1

@msmsms zapach zielonego mi osobiście nie przeszkadza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@JimMorrisonFCB SATA. Na Yato szkoda kasy.

0

Piątek, piąteczek ... Oby do 15 ( ͡ಥ ͜ʖ ͡ಥ)
Trzymać się tam!

1

0

@kaamil1910 Dembele za Mane bez wahania.

1

@Ciule123 może skończyły mu się impulsy

37

O cie xD


1

17

Tylko ta superliga i protesty ... Dla odmiany, Ester. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
https://x.com/lEsterExposito/status/1384302014734110721
@lucas/catalan @IronSanHybrid @NaFazieHitman

5

Kasa, misiu, kasa.

2

@xBoMBoWiECx hehehehhe

0

Emocje jak na grzybobraniu

0

@Salchent no chyba nie. Tfu.

0

A to ci zagadka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@lucas/catalan rude < 3

34

Nie dziękuję.

0

@David_Beckham golden loch xD

1

2

Ten Alba xD

2

Strzelajo jak w 39

0

@10SzymonBarca10 Braithwaite9

1

@LeoMessi1994 nie ucz ojca dzieci robić.

20

Tylko ten neymar i neymar. Także coś dla odmiany. Ester ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
https://x.com/lEsterExposito/status/1381970125029437441

1

@itmustbejoke to musi być żart

3

@matirix20 a będzie leciał z kranu Johny Walker?

4

@Janas11224 sprzedać wszystkich, kupić wszystkich!

0

Oj będzie manita

0

Tak się gra z kontry panowie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?