2

@Arkon numer 3.

2

@sebasek99 nie.

0

@justfootball zależy ile wypije.

0

@matirix20 dobreziele.

1

@FafitFCB sztos

6

@IronSanHybrid alarm moich sąsiadów wydaje podobny dźwięk

7

@IronSanHybrid moje uszy ała

2

@ArdoFCB Wybrzeże Klatki Schodowej

0

0

@xVENUMx bierz flexa i jazda
Kiedyś u siebie miałem zestaw kyb agx z regulacją siły tłumienia + fioletowe lesjofors = petarda na miasto.

1

@svensonFCB kebab na cienkim, sos ostry, mięso mieszane.

0

@betonito siostra Neymara ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@barcowy1899 co masz na myśli pisząc podciągnąć moc? Co zrobić dokładnie? Co chcesz osiągnąć, jaki budżet itd.

0

@Rokita siema
Nie.

0

@LioMessi10 spirala, myjka ciśnieniowa itd

1

Sancho drugi gol

0

@MESSIah16 Trzaskowski.

0

1

@Fawrf sama prawda.

0

@xVENUMx jeździć obserwować.

2

Komentarz usunięty

1

@Denver kolejna gęba do wyżywienia

3

Werner hat trick :D

1

@emeu ja bym się na początku zastanowił czy potrzebujesz narzędzia aku. Jeżeli masz zamiar użyć wkrętarki raz na kilka miesięcy to inwestowanie w bezprzewodowe narzędzia mija się z celem. Ja ze swojej strony z marketów to tylko brałbym AEG lub Erbauer. W firmie przerzucilismy się po kilku latach z Hilti za grubą kasę na AEG i nie żałujemy zakupu jak na razie.

0

@BarcaInfo Antoooonnnniiioooooooo Szpaku się przypomina < 3

5

@Olkovsky9 Brawo Juve!

1

@Triv44 Prawdziwy pies a nie jakiś podrabianiec!

4

@Nozyk może showup

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?