PanZagadka
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gdańsk
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@xVENUMx wyborowa tfuu
0
Thiago w wyjściowej 11 na Everton. Nice.
1
@chudymc Jeszcze pin ***** ***
0
@Kluivert_P spokojnie trzymam go xD
3
@GeraltzKatalonii klasyk się przypomina https://lh3.googleusercontent.com/proxy/j3IAVoIn8v0x_lD1W1bNikMJTYI8jYznvwcX3XRzqsnLOitfZ7oiHZ4RP9PAVTEnEVIgfKXjc_Ge6PI_w4dKdjrZr-u2OwsHtcCN5TISc_QeesyBm9Hgo3RLAxfhJ_-WSYKechRkL_D7Cg
0
@Bobo25 onet ...
3
@Aleks27 ***** ***
0
@maxi186 a masz suba :D rozwijaj się mordo.
1
@Prezes_sycylijczyk dzięki mordo. Twoje zdrowie.
0
@The Game 10 ale osiemnastkaaaa ....
1
@IronSanHybrid spokojnie trzymam go xD
4
No to zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy!
Cmok.
2
@lukasbarca86 a co to za przystojniak? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Kurnia ale czapa
0
@bartekvisca chlanie tylko do 19 xD
2
@katalonczyk987 https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1602708548CIKVBeKqIuYVEKSKN5gudg,w1200h627f.jpg
0
@tristan87 ja tam w biurze drukuje, skanuje na zwykłym multifunkcyjnym m125a od hp. Spoko sprzęt, niezawodny od kilku lat. Większego kombajna nie potrzebuje.
4
@tristan87 nie prowokuj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Hahahah lewy xD
1
@Statistics jaki spam? Po prostu opinie ekspertów są podzielone.
1
Ale złoto xD https://www.facebook.com/399031766922308/posts/1786025904889547/?sfnsn=mo
0
@LucaBrasi Mamed > reszta
0
@Katalończyk 99 nie
1
@AV0CAD0 mam i nie zamierzam sprzedać. 13 meczy 16 bramek. Do składu amigosów w sam raz.
0
Emocje jak na grzybobraniu.
0
@HolyGoalie97 taktyka wuja, nie znasz sie.
0
@Karol1993 wyjdź.
2
@IronSanHybrid so cute :>
0
@matirix20 nic specjalnego nie pokazał do tej pory.
0
@ShawnC ankaaaaraaaaa Oyarzabal!