1

@Katalonbar ty to jesteś wariat

14

Wszystkiego najlepszego w nowym roku dla użytkowników fcbarca < 3. Trzymajcie się tam.
Zapomniał bym, Ester się już szykuje do zabawy ( ͡° ͜ʖ ͡°) :
https://x.com/lEsterExposito/status/1344685014076817408
@IronSanHybrid

5

@draxidox Borek.

3

@Guffi a co to za przystojniak?

0

@draxidox wyjdź i zdaj relacje jak było. To będziemy wiedzieli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@kerouac monster violet petarda.

2

@IronSanHybrid spodni nie umie nawet zapiąć do zdjęcia pff

0

@xVENUMx wersja PL


0

8

@Mario96w Panowie ale tu nikogo nie ma.

1

@LionelM95 wystarczy przeczytać Xiaoqiangstore

2

@Szpenser z lodem.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Krzychu1010 kto powiedział, że ma to być śmieszne?

1

@Krzychu1010 skręcać w prawo

8

@Pianist00 coca cola

1

@matirix20 dostałem za darmo - firmówka. Wiadomo najszybsza w mieście.

0

@Kondziubarca ale tu nikogo nie ma

1

Chłopie coś Ty zrobił a on mówi przepraszam xD

0

Hehehehhe ulalala

2

@IronSanHybrid nie ma podjazdu do Ester ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie zapraszam do dyskusji.

2

@Szpenser siiiiiii

0

@Tom0VeB bezobjawowo?

2

@IronSanHybrid idź stond ( ͡° ͜ʖ ͡°)

44

Dla odmiany i na dobry wieczór Ester ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://x.com/lEsterExposito/status/1342800914927792128
Siiiiiiii

8

"Witamy na La Rambla... Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej" Także tego, zluzować gacie.

4

@elmayakos siiiiiiiiiiiii

3

@lukaszbarca15 odwołany z powodu kolejnych przypadków zarażenia covid w drużynie gości

1

@VamosRakieta Pringles Salt & Vinegar only

1

@NaFazieHitman tylko jedno w głowie mam ....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?