1

@xVENUMx za robotę się weź to nie będziesz musiał brać kredytów
XD

0

@deyna2018 jest. Jakby co wal PW.

3

MU jest na prawdę zdesperowane xD Jak nie Fati to Antek. Jeśli rzeczywiście skłonni są zapłacić 142 miliony to się nie zastanawiać.

0

Antoonioooooooooo

1

Mallorca masakruje Celte xD

1

@Avada Kedavra za młody. Za 6 lat kto wie.

5

@PatrychoO "I want to ruin this club beyond repair before I leave in 2021" xD

0

@Majkel34 nie tylko Tobie :)

3

Brawo Andrzej!!!!!!!!

0

@xVENUMx a zdolność Pan ma jakąś w ogóle xD?

0

@lukas10 tak

1

@Janiama 5/10. Niby grał ale bez szału.

1

@fcbarcafan19 kupić wszystkich

1

@Fabik gruby.
(15 znaków)

0

A trzeba było zaakceptować ofertę MU za Fatiego...

3

@kkbarca Liroy - *ebac mi się chce

1

@Gappeq oczywiście, że tak.

0

@Pablopicasso27 wiem więcej niż Ci się wydaje mordo. Wszystko zależy jaki grunt. Zadałem dosyć proste pytanie.

1

@Mati90fcb kup pan se passata lepiej.

0

@Pablopicasso27 jaki grunt.

2

Fabinho ulala :O

3

Arnold 1:0 ładnie

1

@msmsms rzeczywiście hymn Crystal Palace robi robotę.

2

Martial hat trick :)

0

Spokojnie przyjdzie Pjanić i Lautaro to będzie chodzić piłeczka :)

9

Pjanić wyceniony na 70 baniek. No nie xD
To chyba oferta indywidualna dla Barcy (jak w Play).

0

Boli Was wielki Pjanić

0

Lajw Żółtka xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?