8

@Klaudix showup.

0

@xVENUMx Szachtar.

15

@NeroTFP zły stan .. Nafurany pewnie jak zawsze. Odleciał w krainę zapomnienia jak mawia klasyk.

0

2

Przyznać się kto pije barszczyk xD

0

Najman króciutko: jesteś zerem xD

2

Jest i on! Wielki Najman xD

1

Borek wymachuje korkociągiem xD zaraz komuś stanie się krzywda

1

Boras fest już nabombany

33

@justfootball nie chce bana.

4

@justfootball Ester Expósito ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

32

@IronSanHybrid hop hop hop xD jak na trampolinie

0

@chorhe12 skarbówka na pewno by się tym zainteresowała. Pozdrawiam

1

@IronSanHybrid teraz wiem do czego była ta wyborowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@lucas/catalan nic nowego na tej stronie. Są równi i równiejsi.

0

@Bartolomeusz najgorszy jest wiatr

0

@BarcaInfo Griezmann zły, bardzo zły.

0

@mokrychlopiec dlatego za Albe.

0

Dest w końcu...

0

Ma przynajmniej asystę. Nie wielu bramkarzy może się tym pochwalić.

0

Neto taki Kepa.

4

Zrozumcie Busiego, to nie jego pozycja ... a nie czekaj

11

Leci kontra a Busi macha łapami xD

0

@IronSanHybrid wyborowa tfu

3

@Jaski39 Frodo tego jeszcze nie było :D

0

Dest widzę już sobie zaklepał miejsce na ławce.

0

@DanielOOL a po co?

0

@Encore 4/10.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?