PanZagadka
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gdańsk
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@VamosRakieta trzeba to anulować bo przegramy
1
@lucas/catalan zdecydowanie i bezapelacyjnie nr3.
5
Co ten Liverpool xD
3
@lucas/catalan Ciężki wybór.
To trzeba na spokojnie usiąść i pomyśleć..
1
@esem91 wyjść z czym?
XD
3
@IronSanHybrid przypomniał się klasyk
1
@Transu96
7
@MesQueUnClub96 Pakiet mini za 200, pakiet premium za 500.
3
@xVENUMx ja tam nie wiem i nie chce wiedzieć co wy tam palicie na tym podlasiu ...
6
@IronSanHybrid pali głupa
5
@barcelona97 hehehe https://ocdn.eu/images/pulscms/ODg7MDA_/01011cbd-2816-408e-b1ee-a19731366024.jpeg
2
@IronSanHybrid ja tylko pamiętam jak się wyje***em z szampanem na chacie w zeszłym...
0
@tristan87 sylwester z ramblą, nic więcej nie potrzeba.
0
Bobby Firminooooo live prowadzi
13
@itmustbejoke https://www.blasty.pl/upload/images/large/2016/12/moje-plany-na-sylwestra_2016-12-24_13-22-17.jpg
2
@karlu105 https://www.niecenzuralne.pl/dane/full/apic2a58881e84a496a8a8ca381d29630da.jpg
0
Brawo Wolves!!!
0
@lucca87 nie kupuje prezentów. Nienawidzę świąt. https://i.pinimg.com/474x/f1/e9/60/f1e960ccfbac1debf884186f36d56256.jpg
0
@lucas/catalan głos na Zoe Canbbought ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
0
@deyna2018 też.
2
@VamosRakieta przypadek? Nie sondzę .. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@lucas/catalan Baba to musi być baba. Na jednym cycku się położysz, drugim przykryjesz... I pod głową miękko, i w ucho ciepło ....
0
@xVENUMx nie chlać tyle.
0
@Junngeas Kielecki kurłaaa
0
@messi564 ps5. Jaki jest sens inwestowania w ps4?
3
@lucas/catalan czekaj czekaj, jaka znajoma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@lucas/catalan Lacy Lennon ♥ ♥
0
@pele1282 szkoda strzępić ...
4
@bolinho89 ja to bym wolał już poczekać i kupić ps5.
1
Jazda Malcom :) może wpadnie jakiś gol!