1

Error
Zaczyna się :D

0

0

@Messibestplayerintheworld tylko Angelino.

0

@BarcaaVEB w Gda. kilka minut deszczu i dalej susza ...

2

Ten @Janiama to dobry chłopak był, dzień dobry na klatce mówił...

7

@donleo12 robimy ankiety

6

@XaviHeart biorę po 200zł z konta każdej drużyny i słucham Państwa.

0

@Sheepfan Your girl knows I've got the sauce.
No ketchup... Just sauce...
Raw sauce...

1

@Zip double oak.

9

@karabast99 jaki miałeś wcześniej nick?

0

Kaszanka z cebulką prosto z grilla wjeżdża na śniadanko uaaaa

0

@barcowy1899 do nikogo.

2

@cules100pro nie dziwię się

1

@FafitFCB niebieski

1

@Szicek10 gratulacje

0

@Walker puszek okruszek ( ͡o ͜ʖ ͡o)

0

@potrojnakorona oddaj rower...

0

@pawel0304 xD xD xD

2

@PatrychoO w punkt

0

@Pilka_jest_okragla Keane o w mordę...

0

@Mr8lack Fati, Dembele, Messi ... Mówi to coś?

0

@Encore RB Lipsk!

5

Beek - Frenkie - Aouar ... ale by chodziła piłeczka ( ͡o ͜ʖ ͡o)

4

@cules100pro gram sporo kariery w fifie. Myślę, że będę dobrym kandydatem.

1

Jeszcze Barto i będzie pięknie.

4

@monsterrize Fabregas

0

Piękna wiadomość

4

Sprzedać wszystkich, kupić wszystkich

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?