PanZagadka
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gdańsk
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Coutinho007 Ziobro ty mordo kochana!
7
Spalony hehhehehe
2
@Headliner9 Łaaajeeej
4
Dembele w mordę jeża :O
1
Fatiiii w mordę jeża!!!
0
@AllBundy da się: yt, stream online itd
0
Kaaaaszaaankaaaaaaa w mordę jeża!
7
Antek jak się wczuł xD
14
@FATIlity31 Co się pan tak napinasz jak gacie w szpagacie?
7
Aż się muszę napić [*]
"Gin z tonikiem? Dla mnie to nieważne, byleby sponiewierało"...
1
@Encore chodzą pogłoski, że miał zapalenie płuc i ciężką niewydolność oddechową. Pewnie wpiszą i tak covid.
1
@justfootball kiedyś musi być 1 raz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@HK23 wysiudał ludzi na hajs i spier****ł xD
2
@geass https://img.besty.pl/images/405/66/4056643.jpg
0
@Bamboleo https://memy.pl/show/big/uploads/Post/69864/14667677583647.jpg
4
@Colon tak
0
@DejMian111 Fabregas
6
@BarcaInfo już myślałem, że Dembuś :( https://i2-prod.mirror.co.uk/incoming/article10621364.ece/ALTERNATES/s615b/France-match-winner-Ousman-Dembele-mocked-for-his-footwear-by-Antoine-Griezmann.jpg
1
@MESSIah16 możliwości są 2. Tak lub nie.
1
@NeroTFP xD
0
Ciężki wybór "60 sekund" na tv puls lub "szybcy i wściekli" na tvn7 hmmm
0
@FATIlity31 Thiago Silva może xD
2
Niom ałaaaa nie w szczepionkę xD
2
Niom co za dzban xD
0
@MrCules zajebiscie
0
Chłop może w szoku jest.
1
Ale to zje**ł xD hahah
0
@xVENUMx internet explorer?
7
Boli was wielki Real Madryt? A nie czekaj ...
0
@xVENUMx tego badziewia pić się nie da.