2

@DaPi dobra dobra każdy tak mówi.

0

@zmiter912576 @Xavyol a gdzie napisałem że jest nowy raper? Nie widzę takiej informacji więc proszę sobie nie dodawać.
Aha i te prawie 20 lat to nic w porównaniu do tego ile siedzi pozostała 6, którą wymieniłem.

1

@BARCA_FOR_EVER Rysiu peja, sokol, Abradab, o.s.t.r, pezet, pono... Na pewno żadne quebo, paluchy i inne wytwory. Człowiek starej "daty" - tylko klasyka.

55

Dawno nie było Ester ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
https://x.com/EsterExposiito_/status/1315325015114551300

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@chorhe12 mogę Ci wystawić fv na przedpłatę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Ankaraaa Jóźwiak!

1

No i kupon w d...

1

@barcowy1899 Rysiu.
Potem daleko daleko nic.

12

@Fawrf strażnik teksasu

0

Kolęda na ten rok :D


I ten kaczor w rogu < 3

0

@matirix20 ZAKI

0

@Denver jak Ci smakuje to czemu nie.

3

@Kidd nikt nie prosił, każdy potrzebował.

0

@chudymc też tak mam dlatego czasem wieczorkiem wypije dla lepszego snu.

1

@Fawrf ale gwoździe to Ty szanuj.
Hehe

2

@PatrychoO masz na pocieszenie

0

@LuisSalvano wystarczy sam tv i dobrze dobrany stelaż do zawieszenia.

1

@FafitFCB zależy ile dla Ciebie to "duża".

0

@kamilo0066 Teraz mi również działa :P

0

@domin682 @4drian0 czyli nie tylko ja mam problem. Dzięki.

0

Działa Wam aplikacja bankowa IKO?

2

@Cwaniak4 whisky moja żono ...

4

@Artsssfc nie noszę.

7

@Artsssfc cienkie i proste

1

@TheGoldenEleven Lewandowski

0

@xVENUMx zbieraj zbieraj, będzie na lawete do laguny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?