzie słynny passat 1.9 tdi.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty
0
@MarioVeB! Komu to potrzebne.
0
@lucas/catalan wybór oczywisty. Marzec.
0
Griezmann hahaha xD
0
Zdecydowanie na tak.
1
@lucas/catalan nr3.
1
@The_Man na samym dole strony. Zakładka - regulamin.
2
@Davvd tak.
https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/no-tak-bylo-nie-zmyslam-urban-w-stroju-biskupa.jpg
35
Można prowokować na rambli, tylko trzeba wstawać rano. Na tym polega odpowiedzialność.
1
@lucas/catalan lol (亝艸亝)
11
@deyna2018 https://lh5.ggpht.com/mFgsarbtLPNX5zD8Pbil9miB_C0RnkviuUfMwyWog7OvdDhWLSfZ65o3r-tqApUaAUaf=h230
2
Dymy na rambli auuuuu
1
@lukas10 xD
1
@tristan87 xD
1
@lucas/catalan jest ok.
5
@PatrychoO https://i.ytimg.com/vi/17m203uexNk/maxresdefault.jpg
1
@Kgorecki2500 najlepszy nauczyciel
0
@Transu96 nie Twoja sprawa bambo
50
Dawno nie było, także na piątkowy wieczór Ester ( ͡° ͜ʖ ͡°) ..
https://x.com/lEsterExposito/status/1398040636004122629
@lucas/catalan @IronSanHybrid @NaFazieHitman @Nano22 @baczmus @Kgorecki2500 @masq
0
@kaamil1910 zrobi z niego dzika :)
1
@daniel32778 https://static.wirtualnemedia.pl/media/top/disaster-girl-6555.jpg