2

@IronSanHybrid Ja myślałem, że to zanieczyścił. Okazuje się, że obes**ł xDDDD

5

@IronSanHybrid 12 czy 28. Co za różnica w tym wypadku xD

2

@Dani13 na kiblu.

1

Martial mordooo

2

Antek gol NIE DO WIARY!!!

1

@Coutinho007 niemożliwe jednak istnieje

11

@VanBest FCulani

0

@kamilop jest.

1

@Chakalaka nalega*

0

@TenJeden myślę, że tak.

2

Wuja i nie ma ch**a.

1

Grosik jak pięknie śpiewa :D Jak na lekcji muzyki.

0

@obcy no i prawidłowo
HEHEHEHE

2

@puyol_presidend5 polecam konsole.

5

@adi7adi8 Ansu Fati achtung xD

0

@Barca_Big_Moment oho nowa saga.

1

@lucas/catalan ciężki wybór ale stawiam na Vicki.

16

@Mula pszczółka maja go uje***a.

0

@GIGAKOKS donpajac*

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

he he he

0

Szykuje się dobra komedia w sam raz na piątkowe popołudnie.

2

Może mu się impulsy skończyły w telefonie.
To jest nonsens.

1

@busquets5 ty Busi lepiej też.

0

@adi7adi8 Mahrez, Garcia, Cancelo i Elo.

0

@tadzik447 dobre

0

@cchesterr43 Karramba szanuje mimo wszystko


1

2

@BarcaInfo Tylko Aouar.

0

@chorhe12 ciepły.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?