24

Semedo z golem xD brawo :D

0

@Fawrf raczej o Depayu :)

3

Wijnaldum ładny gol :)

0

Cyrk u mercedesa xD

0

@blaugrana1980 ta obrona ( ͡° ͜ʖ ͡°) ... Ten środek pola ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Lama20 gdzie to czytałeś? Pewnie autocentrum... Różnicy w spalaniu nie ma dużej. Za to w jeździe już tak.

0

@tommyVERceti firmowa skoda w dieslu. Najszybsza w mieście.

0

@Lama20 bierz 1.8.

1

@KacperVEB nie.

1

@BulaKG kocham.

0

@grejtxkrzychu napisz coś o Ester.

0

@VeB 1899 sprzedam Opla.

0

Co ten Pogba xD

1

@lucas/catalan moje zdanie również się nie zmienia. Także nr1.

12

@Michvl z PiSem.

2

Skład ASa zdecydowanie :)

1

Lukaku jest taki wielki xD co ja słyszę.

1

Jazda Inter 1:0!

15

@pauletaa i klaskanie.

2

2:0 jazda Szachtar!

1

@lucas/catalan e no fajna ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

0

No i już mi się nie podobasz.

19

1

@xVENUMx czysta, zimna. Nic więcej nie trzeba.

0

Podence 2:1! Brawo.

2

Jazda Wolves! 1:0

0

@geass jak masz umiejętności to i poradzisz sobie składem za 100k jak bejott. Nie sztuką jest mieć Neya, Mbappe czy Ronaldo w składzie lecz umieć ich używać. No i bardzo ważna kwestia to taktyka i wytyczne.

3

@geass Lenglet
(15 znaków)

0

Wielki Griezmann strzela Ossasunie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?