PanZagadka
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gdańsk
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@msmsms zapach zielonego mi osobiście nie przeszkadza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@JimMorrisonFCB SATA. Na Yato szkoda kasy.
0
Piątek, piąteczek ... Oby do 15 ( ͡ಥ ͜ʖ ͡ಥ)
Trzymać się tam!
1
@Nerazzurro null
0
@kaamil1910 Dembele za Mane bez wahania.
1
@Ciule123 może skończyły mu się impulsy
37
O cie xD
1
Śmiało, rozgośćcie się.
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1581606004uqWdVxDMsXgFMkakuKI4kV.jpg
17
Tylko ta superliga i protesty ... Dla odmiany, Ester. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
https://x.com/lEsterExposito/status/1384302014734110721
@lucas/catalan @IronSanHybrid @NaFazieHitman
5
Kasa, misiu, kasa.
2
@xBoMBoWiECx hehehehhe
0
Emocje jak na grzybobraniu
0
@Salchent no chyba nie. Tfu.
0
A to ci zagadka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@lucas/catalan rude < 3
34
Nie dziękuję.
0
@David_Beckham golden loch xD
1
@AmigoBlancos niby jest ale nie do końca działa http://memytutaj.pl/uploads/2018/12/23/5c1ff16db2106.jpg
2
Ten Alba xD
2
Strzelajo jak w 39
0
@10SzymonBarca10 Braithwaite9
1
@LeoMessi1994 nie ucz ojca dzieci robić.
20
Tylko ten neymar i neymar. Także coś dla odmiany. Ester ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
https://x.com/lEsterExposito/status/1381970125029437441
1
@itmustbejoke to musi być żart
3
@xVENUMx https://pobierak.jeja.pl/images/6/f/1/171814_polskie-buty-robocze.jpg polecam.
3
@matirix20 a będzie leciał z kranu Johny Walker?
1
@lucas/catalan @LeoMessi1994 https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_gUsL9I7eeWVpC66AzD2KwxESSF9tNlgg,w400.jpg
4
@Janas11224 sprzedać wszystkich, kupić wszystkich!
0
Oj będzie manita
0
Tak się gra z kontry panowie.