1

@xVENUMx wyborowa tfuu

0

Thiago w wyjściowej 11 na Everton. Nice.

1

@chudymc Jeszcze pin ***** ***

0

@Kluivert_P spokojnie trzymam go xD

0

@Bobo25 onet ...

3

@Aleks27 ***** ***

0

@maxi186 a masz suba :D rozwijaj się mordo.

1

@Prezes_sycylijczyk dzięki mordo. Twoje zdrowie.

0

@The Game 10 ale osiemnastkaaaa ....

1

@IronSanHybrid spokojnie trzymam go xD

4

No to zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy!
Cmok.

2

@lukasbarca86 a co to za przystojniak? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Kurnia ale czapa

0

@bartekvisca chlanie tylko do 19 xD

0

@tristan87 ja tam w biurze drukuje, skanuje na zwykłym multifunkcyjnym m125a od hp. Spoko sprzęt, niezawodny od kilku lat. Większego kombajna nie potrzebuje.

4

@tristan87 nie prowokuj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Hahahah lewy xD

1

@Statistics jaki spam? Po prostu opinie ekspertów są podzielone.

0

@LucaBrasi Mamed > reszta

0

1

@AV0CAD0 mam i nie zamierzam sprzedać. 13 meczy 16 bramek. Do składu amigosów w sam raz.

0

Emocje jak na grzybobraniu.

0

@HolyGoalie97 taktyka wuja, nie znasz sie.

0

@Karol1993 wyjdź.

2

@IronSanHybrid so cute :>

0

@matirix20 nic specjalnego nie pokazał do tej pory.

0

@ShawnC ankaaaaraaaaa Oyarzabal!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?