0

Chyba przelew od Pereza nie dotarł :(
:D

0

@Witekk10 zajebiscie :D

0

@justfootball no fajna ( ͡o ͜ʖ ͡o)

0

@xVENUMx no i kupon w d**e :)

5

@Nano22 nie.
(15 znaków)

1

@xVENUMx czuje kuponik :D

0

@xVENUMx przyjdzie kit będzie git. Nie szukaj problemu tam gdzie nie ma.
:D

1

@Lego_PL + za chęci i postawę w meczu. Ogólnie nie było źle ale mogło być lepiej.

1

@Triv44 Griezmann

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@VenoM Griezmann

0

@xVENUMx to też by zje**ł

1

Hahahahaha padłem

0

Hehehhe Antek to nie jest już śmieszne

1

@NismoFCB 80 xD żeby ktoś dał 30 to będzie biznes życia

6

Griezmann pudłuje w swoim stylu xD

0

@Rastafarnianin Segio, Roberto ... Niby człowiek wiedzioł a jednak się łudził

0

@justfootball wybieram c.

2

@justfootball nie chce bana

3

@4drian0 granderek

0

@IronSanHybrid ? Proszę o rozwinięcie myśli.

2

@IronSanHybrid piękny widok.

3

@Mns21 Ramos :D

1

@justfootball straszydło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

15

@Janiama wystarczy otworzyć okna
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@macio_944 trzeba to anulować bo przegramy

1

@justfootball Ester Expósito

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?