PanZagadka
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gdańsk
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Boli Was wielkie siiiiii
5
@juliacicha siiiiiii
0
@Coutinho007 jeden rabin powie tak, drugi powie nie ...
0
@Coutinho007 od Semedo oczywiście, również tak twierdzę ale do TAA nie ma aktualnie podlotu. Przynajmniej nie widzę tego w aktualnej "Barcelonie".
13
@IronSanHybrid https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_Z6NIrFtut4z7t6UYr5AQ9p8b9knGTLqC,w400.jpg
No no
0
@Coutinho007 nie ma opcji.
11
@GeneralXavi https://aju.pl/wp-content/uploads/2020/04/Adnotacja-2020-04-07-120400.png
Oczywiście.
2
@jedrek7000 https://www.wprost.pl/_thumb/8b/8c/e38e58f8fe2dabcf76f4e22b9192.jpeg
Słynny wywiad przed walką ze Stanoooowskiiim.
1
@Admin030 skoki, żużel, harry potter czy kevin sam w domu?
0
@Colon https://csn.naekranie.pl/social-media/article/e3ceaf74-10d0-49d4-8c0e-fe11308b4ff1
https://i.iplsc.com/-/000388UOKX06X5YD-C125-F4.jpg
3
Brakuje najważniejszej odpowiedzi w ankiecie: WSZYSTKO.
1
@pazio23 z kompanem.
0
Rashford w końcu :D
0
@Fabik87 serio to łyknąłeś :D :D, :D
1
@Fabik87 https://pliki.meczyki.pl/big/356/5fe623b02c2af.jpg
XD
0
@xVENUMx wszystkiego najlepszego w nowym roku dla małżonki.
2
@LionelM95 łyski się lejeeee.
Zdrówko.
6
@HighestInTheRoom Zbyszek sie nie pier***i w tańcu.
2
Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy.
Vamos.
8
Macie tę kolke jeszcze?
1
@masq nie zapomnij o maseczce.
5
Koronawirus w sylwestra 2020 https://i.ibb.co/r43kjn0/FB-IMG-1608802141934.jpg
5
https://bebzol.com/data/201812/232683-4bbe49746e529529f1a3adf8760c80ef.jpg
Wesołych
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@pazio23 Za pół roku może dostaniesz od ręki :D
2
@pazio23 oczywiście, bezapelacyjnie.
11
@pazio23 gamingowy / 3-4 koła - wybierz jedno.
0
@pele1282 "W ringu z Najmanem".
2
Sztuczna szopka pod jedno konto.
8
Sprzedam Opla