17

Boli Was wielkie siiiiii

5

@juliacicha siiiiiii

0

@Coutinho007 jeden rabin powie tak, drugi powie nie ...

0

@Coutinho007 od Semedo oczywiście, również tak twierdzę ale do TAA nie ma aktualnie podlotu. Przynajmniej nie widzę tego w aktualnej "Barcelonie".

0

@Coutinho007 nie ma opcji.

2

1

@Admin030 skoki, żużel, harry potter czy kevin sam w domu?

3

Brakuje najważniejszej odpowiedzi w ankiecie: WSZYSTKO.

1

@pazio23 z kompanem.

0

Rashford w końcu :D

0

@Fabik87 serio to łyknąłeś :D :D, :D

0

@xVENUMx wszystkiego najlepszego w nowym roku dla małżonki.

2

@LionelM95 łyski się lejeeee.
Zdrówko.

6

@HighestInTheRoom Zbyszek sie nie pier***i w tańcu.

2

Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy.
Vamos.

8

Macie tę kolke jeszcze?

1

@masq nie zapomnij o maseczce.

5

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@pazio23 Za pół roku może dostaniesz od ręki :D

2

@pazio23 oczywiście, bezapelacyjnie.

11

@pazio23 gamingowy / 3-4 koła - wybierz jedno.

0

@pele1282 "W ringu z Najmanem".

2

Sztuczna szopka pod jedno konto.

8

Sprzedam Opla

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?