0

Mingueza o kurłaaa

2

@Rompul c+. Nie ma dyskusji.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

5

1

@GeneralXavi oraz francuskiego Borasa
#ymbape

10

6

28

@BarcaInfo wygląda spoko

1

Od ponad 40 min jestem kibicem Bayernu i już mnie ten Paris wkur***

0

@kuz czysta, zimna.
Można również mieszać z colą, tonikiem a nawet dodać do browara. Kto co lubi.

2

Spokojnie, biali zaraz wcisną.

0

@Danchos Lahoz :D

0

Boli Was wielki sędzia.

5

Parostatkiem w piękny rejs ...
[*]

15

@Szicek10 ciekawe skąd wziął na to pieniążki złodziej jeden ( ͠° ͟ʖ ͡°)

0

@xVENUMx cbd xD

1

I tak to właśnie jest ...

0

@Nazio87 nein

6

@Damiano27psk klasyk larambli - srpski film.

7

@svensonFCB kebab na cienkim, sos ostry, wołowina.

0

@xVENUMx jak tam po wczorajszym kuponie? :D

3

@sebasek99 a co chcesz wystartować?

0

@xVENUMx przecie to nie wejdzie xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@lucas/catalan bo rozmiar ma znaczenie ....... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

28

@BarcaInfo i to się szanuje

5

1

@BarcaInfo uparty chłop

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?