PanZagadka
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gdańsk
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Klaudix showup.
0
@xVENUMx Szachtar.
15
@NeroTFP zły stan .. Nafurany pewnie jak zawsze. Odleciał w krainę zapomnienia jak mawia klasyk.
0
@IronSanHybrid
2
Przyznać się kto pije barszczyk xD
0
Najman króciutko: jesteś zerem xD
2
Jest i on! Wielki Najman xD
1
Borek wymachuje korkociągiem xD zaraz komuś stanie się krzywda
1
Boras fest już nabombany
33
@justfootball nie chce bana.
4
@justfootball Ester Expósito ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
32
@IronSanHybrid hop hop hop xD jak na trampolinie
0
@chorhe12 skarbówka na pewno by się tym zainteresowała. Pozdrawiam
1
@IronSanHybrid teraz wiem do czego była ta wyborowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@lucas/catalan nic nowego na tej stronie. Są równi i równiejsi.
0
@Bartolomeusz najgorszy jest wiatr
0
@BarcaInfo Griezmann zły, bardzo zły.
0
@mokrychlopiec dlatego za Albe.
0
Dest w końcu...
0
Ma przynajmniej asystę. Nie wielu bramkarzy może się tym pochwalić.
0
Neto taki Kepa.
4
Zrozumcie Busiego, to nie jego pozycja ... a nie czekaj
11
Leci kontra a Busi macha łapami xD
3
@IronSanHybrid a po rybce https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/to-co-szwagier-po-maluchu-z-grzecznosci-nie-odmowie-typowy-polak-nosacz-malpa-1.jpg
0
@IronSanHybrid wyborowa tfu
4
@Michael24 https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1594504973t4swenKl1Dm5Z2MSJcMXDA.jpg
3
@Jaski39 Frodo tego jeszcze nie było :D
0
Dest widzę już sobie zaklepał miejsce na ławce.
0
@DanielOOL a po co?
0
@Encore 4/10.