3

@szkutnik91 Nagelsmann. Jestem na tak.

2

@MesQueUnClub_87 teściowa na siedzeniu pasażera

0

@xVENUMx z rana tylko mocna czarna.

0

Turla się jak Neymar xD

2

Wchodzi Marian.

1

Zaczynają wrzutki :D
Desperacja.

2

Ludzie zrozumcie to nie jego pozycja

0

Valverde wróć :(

0

@Colon Nowa Kaledonia.

0

@Quavosk nie pożyczam rodzinie a tym bardziej znajomym.

1

@svensonFCB flugger flutex.

3

@KacperVEB a jego babcia pewnie zawsze mówiła:
- ziemniaczki możesz zostawić ale mięsko ma być zjedzone.

0

@xVENUMx jaki rejon.

0

@AnnaMarianna nie podoba mi się ta torebka.

2

@cules100pro dobrze, że laski a nie facetów wrzuca...
A na ładną kobietę zawsze miło zawiesić oko :)

5

@Majkel34 zdrówko

0

@matirix20 dzik

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@LuisSalvano Co jeden to lepszy xD

3

Ogóra bym se zjadł


2

@xVENUMx widać nie wiesz co się dzieje na rynku. Odpuść temat na jakiś czas.

2

No i wylądował..


1

0

@xVENUMx e-autoparts.

7

@Ronnie1992 strzelił 3 gole Barcelonie xD

0

Hochland ty dziku!

0

@lucas/catalan Viki jest petarda. Tak jak napisał @LeoMessi1994 Osa odrzuca...

1

@macio_944 NIe udawaj szefa. Wiem, że siedzisz i z nim chlejesz.

0

@xVENUMx i cyk wysłane do szefa.

0

Piłkarze Barcelony na boisku :D


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?