1

@eosz to w końcu dla siebie czy dla kolegi? xD
Kolega nie kolega. Kasuje się tyle aby Tobie pasowało. Sprawdź sobie https://kb.pl/cenniki/gladz-gipsowa/

2

@eosz skoro nie znasz stawek to się za to nie bierz.

1

Adama Husajna XD trzymcie mnie.
Hejt Park na poziomie :D

5

@Kusco15 Patrząc obiektywnie to Najman nie ma żadnych szans.

2

@jakub1906 wy tam róbcie co chcecie tylko dzieci nie adoptujcie.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@DaPi Gorzała może go trzyma :D

6

@kosiarz92 Normalnie napiłbym się jak człowiek.
Napiłby się Pan?

19

Gorzała za mną chodzi od rana ...

7

@msmsms półtwardo.

8

@stary_wyga1 co prawda nie pracuje ale często pijam finlandie. Czy to się liczy?

2

@Cvzx a co zabrakło do łychy?

0

Stengs ajajaj prawie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ewidentnie przelew od Pereza doszedł przed czasem.

3

Można wyłączyć.

0

Kędziora do Barcy :D

0

@Rudi35 w punkt

1

Trinsaooo xD xD

2

To co dzisiaj ankaaaaraaaaa Braithwaite! :D

6

@baczmus i dobrze. Mniej gęb do wyżywienia :D

2

@Coutinho007 raczej zdaniem nie słowem.

0

@Dembouz1899 Martial

2

@marcin000019 Boli was wielki Liverpool?
xD

2

1

@MesQueUnClub96 fakt nie opinia.

1

Odszedł wielki Rakieta i jest cyrk
@VamosRakieta

0

Hahaha mają za swoje

2

@rainyy Manchester City

0

@xVENUMx nie myje na myjni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?