PanZagadka
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gdańsk
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Sędzia robi co może - 6min :D
0
Urwaaaaał się asensiąą
7
@Verema szansę są 50/50. Wygrają lub nie.
5
Taki suchar na pocieszenie dla królewskich.
Jaki jest ulubiony klub piłkarski blondynki?
- L'OREAL Madryt
0
@M4jkellmquc fc ulani < 3
1
Puuuuć Antek ucz się xD
2
@barcelonaLM ja tam zimy się nie boję. Cały rok na zimówkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@ranger3120 cokolwiek do 4k co będzie skręcać, hamować i przyspieszać. Reszta pakiet startowy.
1
@Majkel34 o toto!
Zdrówko :D
3
@msmsms to nie czas na pierdoły.
Panie afera jest na rambli
1
@lucas/catalan Teanna Trump. Wiadomo nazwisko robi swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
9
@maciuss94 złota zasada nie kupuj żadnych paczek za coinsy.
0
Stanooooski zbiera na nową kurtkę. Będzie komplet do kasku. https://zrzutka.pl/zcnftw
0
@Arkadio90 sam klucz w pozostałych przypadkach masz usb z systemem oraz kluczem, który wpinasz do komputera.
1
@Arkadio90 home 32/64bit
https://m.ceneo.pl/39111448
4
@lucas/catalan Amanda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Stoch: Granerud na następnych zawodach cię pokonam
0
@ElKamil jak jest na gwarancji to odsyłać i się nie bawić.
0
@IronSanHybrid ewidentnie wina świąt
0
@PanZagadka Pozdrawiam hejterów ;**
16
Na piątkowy wieczór Ester ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://x.com/esterexpositto/status/1347137790694350848
Torebka ewidentnie przeszkadza ...
@IronSanHybrid
23
@lucas/catalan to trzeba na spokojnie ...
1
@Sectumsempra
3
@pt9 ja tam wolę mieć kontrolę nad autem.
https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/widze-ze-sasiad-automata-se-kupil-ja-to-wole-miec-kontrole-nad-autem-typowy-polak-nosacz.jpg
0
@itmustbejoke kolejny . . . . . .
1
Najman i cała prawda o szczepieniu.
https://i.ibb.co/MsryFRP/FB-IMG-1609793654196.jpg
0
@Krase9 do łóżka
1
Napoli Napoli kupon ci ....
0
@lucas/catalan poszło :)
17
@abram3k patrzcie kto przyszedł..