0

Jakieś jaja na webapp . . . pierwsza paczka Isco ... druga .... Jovic (ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง

0

@Transu96 opera, vpn na usa i działa.

3

@barcelonistka1899 dziękuje bardzo.

0

@neymarjr_143 Norma jak co roku.

0

Ekipa białych widzę gotowa, nawet w tvn byli pokazywani ostatnio

0

@LionelM95 error 500

0

@333tricampeones333 poszło. Gracias por votar.

1

@Ghotti piękna informacja.

0

@BarcaInfo a maseczka gdzie?!

3

@norbi77 kwiaty som? Som.
Jest OK.

0

@sawyer00 zapomniało się hasła co zrobisz

0

Jakby sprzedali Ousmane to może by starczyło na Depaya + Aouara *-*

1

@BarcaInfo piękna informacja

0

@Matelel wielki Liverpool

3

@Bartunek prawie jak budżet Barcelony.

1

@PatrychoO pusty skład mordo

5

@xVENUMx zaraz po konferencji.

6

@Witam gdybym ci powiedział, musiałbym cię zabić.

0

@Colon mocna, czarna, ziarnista bez dodatków. Ewentualnie czasem lekko zastraszona mlekiem.

9

Boli was wielki Liverpool!

3

@MESSIah16 pije by zapomnieć

0

@lucas/catalan Adriana Chechik?

0

@kkbarca Puig?

0

@BarcaInfo GOAT

4

Z jednej strony szkoda braku Suareza, z drugiej zajebiście.

0

@Pilka_jest_okragla i tak by to zje**ł xD

3

Zdobyto nowe trofeum: załóż siatkę sedziemu (rzadkie).

7

Żeby zaraz się nie skończyło jak w Bejrucie xD

2

@Maxit a pieski sie bojom

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?