PanZagadka
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gdańsk
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakieś jaja na webapp . . . pierwsza paczka Isco ... druga .... Jovic (ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง
0
@Transu96 opera, vpn na usa i działa.
3
@barcelonistka1899 dziękuje bardzo.
0
@neymarjr_143 Norma jak co roku.
0
Ekipa białych widzę gotowa, nawet w tvn byli pokazywani ostatnio
0
@LionelM95 error 500
0
@333tricampeones333 poszło. Gracias por votar.
1
@Ghotti piękna informacja.
0
@BarcaInfo a maseczka gdzie?!
3
@norbi77 kwiaty som? Som.
Jest OK.
0
@sawyer00 zapomniało się hasła co zrobisz
3
@Colon https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_Z6NIrFtut4z7t6UYr5AQ9p8b9knGTLqC.jpg
0
Jakby sprzedali Ousmane to może by starczyło na Depaya + Aouara *-*
1
@BarcaInfo piękna informacja
0
@Matelel wielki Liverpool
3
@Bartunek prawie jak budżet Barcelony.
1
@PatrychoO pusty skład mordo
5
@xVENUMx zaraz po konferencji.
6
@Witam gdybym ci powiedział, musiałbym cię zabić.
0
@Colon mocna, czarna, ziarnista bez dodatków. Ewentualnie czasem lekko zastraszona mlekiem.
9
Boli was wielki Liverpool!
3
@MESSIah16 pije by zapomnieć
0
@lucas/catalan Adriana Chechik?
0
@kkbarca Puig?
0
@BarcaInfo GOAT
4
Z jednej strony szkoda braku Suareza, z drugiej zajebiście.
0
@Pilka_jest_okragla i tak by to zje**ł xD
3
Zdobyto nowe trofeum: załóż siatkę sedziemu (rzadkie).
7
Żeby zaraz się nie skończyło jak w Bejrucie xD
2
@Maxit a pieski sie bojom