PanZagadka
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gdańsk
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NeroTFP jest taki jeden https://www.blasty.pl/m/upload/images/fb-thumb/2016/04/jesli-napad-na-bank-to-tylko-z-profesjonalista.jpg
3
@IronSanHybrid było
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9202434#comment-9202434
XD
3
@kuz kwestia godzin
34
Już niedługo [*]
https://i.ibb.co/5kbpzSg/FB-IMG-1604052639914.jpg
0
@krzysiekVeB tak (do miasta).
2
@AnnaMarianna https://m.demotywatory.pl/uploads/202010/1603968516_lxqv4n_fb_plus.jpg
3
@IronSanHybrid kurtka jak kurtka, spodnie też po starszym bracie.
1
@DaPi same ify, w czym problem?
0
@Martwy zieloni czysta
0
Jaki kurła Dembele xD
3
Zrozumcie, to nie jego pozycja :D
0
Pedri jak Tadic z białymi xD
2
@umtiti taktyk, czekam na filmik.
0
No to Bartomeu
6
Słoń przemówił https://www.facebook.com/hiphopnigdystop/videos/1093288701088599/
xD
5
Jak nie Capitan Jack to iRobot ... Kurrr
0
@DanielOOL Szachtar a potem Live.
0
@msmsms nie.
0
@Kuczek był post, postu ni ma. Tak w skrócie.
0
@Encore https://partyworld.pl/userdata/public/gfx/a9260014da4458a1b9c276e5ba61c4b5.jpg czuje piniądz.
1
@Kubavilla7 ja bym walił na łeb od razu.
3
@clyde przegrana sprawa w sądzie? :D
52
Poniedziałek 26 października. Ousmane Dembele kolejny dzień bez kontuzji. Miłego dnia.
0
@justfootball na kwarantannie.
1
@kulek22 nie bo 8:09
3
@neeed mierny to jest twój komentarz.
0
@msmsms jeszcze dla biedy Borussia i Bayern ... jest w czym wybierać
0
@Witam u mnie na androidzie też spoko
2
@Hubso jakiś flight sim, uważaj aby się nie rozbić :D
1
@Triv44 piłeś, nie pisz.