PanZagadka
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gdańsk
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@xVENUMx za robotę się weź to nie będziesz musiał brać kredytów
XD
0
@deyna2018 jest. Jakby co wal PW.
3
MU jest na prawdę zdesperowane xD Jak nie Fati to Antek. Jeśli rzeczywiście skłonni są zapłacić 142 miliony to się nie zastanawiać.
0
Antoonioooooooooo
1
Mallorca masakruje Celte xD
1
@Avada Kedavra za młody. Za 6 lat kto wie.
5
@PatrychoO "I want to ruin this club beyond repair before I leave in 2021" xD
0
@Majkel34 nie tylko Tobie :)
3
Brawo Andrzej!!!!!!!!
0
@xVENUMx a zdolność Pan ma jakąś w ogóle xD?
0
@lukas10 tak
1
@Janiama 5/10. Niby grał ale bez szału.
1
@fcbarcafan19 kupić wszystkich
1
@Fabik gruby.
(15 znaków)
0
A trzeba było zaakceptować ofertę MU za Fatiego...
3
@kkbarca Liroy - *ebac mi się chce
1
@Gappeq oczywiście, że tak.
0
@Pablopicasso27 wiem więcej niż Ci się wydaje mordo. Wszystko zależy jaki grunt. Zadałem dosyć proste pytanie.
0
Brawo Live! https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/105961638_10159404391362573_789127806990180020_o.jpg?_nc_cat=1&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=cNjOiez6-gEAX9tXtX5&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&_nc_tp=14&oh=7ab227a4a60dc70fa3f01f986fdd8225&oe=5F1C21A5
1
@Mati90fcb kup pan se passata lepiej.
0
@Pablopicasso27 jaki grunt.
2
Fabinho ulala :O
3
Arnold 1:0 ładnie
1
@msmsms rzeczywiście hymn Crystal Palace robi robotę.
2
Martial hat trick :)
0
Spokojnie przyjdzie Pjanić i Lautaro to będzie chodzić piłeczka :)
9
Pjanić wyceniony na 70 baniek. No nie xD
To chyba oferta indywidualna dla Barcy (jak w Play).
0
Boli Was wielki Pjanić
3
@sebasek99 https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_eqpRAy8YREKCcYmYYLdNzts9CJr3K1ro.jpg
0
Lajw Żółtka xD