PanZagadka
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gdańsk
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Arkon numer 3.
2
@sebasek99 nie.
1
@xVENUMx https://fabrykamemow.pl/uimages/services/fabrykamemow/i18n/pl_PL/201304/1365540438_by_ahab_500.jpg
0
@justfootball zależy ile wypije.
0
@matirix20 dobreziele.
1
@FafitFCB sztos
6
@IronSanHybrid alarm moich sąsiadów wydaje podobny dźwięk
7
@IronSanHybrid moje uszy ała
2
@ArdoFCB Wybrzeże Klatki Schodowej
0
@TheGoldenEleven @marianpazdzioch @Arnold Boczek @kiepski złote somsiady
0
@xVENUMx bierz flexa i jazda
Kiedyś u siebie miałem zestaw kyb agx z regulacją siły tłumienia + fioletowe lesjofors = petarda na miasto.
1
@svensonFCB kebab na cienkim, sos ostry, mięso mieszane.
0
@betonito siostra Neymara ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@barcowy1899 co masz na myśli pisząc podciągnąć moc? Co zrobić dokładnie? Co chcesz osiągnąć, jaki budżet itd.
0
@Rokita siema
Nie.
0
@LioMessi10 spirala, myjka ciśnieniowa itd
1
Sancho drugi gol
0
@MESSIah16 Trzaskowski.
0
@justfootball jest.
1
@Fawrf sama prawda.
0
@xVENUMx jeździć obserwować.
2
Komentarz usunięty
1
@Denver kolejna gęba do wyżywienia
3
Werner hat trick :D
1
@emeu ja bym się na początku zastanowił czy potrzebujesz narzędzia aku. Jeżeli masz zamiar użyć wkrętarki raz na kilka miesięcy to inwestowanie w bezprzewodowe narzędzia mija się z celem. Ja ze swojej strony z marketów to tylko brałbym AEG lub Erbauer. W firmie przerzucilismy się po kilku latach z Hilti za grubą kasę na AEG i nie żałujemy zakupu jak na razie.
3
@justfootball https://img.besty.pl/images/395/21/3952113.jpg
0
@BarcaInfo Antoooonnnniiioooooooo Szpaku się przypomina < 3
5
@Olkovsky9 Brawo Juve!
1
@Triv44 Prawdziwy pies a nie jakiś podrabianiec!
4
@Nozyk może showup